Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 

BitDefender Professional Plus 8.0

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,850
  • Înscris: 17.09.2003
Am observat ca a aparut BitDefender Professional Plus 8.0 care include Firewall, Antispam si bineinteles motorul antivirus. Cine l-a instalat, ar putea sa dea detalii despre felul cum se comporta, ce imbunatatiri are ?

#2
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
http://www.softpedia...at/1/1-39.shtml --> changes

#3
santieco

santieco

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 334
  • Înscris: 16.08.2003
stati cuminti cu BitDefenderu ca e varza cu ciocolata pe deasupra!
am luat virusu CIH cred ca il stiti toti ...si nu numai ca nu s-a atins de el bitu,dar l-a si infectat...a trebuit sa scot CD cu Norton (il are baiatu cu licenta :)  ) si uite asa am scapat de CIH fara vreun format...

#4
Lentzi

Lentzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 10.11.2002
aproape toti se infecteaza :) exceptie face FSAV, mi-a placut chestia asta, nu stiu cum l-au facut sa nu se infecteze executabilul...

#5
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
eu ma intreb de ce nu apare pe site la ei (www.bitdefender.ro) nimic in legatura cu noua versiune... ???

DAR, pe www.bitdefender.com apare...


de ce ???

#6
blueghost

blueghost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 17.04.2003
tu de ce crezi?

#7
Alexandru

Alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 783
  • Înscris: 28.11.2001
bitdefender este un %$#@& , mai si costa  ....
am avut bitdefender dupa care am instalat norton, a detectat 5 virusi care a infectat peste 50 de fisiere

#8
Daisuke

Daisuke

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 19.01.2004
Acest thread are titlul "BitDefender Professional Plus 8.0". Daca aveti ceva de spus in legatura cu 8.0 bine, daca nu, abtineti-va va rog de la comparatii (e mai bun nu stiu care) si generalitati (bitdefender este un %$#@&).

#9
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
@blueghost -

pls, da si tu raspunsuri nu intrebari...

si daca tot te obosesti, mai fa un efort si mai si gandeste un pic... asta daca poti... ok?



toate bune

#10
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

vladc, on Sep 6 2004, 12:17, said:

@blueghost -
pls, da si tu raspunsuri nu intrebari...
si daca tot te obosesti, mai fa un efort si mai si gandeste un pic... asta daca poti... ok?
toate bune

<{POST_SNAPBACK}>


L-am instalat si s-a comportat asa cum ma si asteptam: LAMENTABIL.
Asta este o traditie la BITdefender-ul lui Softwin, asa ca... nothing new. Nu merita nici 1$.

#11
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003

eXXocet, on Sep 13 2004, 11:10, said:

L-am instalat si s-a comportat asa cum ma si asteptam: LAMENTABIL.
Asta este o traditie la BITdefender-ul lui Softwin, asa ca... nothing new. Nu merita nici 1$.

<{POST_SNAPBACK}>

Cum adica s-a comportat lamentabil? Fii si tu mai explicit daca tot vrei sa spui ceva.
Eu l-am instalat si pana acum chiar n-am avut nici o problema cu el. Merge foarte bine.

#12
Bandit

Bandit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,269
  • Înscris: 09.09.2004
eu am versiunea 7.1 si sunt multumit.

#13
mrproper

mrproper

    10 ani de Softpedia...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,063
  • Înscris: 13.11.2002
Va rog frumos, fiecare antivirus cu utilitatea lui... Nu stiu in versiunea noua (aia new nu aia 9) cum e firewallu da complementat cu un firewall adevarat si cu vreo 2 ore de configurat pe navigarea de site-uri problematice, ajuta pe utilizatorii mai incepatori sa nu ia tot felu de ganganii de pe internet. Daca umblati cu CD-uri cu w_arez de proasta calitate va recomand RomAV sau NortonAV.

#14
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

Slash, on Sep 13 2004, 10:17, said:

Cum adica s-a comportat lamentabil? Fii si tu mai explicit daca tot vrei sa spui ceva.
Eu l-am instalat si pana acum chiar n-am avut nici o problema cu el. Merge foarte bine.

<{POST_SNAPBACK}>


Vesnicile erori in GUI, bug-uri care deja au devenit celebre, insa BITdefender pastreaza traditia sub toate aspectele:
1. nu detecteaza virusii;
2. in cazul in care printr-o munine i-a depistat tot ce va putea face va fi sa te anunte ca "Nu a putut dezinfecta";
3 Tu,ca utilizator de buna credinta il crezi pe cuvant si-i dai un "delete virus". Ce raspuns primesti? "Nu a putut sterge".
Astea sunt caracteristicile lui BIT defender.
Putin imi pasa parerea altora fatza de acest AV, mai multe PC infectate=> mai multe PC scoase din uz temporar=> mai putini utilizatori de Internet=> imi merge mie netul cu o fractiune de KB mai mult.  B)
So, enjoy BITdefender!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate