Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Ce mp3 player portabil aveti ?

- - - - -
  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#37
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001
un cowon D2 de 4 giga si un shuffle de 1 giga...ultimul pentru oras

#38
Uzzakis

Uzzakis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.10.2008
:)

Zipy Kanguro cu FM transmitter incorporat.

Demential - l-am luat doar pentru transmiter - pot sa transmit muzica la orice radio. de cand il am, parca suport mai usor traficul asta infernal din bucuresti.

2 GB, 2.4" ecran touch screen, slot de card, AVI.

Attached Files


Edited by Uzzakis, 14 October 2008 - 21:49.


#39
danok007

danok007

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 479
  • Înscris: 11.02.2007
Samsung YP-S2
http://www.pcworld.i...8;pid;6393;pt;1

#40
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008
TEAC MP-222 512MB Black - Primul meu MP3 Player
:coolspeak:
Attached File  MP_222_black_closed_72dpi.jpg   91.12K   25 downloads

#41
Raperu`

Raperu`

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 05.08.2007
[ http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2008/06/philips-gogear-sa2840-sa2825-sa2820-mp3-players.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Philips GoGear sa2820 ; 2 Giga

Edited by Raperu`, 12 November 2008 - 18:39.


#42
Uzzakis

Uzzakis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.10.2008

View PostRaperu`, on Nov 12 2008, 18:39, said:

[ http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2008/06/philips-gogear-sa2840-sa2825-sa2820-mp3-players.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Philips GoGear sa2820 ; 2 Giga

da, asta e ok. dar mi se pare prea scump pentru ce face de banii lui :(

doar o parere personala :)

#43
Red9

Red9

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 546
  • Înscris: 10.04.2007
Pentru oras:

[ http://www.mp3-music-player.com/news/06_11/images/apple-ipod-shuffle.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pentru drum lung:

[ http://www.euro-best.ro/img/produse/mp3-player-trekstor-i.beat-xtension-fm-1gb.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:)

#44
Frenetik

Frenetik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 09.08.2007
Iriver x20 2gb - momentan 50% nefunctional

Attached Files



#45
yotavyman

yotavyman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 10.11.2008
hei eu am un Mp4 Buntz si sunt multumit de el doar ceea ce priveste filmele ma dezamageste ca nu merg pe cd lui avea un convertor si nu merg filmele care le convertesc cu el de ce oare??
PS: poate nu am postat pe unde trebuie dar sunt disperat...

#46
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
Si eu tot Iriver x20 am
@ Frenetik : de ce e nefunctional ? :P

#47
Devanu

Devanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 22.08.2007
Samsung K5

http://www.samsung.com/au/k5/

#48
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Motorola ROKR E8 + casti PHILIPS SHE3600 :D (2GB memorie interna + card 2GB Kingston) .

Attached File  ROKRE8_2.jpg   61.81K   49 downloads

#49
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008
Attached File  T60.jpg   24.65K   28 downloads
Iriver T60
Raport Pret/Calitate = super OK

#50
adyssus

adyssus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.11.2007
Samsung YP-U3

http://www.samsung.c..._cd=YP-U3ZB/XSP

Calitatea sunetului ... un singur cuvant... sublim... l-am comparat cu cateva ipod-uri... de 8, 20, 30 Gb ... nici nu se compara :)

Era sa uit.. autonomie 15 ore... e ceva ;)

Edited by adyssus, 09 January 2009 - 01:27.


#51
Chevelle

Chevelle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 22.04.2008
Un Teac MP-360 cu slot de card SD/MMC. Nu mi se pare stralucit din punct de vedere al sunetului dar ma multumesc cu atat.

@ Rapperu  Si-a luat un prieten recent mp3-playerul Phillips pe care il ai si am avut ocazia sa-l ascult. E bestial. Are un mode/template la egalizator in genu' bass, techno, care se numeste Full Sound parca facut special de producatori...se aude demential. Cand l-am vazut, mi-am zis ca nu e cine stie ce bucata aia de plastic dar cand am pus castile la urechi...wow
Stiu ca nu arata promitator pt unii dar va spun ca asa  sunet..wow si l-am testat si cu alte casti decat cele cu care a venit. Teac-ul meu suna ca un Walkaman antic pe langa ala.

#52
maria241

maria241

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.01.2009
Buna tuturor!!!
Va rog frumos sa ma ajutati intr-o problema:mi-am cumparat ieri un mp3 NWZ-B135F SONY si toate sunt bune si frumoase dar nu reusesc sa pricep cum sa sterg o melodie de pe el pe care am tras-o aiurea. recunosc ca sunt atotnestiutoare in domeniu iar din manual nu reusesc sa pricep. imi spune sa sterg cu windows explorer,am urmat indicatiile, numai ca....la mine nu exista acest 'windows explorer". am dat "start"-"programe"-.....pauza....nu exista acolo. ce fac? ma puteti ajuta? va rog mult  :confuzzled:
Multumesc anticipat!!!!!

#53
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
ipod classic 80GB, luat la oferta de la istyle cu ~600RON.
Foarte multumit, am mai folosit si altele, dar nici nu se apropie de iPod. 10/10

................................................................................
................


O ruda si-a luat un Ramos RM970 de curand, bine, ala e mai mult mp4/video player, dar e foarte mic, calitatea video e  :surprise: , nici audio prea rau, dar ii trebuie alte casti mai de neam...La 245 RON e pomana curata totusi (8GB)

View Postmaria241, on Jan 17 2009, 13:21, said:

Buna tuturor!!!
Va rog frumos sa ma ajutati intr-o problema:mi-am cumparat ieri un mp3 NWZ-B135F SONY si toate sunt bune si frumoase dar nu reusesc sa pricep cum sa sterg o melodie de pe el pe care am tras-o aiurea. recunosc ca sunt atotnestiutoare in domeniu iar din manual nu reusesc sa pricep. imi spune sa sterg cu windows explorer,am urmat indicatiile, numai ca....la mine nu exista acest 'windows explorer". am dat "start"-"programe"-.....pauza....nu exista acolo. ce fac? ma puteti ajuta? va rog mult  :confuzzled:
Multumesc anticipat!!!!!

Intra in My Computer acolo unde vezi partitiile, CD-ROM-ul etc si intra pe playerul tau care trebuie sa apara ca REMOVABLE DISK...intra pe el, cauta melodia pe care vrei so stergi, click dreapta >> Delete si gata  :coolspeak:

Edited by lawrence38, 17 January 2009 - 13:31.


#54
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

View PostChevelle, on Jan 17 2009, 00:03, said:

@ Rapperu  Si-a luat un prieten recent mp3-playerul Phillips pe care il ai si am avut ocazia sa-l ascult. E bestial. Are un mode/template la egalizator in genu' bass, techno, care se numeste Full Sound parca facut special de producatori...se aude demential. Cand l-am vazut, mi-am zis ca nu e cine stie ce bucata aia de plastic dar cand am pus castile la urechi...wow
Stiu ca nu arata promitator pt unii dar va spun ca asa  sunet..wow si l-am testat si cu alte casti decat cele cu care a venit. Teac-ul meu suna ca un Walkaman antic pe langa ala.
Aproape intotdeauna produsele Philips nu m-au dezamagit cand a venit vorba de sunet si imagine. Acum 1 an si ceva am fost pus in situatia de a-mi alege un mp3 player de 2 Gb.
Am ales Philips GoGear 2Gb sa3125/02

si am luat un set de casti Philips SHE2850 mult mai bune decat cele din stoc. Bat la fund castile din stoc ale iPod-urilor.

De la Nocturnele lui Chopin pana la vocea ragusita tipica Motorhead se aude asa cum trebuie!!!  :thumbup:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate