Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

American Pie: Beta House (2007)

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#1
bilder

bilder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 17.06.2007
Au dat televizistii de la Pro TV sambata trecuta American Pie 1. Ce sa zic, stiti si voi cum a fost... :D

Asa ca saptamana asta m-am uitat din nou la toata seria si pot afirma ca partea a patra a fost cea mai putin reusita din toate.

Insa, un mic google si un imdb, mi-au dat cea mai mare bucurie din anul asta: PE 10 DECEMBRIE APARE IN EUROPA American Pie: Beta House(2007) CA DVD, iar pe 26 decembrie in SUA. Mai multe detalii  AICI  (desi nu prea se zice mai mult decat v-am spus eu (important este ca se continua povestea din partea a 5-a))

Abia astept!!  :rolleyes: Sper ca v-am facut seara mai placuta ;)

Edited by bilder, 30 November 2007 - 22:51.


#2
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005
Nu se lasa pana nu distrug marca "American Pie"

#3
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
stiau ei ce stiau de l-au scos direct pe dvd.

#4
novakane

novakane

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 07.10.2005
am gasit si trailerul. nu cred ca merita vazut : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/q_cAvH4oWsE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] .

#5
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
daca tot am vazut deja 5 episoade din renumitul serial de ce sa nu vad si al 6-lea?

#6
bilder

bilder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 17.06.2007
Aaaa, BETA cu litere grecesti.... Nu intelegeam de la ce vine.
P.s: bine ca intra ochelaristul ala la inchisoare, prea nu-i mai tace gura  :lol:  :lol:

#7
FREESH

FREESH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,886
  • Înscris: 23.02.2007
deja a aparut filmu :]

#8
bilder

bilder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 17.06.2007
yessss!!! ale naibii tezele astea ca nu ma pot uita! Abia astept, mersi. Sa postezi imediat si sa spui cum ti s-a parut

#9
gaiA89

gaiA89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 28.08.2007

View Postbilder, on Nov 30 2007, 22:34, said:

Au dat televizistii de la Pro TV sambata trecuta American Pie 1. Ce sa zic, stiti si voi cum a fost... :D

Asa ca saptamana asta m-am uitat din nou la toata seria si pot afirma ca partea a patra a fost cea mai putin reusita din toate.

Insa, un mic google si un imdb, mi-au dat cea mai mare bucurie din anul asta: PE 10 DECEMBRIE APARE IN EUROPA American Pie: Beta House(2007) CA DVD, iar pe 26 decembrie in SUA. Mai multe detalii  AICI  (desi nu prea se zice mai mult decat v-am spus eu (important este ca se continua povestea din partea a 5-a))

Abia astept!!  :rolleyes: Sper ca v-am facut seara mai placuta ;)
A aparut deja in ro DVDRIP pe un site de torrente(nu zic numele ca e pub).
Daca gaseste cineva o subtitrare postati va rog frumos!

#10
dawgama

dawgama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 29.12.2006

Quote

A aparut deja in ro DVDRIP pe un site de torrente(nu zic numele ca e p
da pe siteuri straine ce are ? esti cumva de la un site ro ?
2.subtitrare se gaseste si singur. try google !

#11
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007

View Postrob_din, on Nov 30 2007, 22:58, said:

Nu se lasa pana nu distrug marca "American Pie"

cata dreptate ai!

#12
yezidis

yezidis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 10.08.2006
L-am vazut azi... e mediocru spre slab... se continua povestea din "The Naked Mile", si anume Erik si Cooze ajung la facultate, impreuna cu Dwight...bla bla bla... o groaza de sani goi, exact ca in episodul precedent (ca deja is pe episoade...they`ll never stop). Daca chiar nu aveti ce face intr-o dupa-amiaza timp de aprox 90 de minute atunci merge...

#13
bilder

bilder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 17.06.2007
Nota mea este 4,25/10. Nu e cine stie ce, dar cu toate astea, daca ai vazut si celelalte episoade, nu il vei ocoli, pentru ca, totusi, e marca American Pie. Si devenind un brand (faimos) s-a inclinat foarte mult in partea marketingului. Oricum, razi ceva la el. Cu toate astea, este mai pervers decat celelalte episoade.
N-am inteles un lucru, cine e tipul ala, al doilea din dreapta din al doilea screenshot si de asemenea, din al treilea screen. Mi se pare mie sau seamana cu varul lui Stifler din American Pie: Band Camp? Sau este chiar actorul respectiv?

Va provoc sa observati greseli de montaj. Un exemplu este chiar la inceput: la secunda 30" vedem cum un sedan albastru se urca pe trotuar, iar la secunda 50" se vede aceeasi masina executand aceeasi manevra, in schimb Erik face altceva
Sau, in BSCAP12.jpg, vedem cum tipul in portocaliu lasa cutia sa cada iar in cadrul imediat urmator, o tine in continuare in mana (BSCAP13.jpg)

Continuati...  ;)
p.s.: daca vrea cineva subtitrare in engleza, daneza, finlandeza, norvegiana si scandinava, sa imi dea pm (fisierul este de 24,5 MB)
Bafta   :thumbup:

Attached Files


Edited by bilder, 06 December 2007 - 21:08.


#14
Houdin

Houdin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 27.07.2007
Soundtrackul de la film il stie cineva ? pls..raman recunoscator.

#15
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
interesant filmul....am ras la el....mult....

nu e cel mai stralucit dar....e ok, de vizionat cand ai chef de o comedie fara prea multe perdele :P

#16
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005

View Postbilder, on Dec 6 2007, 21:02, said:

Nota mea este 4,25/10. Nu e cine stie ce, dar cu toate astea, daca ai vazut si celelalte episoade, nu il vei ocoli, pentru ca, totusi, e marca American Pie. Si devenind un brand (faimos) s-a inclinat foarte mult in partea marketingului. Oricum, razi ceva la el. Cu toate astea, este mai pervers decat celelalte episoade.
N-am inteles un lucru, cine e tipul ala, al doilea din dreapta din al doilea screenshot si de asemenea, din al treilea screen. Mi se pare mie sau seamana cu varul lui Stifler din American Pie: Band Camp? Sau este chiar actorul respectiv?

Va provoc sa observati greseli de montaj. Un exemplu este chiar la inceput: la secunda 30" vedem cum un sedan albastru se urca pe trotuar, iar la secunda 50" se vede aceeasi masina executand aceeasi manevra, in schimb Erik face altceva
Sau, in BSCAP12.jpg, vedem cum tipul in portocaliu lasa cutia sa cada iar in cadrul imediat urmator, o tine in continuare in mana (BSCAP13.jpg)

Continuati...  ;)
p.s.: daca vrea cineva subtitrare in engleza, daneza, finlandeza, norvegiana si scandinava, sa imi dea pm (fisierul este de 24,5 MB)
Bafta   :thumbup:


Ultimile doua sunt orice numai marca "American Pie" nu

#17
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 23.11.2005
Mi-a placut. Fata de 4 si 5 a fost de 10 ori mai tare !

#18
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005

View PostInTech, on Dec 8 2007, 01:24, said:

Mi-a placut. Fata de 4 si 5 a fost de 10 ori mai tare !
Probabil o fi fost plăcut mai încolo, eu n-am rezistat foarte mult și pe la minutul 22 l-am închis și l-am șters. 5 mi s-a părut o porcărie și mai mare, dar 4 a fost suportabil.

Edited by YoYo69ErS, 08 December 2007 - 02:44.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate