Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

vreau un web site nou

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
webc

webc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 09.08.2007
@xnoise (Post #42, #43, #44, #45, #46 -chiar sunt permise atatea replici la rand, si mai ales toate offtopic*?!), @Purice', @avramseby, ..."chiar daca ar fi", -cum spuneam: "marile rebuturi de (re-) productie de"

View Postxnoise, on Dec 4 2007, 17:36, said:

pe vremea (din urma a...) lu' Ceasca.
Oricum, ...baieti simpatici. After all, ...mersi ! (Si, intr-un fel, chiar rau ca SP a ales sa inchida forumul Reviews. Consider ceva normal si util pe categoria Webmaster.)
_______________________________
* Nu de alta, dar pentru forumul si echipa Softpedia am avut o deosebita consideratie. Si asi vrea sa am in continuare...

#56
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View Postwebc, on Dec 4 2007, 23:46, said:

Si, intr-un fel, chiar rau ca SP a ales sa inchida forumul Reviews. Consider ceva normal si util pe categoria Webmaster.
SoftPedia a ales sa inchida acel forum de "Reviews" tocmai din cauza utilizatorilor care se inregistrau doar pentru a-si face reclama la website (Care de cele mai multe ori aveau o calitate mediocra).
Pana acum toate posturile tale de pe acest topic (si nu numai), sunt doar vorbe goale si atacuri la persoana, atceva mai sti sa faci?

#57
webc

webc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 09.08.2007

View Postdarkangelbv, on Dec 4 2007, 23:50, said:

Pana acum toate posturile tale de pe acest topic... sunt doar vorbe goale si atacuri la persoana...
Nu mai spuneti, domnule...!?

Pe cine am atacat, si ce "vorbe goale" am spus eu in replicile Post #3, #6, #12, ...?! Sau trebuia sa va cer dumneavoastra, in prelabil, permisiunea sa aplic si eu la cererea de oferta a D-nei La_u_ra?

Eu nu mi-am facut nici-o "reclama", ci domnii sus-numiti mi-au facut recenzia site-ului, pagina cu pagina, cuvant dupa cuvant...
_______________________________
Si, daca nu va suparati, de ce nu ati inchis topicul dupa replica lui @novakane, Post #33?! Sau dupa prima mea replica (...?!) in care asi fi atacat "la persoana"? Sau dupa prima replica offtopic a lui @xnoise...!? (Va amintiti ca si pe "background intr-un tabel" aproape ca va ruga sa-i stergeti replicile...)

#58
xnoise

xnoise

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,310
  • Înscris: 08.02.2007
cum zice ceva webc cum o da in bara (citez iar):
Si [b]asi[/b] vrea sa am in continuare...
i rest my case...

si vad ca respectivul asi se continua...

Edited by xnoise, 05 December 2007 - 00:27.


#59
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View Postwebc, on Dec 5 2007, 00:24, said:

Nu mai spuneti, domnule...!?

Pe cine am atacat, si ce "vorbe goale" am spus eu in replicile Post #3, #6, #12, ...?! Sau trebuia sa va cer dumneavoastra, in prelabil, permisiunea sa aplic si eu la cererea de oferta a D-nei La_u_ra?

Eu nu mi-am facut nici-o "reclama", ci domnii sus-numiti mi-au facut recenzia site-ului, pagina cu pagina, cuvant dupa cuvant...

Cand ai aflat ca nu esti tu "alesul" ai devenit frustrat si agasant (nu spune ca nu :) )
http://forum.softped...m...t&p=3706188
http://forum.softped...m...t&p=3711596


Apoi, AICI ma atacai pe mine <_< .

Din cate observ nu s-a luat nimeni de tine, doar tu te-ai luat de mine, de @La_u_ra si de novakane

Apoi, te supara adevarul si incepi sa-l ataci pe acelasi novakane, care nu te-a deranjat cu nimic.


Deci cum era? tu esti ingerasul si restul au ceva cu tine?

#60
webc

webc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 09.08.2007

View Postdarkangelbv, on Dec 5 2007, 00:39, said:

... Deci cum era? ...
Nu stiu despre ce replici vorbiti dvs. Pe link-urile alea 2, mie cel putin nu-mi localizeaza ancora, resp. postul, ci raman in capul paginii...

Cu @novakane mi-am permis o mica ironie, zic eu decenta, civilizata (-fara sa fie un "atac la persoana"), privind interventia lui pe topicul meu de pe "Oferte de servicii". I-am spus acolo, (-ca si celor de aici...) ca nu le-am cerut nici feedback, nici review. (Credeam ca stiti din moment ce categoria aia este mi se pare, tot a dvs., si am observat ca si daca faceti impresia ca nu sunteti activ, oricum nu va scapa nici-o ...virgula)

De @La_u_ra s-a "luat" de fapt, toata lumea, si oricum, am impresia ca eu sunt "pui" pe langa felul in care au intervenit altii...

Frustat nu am fost cu nimic, de nimic! De ce, altfel, le-asi mai fi spus succes mai departe, si inca odata pe pag.2, si iar...

darkangelbv said:

Apoi, AICI ma atacai pe mine <_< .
Sa inteleg, deci, ca toleranta dvs. fata de intregul offtopic final, nu face parte dintr-o "politica" generala de oarecare flexibilitate, ci a fost de fapt, un payback, doar pt. ca ..."AICI" am scris niste cifre care semanau cu unele oferte ale dvs...?!

Nu, domnule, "AICI" ma refeream la cei care fac dumping, la cei cu oferte de site-uri "3 la zece mii...", adica web design de "38...". A fost o simpla coincidenta, "60-70E" si oricum, nu vad nicaieri ca asi fi scris @darkangel in replica de "AICI", -Post #22.

darkangelbv said:

Apoi, te supara adevarul si incepi sa-l ataci pe acelasi novakane, care nu te-a deranjat cu nimic.
Eroare!
Daca sunteti amabil sa observati nu mai mult decat un singur post deasupra replicii pe care o mentionati -Post #30, ca acolo se afla Post #29 in care @novakane ma considera "frustrat?" si incepe o dizertatie despre "templateuri, anii 1999-2000, oleaca de flash acolo obosit..., background-repeat:no repeat; textul ...neinteligibil, nu ai logo concret, albastrul de sub logo, portocaliul ales, rozul de dedesubt, ..." Apoi, continua cu comportarea site-ului meu in "firefox, ...informatie legata de firma ta... fantoma", si "as putea continua destul dar prefer sa ma abtin."  

Si toate aceasta recenzie critica doar si numai pt. expresia mea "template-urile lui originale" din Post-ul meu #28

Si toate acestea doar pt. ca @miromulus a intrebat firesc, normal "...despre ce site vorba. Nu cred ca mai e secret" -Post #27

_______________________
Si, va rog sa imi permiteti, daca eu sunt

darkangelbv said:

agasant (nu spune ca nu :) )
atunci, nu va suparati, @xnoise cum este...?!
(Pentru documentare puteti sa revedeti doar acelasi topic mentionat mai sus "background intr-un tabel")

Edited by webc, 05 December 2007 - 02:19.


#61
novakane

novakane

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 07.10.2005
frate tu chiar nu termini odata? nu vezi ca s-a plicitisit lumea deja? nu e nevoie sa tot ma elogiezi atata. subiect inchis si vezi-ti de viata. atatea polemici pe o discutie inutila. gaseste-ti o prietena, fa ceva ca ne bagi si pe restu in mormant acilea.

exista o vorba din batrani: "Daca taceai, mare filozof erai".

Edited by novakane, 05 December 2007 - 03:00.


#62
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View Postwebc, on Dec 5 2007, 02:01, said:

Nu stiu despre ce replici vorbiti dvs. Pe link-urile alea 2, mie cel putin nu-mi localizeaza ancora, resp. postul, ci raman in capul paginii...

Cu @novakane mi-am permis o mica ironie, zic eu decenta, civilizata (-fara sa fie un "atac la persoana"), privind interventia lui pe topicul meu de pe "Oferte de servicii". I-am spus acolo, (-ca si celor de aici...) ca nu le-am cerut nici feedback, nici review. (Credeam ca stiti din moment ce categoria aia este mi se pare, tot a dvs., si am observat ca si daca faceti impresia ca nu sunteti activ, oricum nu va scapa nici-o ...virgula)

De @La_u_ra s-a "luat" de fapt, toata lumea, si oricum, am impresia ca eu sunt "pui" pe langa felul in care au intervenit altii...

Frustat nu am fost cu nimic, de nimic! De ce, altfel, le-asi mai fi spus succes mai departe, si inca odata pe pag.2, si iar...

Sa inteleg, deci, ca toleranta dvs. fata de intregul offtopic final, nu face parte dintr-o "politica" generala de oarecare flexibilitate, ci a fost de fapt, un payback, doar pt. ca ..."AICI" am scris niste cifre care semanau cu unele oferte ale dvs...?!

Nu, domnule, "AICI" ma refeream la cei care fac dumping, la cei cu oferte de site-uri "3 la zece mii...", adica web design de "38...". A fost o simpla coincidenta, "60-70E" si oricum, nu vad nicaieri ca asi fi scris @darkangel in replica de "AICI", -Post #22.

Eroare!
Daca sunteti amabil sa observati nu mai mult decat un singur post deasupra replicii pe care o mentionati -Post #30, ca acolo se afla Post #29 in care @novakane ma considera "frustrat?" si incepe o dizertatie despre "templateuri, anii 1999-2000, oleaca de flash acolo obosit..., background-repeat:no repeat; textul ...neinteligibil, nu ai logo concret, albastrul de sub logo, portocaliul ales, rozul de dedesubt, ..." Apoi, continua cu comportarea site-ului meu in "firefox, ...informatie legata de firma ta... fantoma", si "as putea continua destul dar prefer sa ma abtin."  

Si toate aceasta recenzie critica doar si numai pt. expresia mea "template-urile lui originale" din Post-ul meu #28

Si toate acestea doar pt. ca @miromulus a intrebat firesc, normal "...despre ce site vorba. Nu cred ca mai e secret" -Post #27

_______________________
Si, va rog sa imi permiteti, daca eu suntatunci, nu va suparati, @xnoise cum este...?!
(Pentru documentare puteti sa revedeti doar acelasi topic mentionat mai sus "background intr-un tabel")

Pai stai sa vedem, nu faceai referire la mine?

Quote

Am motive sa cred ca deja, mai mult de juma din site e facut de vre-unul care licitat la 60-70E, dar cu un aranjament de genul ..."D-na La_u_ra, da' va rog mult sa spuneti pe topic ca s-a luat jobul la 200E, ca sa nu mi se strice firma..."
Cine poa' sa fie...? Eu stiu...!? Vedeti si voi, de exemplu, cam cine nu a mai postat de vre-o 36 de ore nimic...
De ce iti este atat de greu sa recunosti?
@xnoise agasant? mie nu mi se pare. El doar ti-a aratat calea cea dreapta (in legatura cu standardele) si si-a spus opinia.



View Postnovakane, on Dec 5 2007, 02:50, said:

frate tu chiar nu termini odata? nu vezi ca s-a plicitisit lumea deja? nu e nevoie sa tot ma elogiezi atata. subiect inchis si vezi-ti de viata. atatea polemici pe o discutie inutila. gaseste-ti o prietena, fa ceva ca ne bagi si pe restu in mormant acilea.

exista o vorba din batrani: "Daca taceai, mare filozof erai".
:thumbup:

#63
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
E de rahat treaba :lol: urat urat.curat murdar

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate