Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 

Cel mai prost serial

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
286 replies to this topic

#37
maradona13

maradona13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 27.06.2005

 shadowgign, on Feb 1 2008, 11:32, said:

cer inchiderea topicului deoarece este de un penibil fara egal si autorul ,  dupa cum a aratat mai sus, este un refulat fara pereche
Da ce ma te-a deranjat asa de tare faptul ca nu toti apreciaza serialul penibil la care te uiti?
Cred ca tot ce ai scris tu e de fapt e descrierea ta :thumbup:

#38
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007

 maradona13, on Feb 1 2008, 13:19, said:

Da ce ma te-a deranjat asa de tare faptul ca nu toti apreciaza serialul penibil la care te uiti?


nu m'a deranjat in nici un fel parerea lui si anume ca nu ii place de nici o culoare PB. ceea ce m'a pus pe ganduri este patima cu care spune in gura mare acest sentiment. si plus faptul ca face niste afirmatii care il depasesc enorm ( "cica" se uita la pb doar ratatii si ca le aduce mamica mancarea etc)
a striga in gura mare chestiile astea denota ce am demonstrta in postul anterior.


 maradona13, on Feb 1 2008, 13:19, said:

Cred ca tot ce ai scris tu e de fapt e descrierea ta :thumbup:

poate ar fi bine sa mai dai pe la scoala sau sa mai deschizi o carte din cand in cand ca nu strica. ca sa afirm chestia aia am adus o mica demonstartie. tu cu ce vii? poate cu"Earth and water" vorba cuiva

#39
maradona13

maradona13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 27.06.2005

 shadowgign, on Feb 1 2008, 14:24, said:

poate ar fi bine sa mai dai pe la scoala sau sa mai deschizi o carte din cand in cand ca nu strica. ca sa afirm chestia aia am adus o mica demonstartie. tu cu ce vii? poate cu"Earth and water" vorba cuiva
Vrei sa-ti fac o demonstratie?!? :naughty:

Am observat aici pe forum ca cineva cand nu are argumente si isi baga unghia in gat de ciuda incepe cu "scrisul romaneste" Puteai sa-ti dai seama ca a fost o greseala de tipar :naughty: . Apoi incepe sa-si prezinte probremele si frustrarile ca si cand ar apartine interlocutorilor. Deci eu cred despre tine ca ai fost abuzat sexual cand erai mic si ca ai nevoie de un psiholog :thumbup:
Iti abuzezi sexual prietenii carora nu le place serialul? :thumbup:

#40
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007

 maradona13, on Feb 1 2008, 15:28, said:

Vrei sa-ti fac o demonstratie?!? :naughty:

Am observat aici pe forum ca cineva cand nu are argumente si isi baga unghia in gat de ciuda incepe cu "scrisul romaneste" Puteai sa-ti dai seama ca a fost o greseala de tipar :naughty: . Apoi incepe sa-si prezinte probremele si frustrarile ca si cand ar apartine interlocutorilor. Deci eu cred despre tine ca ai fost abuzat sexual cand erai mic si ca ai nevoie de un psiholog :thumbup:
Iti abuzezi sexual prietenii carora nu le place serialul? :thumbup:


imi place simtul de umor de care dai dovada.  stii, mai bine las balta aceasta polemica care sincer, nu isi are rostul atat timp cat nu dezbate decat o problema pe cat de stupida pe atat de mediocra. argumentul tau "este precum matzul tau: pute si este periculos"

si in final ii sustin pe parazitii(parca ei erau) : "citeste o carte" ;)

#41
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
<_< <_<

#42
davidk

davidk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.01.2007

 shadowgign, on Feb 1 2008, 16:33, said:

imi place simtul de umor de care dai dovada.  stii, mai bine las balta aceasta polemica care sincer, nu isi are rostul atat timp cat nu dezbate decat o problema pe cat de stupida pe atat de mediocra. argumentul tau "este precum matzul tau: pute si este periculos"

si in final ii sustin pe parazitii(parca ei erau) : "citeste o carte" ;)

Da ce-ai cu Parazitii, esti "genul de om care se pi$a in liftu' meu"??? ca sa citez un vers mai vechi de-al lor :D

#43
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007

 davidk, on Feb 5 2008, 08:13, said:

Da ce-ai cu Parazitii, esti "genul de om care se pi$a in liftu' meu"??? ca sa citez un vers mai vechi de-al lor :D


daca ai fi urmariti asa din cand in cand emisiuni gen "5 minute de cultura" sau Omul care adeuce cartea" sau etctetc  ai fi stiut ca la finalul uneia(nu mai stiu numele sigr)  intra melodia parazitilor parca care avea ca referen "Educa`te singur frate, citeste-o carte!"
si nu, nu ascult paraziti, la familia si alti pe care , sincer nu dau 2 bani. mi se par penibili  raperii. ;)

Edited by shadowgign, 05 February 2008 - 13:13.


#44
davidk

davidk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.01.2007

 shadowgign, on Feb 5 2008, 13:11, said:

si nu, nu ascult paraziti, la familia si alti pe care , sincer nu dau 2 bani. mi se par penibili  raperii. ;)

Sorry daca te-am suparat, pur si simplu nu m-am putut abtine, mi-a venit in minte cantecul ala al lor. Dar si pe mine (ca si pe tine) m-au intrigat astia care se c@ca in gusturile omului si deja se cred cu 4-5 clase mai sus dupa ce argumenteaza de ce un anume lucru e de rahat. Nu-i nimic, o sa faca si ei 14 ani si o sa inteleaga. Pana atunci, mai bine sa nu le dam impresia ca parazitii le pot face educatie. Ca, iti zic eu, la versul cu "citeste o carte" o sa se gandeasca la asul de trefla!

#45
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007
nu m'a deranjat chiar asa de mult gustul lui(SSNight) ci felul in care argumenteaza, daca pot numi chestia aia pe care a facut'o un fel de argumentatie.
dupa cum am mai spus , face afirmatii de c@ca, care desigur il depasesc si, aduce intr'un mod destul de injurios anumite aspecte de care nu are cunostinta de cauza.  cum dreq afirmi "ca numai retardatii se uita la PB si ca mamaica le aduce in acest timp mancarea la nas" si alte astfel de mizerii. trebuie sa fii frustrat

Edited by shadowgign, 05 February 2008 - 22:34.


#46
davidk

davidk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.01.2007

 shadowgign, on Feb 5 2008, 22:33, said:

nu m'a deranjat chiar asa de mult gustul lui(SSNight) ci felul in care argumenteaza,
Probabil il oftica faptul ca nu e dublat si nu ii place sa citeasca subtitrarea. Probabil in opinia domniei sale, seriale bune sunt alea romanesti de pe Acasa.

#47
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 12.10.2006
King of the hill, The IT Crowd, Beavis and Butthead, Reaper, Lost etc...

of: PB nu e un serial prost. Primul sezon chiar a fost foarte captivant, urmatoarele sezoane nu prea.

#48
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007
dupa cum am mai spus: cer banarea lui SSNight nu pt gustul lui ci pt faptul ca aduce cuvinte injurioase la adresa unei majoritati care prefera PB. daca nu ii place PB foarte bine, sa stea la locul lui si sa nu se uite dar nu sa vina aici si sa ne faca retardati si in nu mai stiu eu ce fel.

banarea lui SSNight sau stergerea topicului

#49
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007

 shadowgign, on Feb 6 2008, 00:15, said:

dupa cum am mai spus: cer banarea lui SSNight nu pt gustul lui ci pt faptul ca aduce cuvinte injurioase la adresa unei majoritati care prefera PB. daca nu ii place PB foarte bine, sa stea la locul lui si sa nu se uite dar nu sa vina aici si sa ne faca retardati si in nu mai stiu eu ce fel.

banarea lui SSNight sau stergerea topicului

Nu vrei si o coroana cu flori ?

#50
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003

 tieston, on Feb 5 2008, 23:11, said:

King of the hill, The IT Crowd, Beavis and Butthead, Reaper, Lost etc...

of: PB nu e un serial prost. Primul sezon chiar a fost foarte captivant, urmatoarele sezoane nu prea.

ba seria a 2-a a avut un actor foarte bun , pe agentul FBI.

#51
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007

 SSNight, on Feb 6 2008, 06:37, said:

Nu vrei si o coroana cu flori ?


ba da. vezi ca prefer o combinatie intre  trandafiri, crini, orhidee. si ai grija se fie proaspete . ( vezi sa vina  mamaica ta sa mi'o aduca sub nas cand ma uit la Prison Break)

Edited by shadowgign, 06 February 2008 - 16:11.


#52
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
Nu mai sunt episoade noi din telenovela Prison Break sa ai si tu ocupatie, in lipsa uneia decente.

Edited by SSNight, 06 February 2008 - 21:15.


#53
shadowgign

shadowgign

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 27.11.2007

 SSNight, on Feb 6 2008, 21:14, said:

Nu mai sunt episoade noi din telenovela Prison Break sa ai si tu ocupatie, in lipsa uneia decente.


eu consider ca ar fi timpul sa punem punct unei dispute care nu aduce nimic bun(cea dintre mine si SSNight), dupa cum putem observa cu totii. din nefercirire pt tine nu am sa raspund jignirii tale de mai sus .  din momentul de fata te ignor complet . e mai intelept asa. eu unul renunt(in fata prostiei)

hai sanatate

Edited by shadowgign, 07 February 2008 - 00:14.


#54
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
Noroc si numai bine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate