Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 

De unde se poate cumpara DS1621...

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
ThePuiu

ThePuiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,742
  • Înscris: 11.11.2003
Vreau sa stiu daca se gaseste in Romania circuitul DS1621. A cumparat cineva asa ceva de la noi? Ma intereseaza adrese de magazine online sau firme care comercializeaza asa ceva.

Multumesc de raspunsuri! :cya:

#2
370677271050152

370677271050152

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 19.05.2002
Acel circuit mi se pare ca nu se mai fabrica

#3
AmadeusBN

AmadeusBN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.05.2004
La http://www.comet.srl...shop/index.html se gaseste DS1624 (6 usd + tva) care este aaaaproape la fel, iar la Vitacom sint ds1620 si ds1629 care-s tot termometre...

#4
magister

magister

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 25.12.2003
DS1621 inca mai poate fi comandat pe site-ul www.maxim-ic.com
pentru Romania nu cunosc situatia.

DS1621 poate fi insa inlocuit cu DS1631. o scurta descriere de pe siteul Maxim: "The DS1631 is the next generation of the DS1621 digital thermometer and thermostat. Like the DS1621, the DS1631 provides ±0.5°C accuracy and thermostat capability. Unlike the DS1621, the DS1631 allows the user to select 9-, 10-, 11- or 12-bit output resolution by setting two bits in the configuration register. This provides simplified high resolution temperature measurements without the need to perform unwieldy calculations. The DS1631 is reverse-compatible with many DS1621 applications as described in App Note 176: Using the DS1631 in DS1621 Applications. "

#5
AmadeusBN

AmadeusBN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.05.2004
Si  DS1631  se gaseste in Romania ?
Daca da, unde? ...pls...

#6
magister

magister

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 25.12.2003
Distribuitorul oficial pentru Romania al Maxim(Dallas) este firma ECAS Electro SRL
numere de telefon: 01 230 25 50  ,  01 231 21 73
daca nu au in stoc, trebuie sa aduca la comanda.

#7
DeeJay

DeeJay

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,086
  • Înscris: 07.05.2004
ecas sux

#8
magister

magister

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 25.12.2003
@deejay2k1: nu am cumparat niciodata de la Ecas, deci nu pot sa dau informatii despre seriozitate...dar momentan, firma asta e distribuitorul autorizat Maxim(Dallas) pentru Romania

#9
DeeJay

DeeJay

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,086
  • Înscris: 07.05.2004
mdea, am primit de la dallas cam tot ce-am cerut.... ecas nici macar nu mi-a raspus la mailul in care solicitam informatii despre sample-uri daca/cum se distribuie prin ei.....

#10
sorin

sorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 27.06.2004
Am vorbit eu la ecas de niste sampleuri, si m-am lasat pagubas. Vor sa stie si ce lapte ai supt in tinerete...

#11
ciombe

ciombe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 12.03.2004
Ecas = OK am cumparat de multe ori de la ei si nu am avut nici un fel de probleme ! Foarte serviabili si destul de priceputi ! Vedeti ca sau mutat in sediul fostului FEPER la parter.Nu cei de la Ecas vor sa stie si "ce lapte ai supt in tinerete" ci cei de la Maxim ! Vor sa mai limiteze politica de sample-uri.Se gasesc la Ecas tot felul de termometre digitale de la Dallas.
Fiind componente mai boeroase nu sunt chiar ieftine !

Don Mario

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate