Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

Cel mai prost serial

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
286 replies to this topic

#55
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 12.10.2006

View Postcutler, on Feb 6 2008, 09:59, said:

ba seria a 2-a a avut un actor foarte bun , pe agentul FBI.
asta nu schimba cu nimic situatia. vezi ultimele aparitii de prin cinematografe, toate au "actori foarte buni" si mai toate, cu putine exceptii, sunt niste catastrofe cinematografice.

on: am uitat sa mentionez de serialul "According to Jim", o alta panarama :death:

#56
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Knight Rider.

#57
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009
nu mi-a placut deloc house md ... am urmarit 5 episoade din primul sezon si m-am plictisit de el.
aceeasi tipar fiecare episod( un caz serios 2 cazuri aiurea in care dr house isi bate joc de aia). sincer imi plac serialele in care episoadele au legatura unele cu altele, iar la house md n-am gasit asa ceva. nu conteaza daca ma uit la primul episod si apoi la ep 20, pe cand intr-un serial gen lost daca pierzi 5 episoade deja esti umpic aerian si nu prea stii ce se intampla pe acolo :)

#58
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
prison break,in afara de prima serie care a fost chiar originala.Urmatoarele serii aveau actiunea prea trasa de par,adica s-a intamplat in seriile astea cam tot ce se putea intampla pe lume.Parerea mea!

#59
RaduIor

RaduIor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 24.01.2007
chiar nu poate fi lasata balta discutia despre PB? :| e penibil!

nu am vazut, stiu despre ce e vorba, 90% din cei ce s'au uitat au spus ca primele 2 serii au fost bune(prima mai ales), apoi devine totul plictisitor, neintrigant si repetitiv.

ce imi place: GOSSIP GIRL, SUPERNATURAL!!!!
DR HOUSE, CSI-urile, CRIMINAL MINDS, TWO MEN AND A HALF

toate sunt geniale! unele pentru conflictul de interesese, idei si totusi cum se pot iubi 2 oameni din 2 lumi diferite(gossip girl, desi la inceput a fost mai bun, si'a pierdut putin din farmec)
Supernatural...nici n'am cuvinte, din tot ce am zis aici, la asta m'am uitat prima data(intens, nu zic de csi-uri pe care le stiu de la tv)...e genial pentru cei carora le place putin misterul si mai nou o idee religioasa, un conflict de putere...ceva SUPRANATURAL
csi-urile stim cu totii ce prezinta...NEW YORK mi'a placut cel mai mult :), arata cel mai bine munca de laborator si mai detaliat...
Criminal minds e un CSI de alt nivel daca vreti sa o zicem asa...ramai uluit cand vezi ce oameni exista(stii ca e rar, dar totusi...sunt)
2,5 Men, il stiu de mai demult, rad de mor la el, e placut ca au o oarecare legatura intre ele episoadele, dar nimic traumatizant
DR HOUSE...imi place la nebunie cinismul tipului si e interesant sa vezi cate boli pot exista(de multe ori te sperie :|)

#60
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
^Um, aici vorbim despre cele mai proaste seriale.

#61
audiotypist

audiotypist

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 05.09.2009
Dragoste si putere e cel mai prost ! gata !  :lol:  :lol:

#62
magul132001

magul132001

    Twisted mind,twisted soul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,684
  • Înscris: 14.09.2007
Ce ma distreaza astia care infiereaza Lost si Prison Break, dar pun la cel mai bun serial Seinfeld si Friends. :lol:
Ok, erau comedii resusite si cu oarecare profunzime, dar sa le compari cu Lost si PB e aberant.
Probabil ca si X-Files si Twin Peaks sunt seriale penibile, nu? :lol:  :lol:

#63
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,042
  • Înscris: 03.07.2008
Nu m-am gandit niciodata care ar fi cel mai prost serial. Vreo telenovela braziliana, probabil...

#64
vera_mary88

vera_mary88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 08.10.2008
Doar pentru ca unii dintre voi nu inteleg ce se intampla in Lost aia nu inseamna ca e un serial prost :)))

Tanar si nelinistit
Entourage

#65
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
O.C California parca.

#66
back_room

back_room

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 04.10.2009

View Postkosty91, on 27th November 2009, 11:58, said:

O.C California parca.

Si Twilight.

#67
vera_mary88

vera_mary88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 08.10.2008
a da... am uitat TRUE BLOOD....porcarie...

#68
back_room

back_room

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 04.10.2009

View Postvera_mary88, on 27th November 2009, 12:30, said:

a da... am uitat TRUE BLOOD....porcarie...

Iti place Lost (unul dintre cele mai jalnice seriale) si spui de True Blood si de Entourage ca sunt porcarii ...

#69
vera_mary88

vera_mary88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 08.10.2008

View Postback_room, on 27th November 2009, 12:48, said:

Iti place Lost (unul dintre cele mai jalnice seriale) si spui de True Blood si de Entourage ca sunt porcarii ...


Fiecare cu gusturile lui...nu vad ce ai avea de comentat. Da din punctul meu de vedere True Blood e o porcarie si Entourage la fel..
Te rog ramai la subiect sau te plictisesti si nu ai cu cine sa iti comentezi punctele de vedere....
Am mai spus nu te lega de Lost daca nu ai capacitate sa intelegi ce se intampla si cu asta am terminat.

#70
back_room

back_room

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 04.10.2009

View Postvera_mary88, on 27th November 2009, 13:13, said:

Fiecare cu gusturile lui...nu vad ce ai avea de comentat. Da din punctul meu de vedere True Blood e o porcarie si Entourage la fel..
Te rog ramai la subiect sau te plictisesti si nu ai cu cine sa iti comentezi punctele de vedere....
Am mai spus nu te lega de Lost daca nu ai capacitate sa intelegi ce se intampla si cu asta am terminat.

Haha capacitatea sa inteleg ce ? ca sunt unii rataciti de secole pe o insula uitata de lume ?

Edited by back_room, 27 November 2009 - 19:54.


#71
KAZONDE

KAZONDE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 02.07.2009
Tanar si nelinistit, ca are 412412421412 de episoade...........

#72
valy84

valy84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 16.05.2007
The Tudors si True Blood. Nu am vazut prea multe seriale insa astea sunt printre cele mai proaste vazute.

La primul am rezistat cam 3 episoade iar din True Blood am vazut primul sezon. Daca primul sezon e asa prost, ma intreb cum o sa fie sezonul 2.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate