Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

Cel mai prost serial

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
286 replies to this topic

#1
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
Cel mai prost serial dupa parerea mea e Prison Break, cum e filmat arata ca o telenovela adica buget redus..etc, nu mai spun de cei ce urmaresc acest serial sunt in marea majoritate niste plictisiti de 14-19 ani care nu trec pe la scoala, asa serial asa public.

Edited by SSNight, 30 January 2008 - 05:16.


#2
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,989
  • Înscris: 31.07.2007
In primul rand tot ce tine de telenovela.
In rest a-si mentiona "Totul despre sex" (m-a distrat o replica din "Family guy" unde unul din personaje care se uita prima oara la acest serial a zis: "AAAAaaaaa, acum m-am prins!!! Este vorba despre trei prostituate si mama lor!!!")
Nu am urmarit "Prison Break" ca sa ma dau cu parerea.

#3
davidk

davidk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.01.2007

View PostSSNight, on Jan 30 2008, 05:12, said:

Cel mai prost serial dupa parerea mea e Prison Break, cum e filmat arata ca o telenovela adica buget redus..etc, nu mai spun de cei ce urmaresc acest serial sunt in marea majoritate niste plictisiti de 14-19 ani care nu trec pe la scoala, asa serial asa public.

Beeeeei, ce-am ghicit-o!   In prima clipa cand am vazut titlul "Cel mai prost serial" am fost sigur ca topicul asta o sa fie despre Prison Break!
Auzi, creca tu esti suparat ca n-a aparut aseara episodul 11 si ti-ai umplut hardu de fake-uri, nu? hai, recunoaste! :lol:

#4
maradona13

maradona13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 27.06.2005

View PostSSNight, on Jan 30 2008, 05:12, said:

Cel mai prost serial dupa parerea mea e Prison Break, cum e filmat arata ca o telenovela adica buget redus..etc, nu mai spun de cei ce urmaresc acest serial sunt in marea majoritate niste plictisiti de 14-19 ani care nu trec pe la scoala, asa serial asa public.
Ai dreptate. Aceeasi parere o am si eu despre acest serial. Este o telenovela moderna :lol:
Asta cu publicul pentru serialul asta, nu sunt deacord. Oricine poate savura o telenovela  :lol:

#5
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005

View PostSSNight, on Jan 30 2008, 05:12, said:

Cel mai prost serial dupa parerea mea e Prison Break, cum e filmat arata ca o telenovela adica buget redus..etc, nu mai spun de cei ce urmaresc acest serial sunt in marea majoritate niste plictisiti de 14-19 ani care nu trec pe la scoala, asa serial asa public.


NO comment :nonobad:

#6
alex_5kg

alex_5kg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 07.07.2007
si te deranjeaza succesul lui sau faptul ca se uita numai copii de 14-19 ani ?

#7
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Succesul lui se bazeaza numai si numai pe primul sezon.
De la al doilea sezon toata lumea stie ca serialul e din ce in ce mai prost si din ce in ce mai putin credibil.
Serial prost nu e dar se prosteste de la un episod la altu.

#8
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
Dupa parerea mea trebuie sa te duci la control daca urmaresti serialul ala, sa stai pe  canapea savurand haleala pusa la bot de mamica, si sa visezi aventuri cu parnaiasi nu e greu pentru retarzi  din ziua de azi.

#9
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
A ta sa ramana parerea asta...amin.

#10
kim22

kim22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 09.10.2006
Ontopic: Nu am vazut nici macar reclama la serialul asta. Nu am idee despre ce e vorba, dar daca voi spuneti ca e praf o sa urmaresc de curiozitate un episod. E pe ProTv cumva?

View Postedy_wheazel, on Jan 30 2008, 05:24, said:

In rest a-si mentiona "Totul despre sex" (m-a distrat o replica din "Family guy" unde unul din personaje care se uita prima oara la acest serial a zis: "AAAAaaaaa, acum m-am prins!!! Este vorba despre trei prostituate si mama lor!!!")

=))) Cat de tare faza asta!!!!  :lol: Hahahaaaa!!

#11
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005

View PostSSNight, on Jan 30 2008, 12:08, said:

Dupa parerea mea trebuie sa te duci la control daca urmaresti serialul ala, sa stai pe  canapea savurand haleala pusa la bot de mamica, si sa visezi aventuri cu parnaiasi nu e greu pentru retarzi  din ziua de azi.


Eu zic sa te duci tu la control pana nu incepi sa dai in cap la lume pe strada. Ai tu vreo frustare ceva, de ti-o versi pe telespectatorii unui serial

#12
asus512

asus512

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 08.10.2006
Am un papagal acasa...sa fiu al paispelea daca nu gandeste si vorbeste ca tine ( ma refer la cel care-a deschis topicul )...nici lui nu-i place PB ...cred ca deseara il zvarl in aragaz...iese de-un sandvis bun...revenind la subiect , zat in ghena de unde-ai iesit !!

#13
davidk

davidk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.01.2007

View PostSSNight, on Jan 30 2008, 12:08, said:

Dupa parerea mea trebuie sa te duci la control daca urmaresti serialul ala, sa stai pe  canapea savurand haleala pusa la bot de mamica, si sa visezi aventuri cu parnaiasi nu e greu pentru retarzi  din ziua de azi.

Da' tu ce faci in timpul cat "retarzii" se uita la PB? Am doua ipoteze:
unu: extragi radicali si efectuezi exercitii cu adunari, inmultiri, fractii si paranteze (fara calculator);
doi:  te uiti la "curat murdar" sau la "test de fidelitate" si te gandesti cu bucurie ca sunt atatia mult mai prosti ca tine;
Ia zi sincer... unde te incadrezi?

Sau a treia varianta: te uiti la un film sexy si apoi dai fuga la baie incercand sa tii minte cat mai multe cadre???

Edited by davidk, 30 January 2008 - 18:57.


#14
warriorboy

warriorboy

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 201
  • Înscris: 26.08.2007
cel mai prost serial dupa parerea mea este "TANAR SI NELINISTIT"

#15
caroline_hi

caroline_hi

    One moon shows in every pool, in every pool the one moon.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 04.12.2007

View Postwarriorboy, on Jan 30 2008, 19:02, said:

cel mai prost serial dupa parerea mea este "TANAR SI NELINISTIT"
Yep, interminabilele seriale "drama" americane.
Aaaaaaaa, stiti care e cel mai prost seriala dupa mine??(bine ca s-a terminat) REBELDE !!!!!!!!!!!!!!!  A innebunit "fetitele". Film prost, telenovela clar......de prost gust. :puke:

#16
rainanda

rainanda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 07.06.2007
Cele mai proaste seriale, pe locul:
1.Lost   (niciodata n-am priceput care e faza cu creatura din jungla)  :mellow:
2.Tanar si nelinistit  (cica s-a filmat episodul 6000, dar la televizor is inca la 4000) :o
3.RBD (despre ce este vorba in film??? :huh: )

Edited by rainanda, 30 January 2008 - 19:41.


#17
davidk

davidk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.01.2007
N-as putea spune care e cel mai prost serial. Eu nu pierd timpul, ma uit doar la alea bune! :P

#18
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View PostSSNight, on Jan 30 2008, 05:12, said:

Cel mai prost serial dupa parerea mea e Prison Break, cum e filmat arata ca o telenovela adica buget redus..etc, nu mai spun de cei ce urmaresc acest serial sunt in marea majoritate niste plictisiti de 14-19 ani care nu trec pe la scoala, asa serial asa public.

nu stiam ca avem un regizor pe forum. mungiule, tu esti? si nici nu stiam ca se uita numai cei intre 14-19 ani, nu i-am cautat la oo

View PostM0n0, on Jan 30 2008, 11:10, said:

Succesul lui se bazeaza numai si numai pe primul sezon.
De la al doilea sezon toata lumea stie ca serialul e din ce in ce mai prost si din ce in ce mai putin credibil.
Serial prost nu e dar se prosteste de la un episod la altu.

da, ce sa zic. primul sezon a fost foarte credibil :lol:

View Postkim22, on Jan 30 2008, 12:49, said:

Ontopic: Nu am vazut nici macar reclama la serialul asta. Nu am idee despre ce e vorba, dar daca voi spuneti ca e praf o sa urmaresc de curiozitate un episod. E pe ProTv cumva?

daca nu te uiti de la inceput, nu te uita deloc. n-o sa intelegi nimic si numarul idiotilor care posteaza aici cit de prost e serialul se incrementeaza cu o bucata

View Postdavidk, on Jan 30 2008, 18:55, said:

Da' tu ce faci in timpul cat "retarzii" se uita la PB? Am doua ipoteze:
unu: extragi radicali si efectuezi exercitii cu adunari, inmultiri, fractii si paranteze (fara calculator);
doi:  te uiti la "curat murdar" sau la "test de fidelitate" si te gandesti cu bucurie ca sunt atatia mult mai prosti ca tine;
Ia zi sincer... unde te incadrezi?

Sau a treia varianta: te uiti la un film sexy si apoi dai fuga la baie incercand sa tii minte cat mai multe cadre???

a treia varianta se numeste ca se uita la Acapulco L.A.B.A.


cel mai cretin serial mi se pare LOST. evident ca e doar o parere data fara sa ma fi uitat, doar bazindu-ma pe faptul ca

1) stiu despre ce e vorba
2) m-am jucat lost pe ipod :lol:
3) probabilitatea ca intr-un accident de avion sa supravietuiasca atitea bunoace si atitia macho meni este zero barat
4) si nu in ultimul rind, a jucat intr-un episod monica dean foaie verde  :rolleyes:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate