Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Tomtom go 700

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Pilif

Pilif

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 11.07.2006
Mi`am luat si eu de curand un tomtom go 700 dar din pacate nu are harta romaniei, si e altor tari. Desigur cea mai importanta este romania, dar nici celelalte nu strica. Are sa`mi dea si mie cineva aceasta harta? Sau cum se face?? O gasesc pe dc++?? Sau macar niste informatii de unde le pot gasi si cum se instaleaza. Acest gps nu are card dar in schimb are mini usb. Sunt un noob in ale gps`ului deci nu cunosc nici un detaliu. Fara card se poate face ceva?? imi deschide gps`ul ca usb mass storage device. Se poate face ceva?? Plsss help me.

#2
Pilif

Pilif

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 11.07.2006
nu ma poate ajuta nimeni??? niste indicatii macar

#3
Pilif

Pilif

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 11.07.2006
nimeni nu stie ce tre` facut???

#4
george90

george90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,013
  • Înscris: 19.08.2006

View PostPilif, on Feb 11 2008, 17:40, said:

nimeni nu stie ce tre` facut???

Hai ca iti spun eu cum se face. Te duci la www.tomtom.com si iti downloadezi hartile pe care le vrei. (vei fi socat, dar da, hartile SE CUMPARA, a.k.a DAI BANI PE ELE). Oricum, ultimele updat-uri au scos Romania depe mapamond in proportie de 90%. Au lasat o autostrada sau doua si 10 drumuri nationale sau cam asa ceva, pentru ca strainul care intamplator trece prin balcanii nostri sa nu fie chiar pe zero cu acoperirea in zona. Desi mai acum un an apareau harti dela tomtom cu mai toate drumuletele si catunele din Romania, baietii au renuntat la a mai oferi harti pt romania.... si acum cam vad eu si de ce. Pai da cum, cand toata lumea pe aici sa ii fure si sa ii pirateze, pt ce p*** lor sa se mai sinchiseasca, corect ?

Succes la ciordeala

#5
Sergheiq

Sergheiq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 23.01.2006
Cauta Eastern_europe-map v0.68

#6
eldincif

eldincif

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.04.2012
Va salut! Am aceiași problema ca a userului Pilif, ma poate ajuta cineva cu o harta pentru Tomtom Go 700? La ei pe site nu se mai găsește nimic pentru acest model,,,pe google nu găsesc nimic (am cautat și Eastern_europe-map v0.68 __la indicațiile userului Sergheiq),,,,din greșeala am pierdut și singura harta pe care o avea în memoria aparatului,,,,deci daună totala. Mulțumesc anticipat și sărbători fericite tuturor!

#7
amami

amami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,676
  • Înscris: 20.09.2010
Intra aici https://www.gpszone....96dfb1f3d481091 si cere ajutor

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate