Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Ce mp3 player portabil aveti ?

- - - - -
  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#1
Rocket_Ronaldo

Rocket_Ronaldo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 01.12.2007
Spuneti si voi ce playere aveti si daca sunteti multumuti de ele !

#2
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
iriver t30 - super multumit

#3
nano_thrust

nano_thrust

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 10.08.2007
Konig, foarte bun, cu card reader

#4
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Ultimul palyer avut: iPod nano 8GB. :) Ce mai...super-multumit. :D

#5
proffesor

proffesor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 18.03.2004
am sonyericsson w810, suna mult mai bine decat majoritatea mp3 playerelor :)

#6
Luchian

Luchian

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 335
  • Înscris: 19.02.2004
Philips SA2215 2GB MP3 Player with Tuner

Stores up to 250 MP3/500 WMA tracks.
10 hours playback.
Tuner.
Size (H)9.1, (W)3.1, (D)1.9cm.
LCD display.
USB port.
In ear headphones (supplied).
Portable solid state.
MP3/WMA compatible.
USB cable supplied.
Software supplied.
Requires 1 x AAA batteries (supplied).
Weight 31.5g.

Suna mai bine cu alte casti.

Attached Files


Edited by Luchian, 20 January 2008 - 20:18.


#7
Dione1200

Dione1200

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 22.06.2005
Samsung YP-K3 - mai mult decat multumit, sunetul este excelent

[ http://www.whiteblog.net/blogpic/k01.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Eu folosesc in principal un iRiver Clix 2 , varianta neagra , mai am un TEAC MP-360 , un iPod Shuffle gen II si un MP3 Player Gutschneid :P .

Preferatul meu e Clix-ul din cauza ecranului AMOLED , sunetului SRS HD si autonomiei bune , teacul e bun pentru ca are memorie extensibila , IPOD-ul are cel mai clar sunet iar GutSchneid-ul e ca s-a nimerit si el acolo .

Poze :


[ http://www.gadgetmania.ro/wp-content/uploads/2007/05/iriver_clix_2_1.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.mp3centrum.cz/obrazky/769/teac-mp-360-1gb-1gb-mp3-1-8-tft-sd-mmc-slot-fm-picture-drm9-default.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.orbitcast.com/archives/ipod-shuffle.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://www.mp3mania.ro/images/A09.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sunt asteptate schimbari in colectie .

#9
sergiu_spooky

sergiu_spooky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 23.06.2006
samsung k3
Sunet foarte bun + radio. Display bun (e mp3 nu mp4). Citește și .txt și imagini .jpg
Ceas.
Arată super.
Nu are butoane (am mai avut și alte playere și în 3 luni mi s-a stricat butonul de skip to next track la două dintre ele).
Autonomie 20-25 de ore.

Cel mai bine ar fi să te uiți în buzunar sau să te gândești cât ești dispus să dai pe el și apoi să întrebi.
+ Nu te lăsa vrăjit de aipoade că mai sunt și alți producători decât apple pe piață care nu umflă prețurile doar pentru că produsul lor e "pe trend".
+ Să nu ai impresia că pe un display de 2' te poți uita la filme. Întreba cineva cum să pună subtritrări la filme pe un mp4 player :lol: . După vre-o săptămână probabil s-a plictisit și el de acest "feature" senzațional și și-a dat seama că în troleu în 10 minute pe lângă faptu că nu ai loc nici să-l scoți din buzunar nu ai nici timp să te uiți la un film.
Să zicem că pentru niște poze ar fi ok, deși eu la telefon nu folosesc nici măcar camera (poate alții o fac ;) ).

#10
dorcaru

dorcaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.02.2008
ED-UC84 de la Expert Digital. Mai are cineva asa ceva?

#11
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 22.06.2004
transcend 256mb cu radio. il am de 3 ani si functioneaza ca in prima zi. intra vreo 60 de melodii dar il tin mai mult pe radio. calitate sunet: impecabila

Attached Files



#12
virusel2013

virusel2013

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 24.04.2006
Un TEAC MP-222 512MB si sunt foarte multumit de el. Singurul dezavantaj e ca functioneaza cu baterie si de asta e putin mai marisor, dar si un avantaj: daca ramai farai baterie imadiat iti cumperi una, nu esti nevoit sa cauti un calculator/priza pentru a reincarca bateria la player.

Attached Files

  • Attached File  teac.jpg   19.64K   50 downloads

Edited by virusel2013, 24 February 2008 - 19:26.


#13
4nDr3i

4nDr3i

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 24.04.2006

View Postvirusel2013, on Feb 24 2008, 19:24, said:

Un TEAC MP-222 512MB si sunt foarte multumit de el. Singurul dezavantaj e ca functioneaza cu baterie si de asta e putin mai marisor, dar si un avantaj: daca ramai farai baterie imadiat iti cumperi una, nu esti nevoit sa cauti un calculator/priza pentru a reincarca bateria la player.

Așa și aici :coolspeak:.
Mai adaug la dezavantaje căștile standar care nu se aud prea tare.
Cât despre baterie... cam o dată pe săptămână îmi cumpăr câte o baterie (la 2 lei/buc).

#14
Devanu

Devanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 22.08.2007
Sony Walkman NW- E002F... per total multumit.

#15
ovidel46

ovidel46

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 19.08.2006
iRiver Clix 2...
L-am scapat in ciorba - si merge fara problema la 3 luni dupa incident.

NU mai zic de culori, calitate sunet etc...

As avea de adaugat un dezavantaj la micutul meu mp3 player - SRS WOW-ul.
Este de tip "HD" adica retarded proof - iti arata "true bass" de la 1 la 10.

Inainte am avut un Iriver S10 - ce avea un SRS WOW normal.
Cu freq cutoff si puteai alege intre 20hz pana la 160hz - apasai pe 20hz si simteai un bass superb (binenteles cu castile Sennheiser profesionale)...

Acum imi pare rau ca au bagat porcaria aia de SRS WOW HD pe iriver - fata de clasicul SRS WOW - ce cobora basul la 20hz puternic si jos cum imi place mie...

#16
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,172
  • Înscris: 02.04.2007
De vreme ce pot sa ascult mp3 si radio la K800, nu are rost sa ma complic cu altceva. Imi cumparasem un Buntz (de ocazie) pe care l-am facut cadou, Cat l-am butonat mi-a lasat o impresie foarte proasta. Calitate dupa pret. ;)

#17
dumdum9

dumdum9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.04.2007
UP3 Sharp 2GB de la LG. super marfa. fiind usb cu mp3 player, nu-mi mai trebuie soft ca sa pun muzica pe el. are deja mufa usb, si cand il bag in calculator mi-l vede ca un usb: mi-am pus poze, cv-ul :), niste kituri de programe, si pe spatiul ramas am pus peste 100 de melodii. se aude tare si frumos, are casti bune. bateria tine peste 12 ore cat l-am testat eu continuu.

sunt super multumit de el.

#18
cristinutza2k

cristinutza2k

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.05.2007
am si eu un samsung k3 si sunt foarte multumita de el, dar am o mare problema!!! pana acum l-am incarcat cu muzica de pe Vista si acum nu mai am vista, doar Xp. pe vista nu am avut nevoie de nici un kit de instalarare, iar pe Xp cu cd cu tot si nu reusesc sa il incarc cu muzica  :((...ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi???  :confuzzled:

Edited by cristinutza2k, 01 April 2008 - 10:36.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate