Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

horror infricosator

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
shadowkiss

shadowkiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.12.2007
Nu sunt deloc un iubitor al filmelor horror,insa acum am mare nevoie de unul.E  vorba de un pariu pe care trebuie neaparat sa-l castig.E prea mult de povestit :D ideea este ca trebuie sa sperii o mare devoratoare de acest gen,iar eu nu ma pricep.Tipa nu se sperie asa usor...saw,cube,primeval,the grudge,reeker,the ring,shutter,dead birds,blair witch,exorcistul si camera 1408 i s-au parut penibile si la cateva a bufnit-o rasul cand vedea ca moare cate unul prin film.Asa ca va rog,daca stiti vreun film care ar putea speria o astfel de persoana,ajutati-ma!

#2
marianbotosanim

marianbotosanim

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 21.11.2006
poate haute tension , calvaire ..

#3
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Jeepers Creepers, dar numai inceputul.  :D

In fine, cum iti dai tu seama ca s-a speriat, ca sa castigi pariul?
Ca poate sa spuna orice dup-aia.

Sau mai bine, The Ring original (ala japonez)

Edited by don_dannielo, 14 December 2007 - 15:03.


#4
shadowkiss

shadowkiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.12.2007
pariul e facut intre mine si fratele ei.Merg maine seara la ei si sub un pretext oarecare pun filmul recomandat de voi.Ea habar nu are de pariu :lol:
   Chiar nu inteleg cum se pot uita unii oameni la ororile alea...eu am vazut numai vreo doua si mi-a stat inima in loc. :lol:

#5
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postshadowkiss, on Dec 14 2007, 16:36, said:

pariul e facut intre mine si fratele ei.Merg maine seara la ei si sub un pretext oarecare pun filmul recomandat de voi.Ea habar nu are de pariu :lol:
   Chiar nu inteleg cum se pot uita unii oameni la ororile alea...eu am vazut numai vreo doua si mi-a stat inima in loc. :lol:

ai putea sa te dezbraci in fata ei....poate face infarct :w00t:

#6
petremihai

petremihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 23.09.2006
Mie imi plac filmele horror. Cele mentionate de tine au avut acelasi efect asupra mea. Adica nici unul. In schimb, da-i tipei filmul Beyond the limits. E un film foarte prost, nu are cine stie ce poveste, dar e un horror groaznic (adica mi-au tremurat geninchii dupa ce l-am vazut). Ti-l recomand cu placere :drac:  http://www.imdb.com/title/tt0297780/

#7
shadowkiss

shadowkiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.12.2007

View Postpetremihai, on Dec 14 2007, 17:08, said:

Mie imi plac filmele horror. Cele mentionate de tine au avut acelasi efect asupra mea. Adica nici unul. In schimb, da-i tipei filmul Beyond the limits. E un film foarte prost, nu are cine stie ce poveste, dar e un horror groaznic (adica mi-au tremurat geninchii dupa ce l-am vazut). Ti-l recomand cu placere :drac:  http://www.imdb.com/title/tt0297780/


Filmul m-a terminat mihai...clar,nu mai dorm cateva zile.Si am si buzunarul mai usor de 1 milion :lol:  
Tipa e dusa.Nu am nici un dubiu.N-a schitat nici un gest de teama,ba chiar incepuse sa comenteze niste faze.Cel putin la aia cand ii dadea aleia cu ciocanul in cap si-i curgea sangele pe fata,a zis ca nu e reala deloc.Chipurile la lovituri atat de puternice trebuiau sa-i sara si bucati de creier si sangele trebuie sa fie improscat ,nu sa i se prelinga pe fata. :death:
  Pe mine m-a lasat masca si scena violului :notangel:
  Oameni nebuni...pusesem ochii pe ea,dar ma las pagubas :lol:

#8
szv

szv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 05.10.2007
un film cu oana zavoranu ?  :rolleyes:

#9
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005

View Postshadowkiss, on Dec 14 2007, 16:36, said:

pariul e facut intre mine si fratele ei.Merg maine seara la ei si sub un pretext oarecare pun filmul recomandat de voi.Ea habar nu are de pariu :lol:
   Chiar nu inteleg cum se pot uita unii oameni la ororile alea...eu am vazut numai vreo doua si mi-a stat inima in loc. :lol:

Eu nu cunosc pe nimeni care sa se sperie la filme horror, esti tu mai sensibil.

#10
shadowkiss

shadowkiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.12.2007

View Postrob_din, on Dec 16 2007, 12:57, said:

Eu nu cunosc pe nimeni care sa se sperie la filme horror, esti tu mai sensibil.


Eu cunosc multi sensibili :D
Apropo,stie cineva ceva de un film numit IT?

#11
aleksutzu07

aleksutzu07

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 13.01.2007

View Postshadowkiss, on Dec 16 2007, 19:01, said:

Eu cunosc multi sensibili :D
Apropo,stie cineva ceva de un film numit IT?
Daca te referi la cel regizat de Stephen King, cu clovnul ala, din 1990, da il stiu si este ok.

#12
shadowkiss

shadowkiss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.12.2007

View Postaleksutzu07, on Dec 16 2007, 19:09, said:

Daca te referi la cel regizat de Stephen King, cu clovnul ala, din 1990, da il stiu si este ok.


Si il pot incadra la genul horror? sincer,am inceput sa prin gustul :lol:

#13
aleksutzu07

aleksutzu07

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 13.01.2007

View Postshadowkiss, on Dec 16 2007, 19:11, said:

Si il pot incadra la genul horror? sincer,am inceput sa prin gustul :lol:
Cred ca se poate incadra la genul horror fara probleme.

#14
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Return.To.House.On.Haunted.Hill e ultimul pe care l-am văzut...

#15
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005

View Postaleksutzu07, on Dec 16 2007, 19:09, said:

Daca te referi la cel regizat de Stephen King, cu clovnul ala, din 1990, da il stiu si este ok.

It nu este regizat de Stephen king. Este facut dupa o carte a lui. http://www.imdb.com/title/tt0099864/ Ca si multe altele, de altfel.

Revenind la problema... normal ca atunci cind dai cuiva sa urmareasca un film de groaza cu scopul precis de a-l speria, nu o sa se intimple nimic. Trebuie creata o atmosfera... suspansul... etc. Si atunci te sperii si daca face pisica bnau linga tine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate