Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Stirile sportive de la PROst TV

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
in mare parte e adevarat ca protv-ul are in rubrica de sport prea multe mondenitatzi....sunt de acord ca au si mici scapari ...la fel cum sunt si de acord cu titluile bomba care te fac sa asteptzi cu sufletu' la gura toata stire....dar asta e marketingul...cum itzi vei vinde un produs daca nu captezi interesul????

despre prezentatoare....raluca e de departe cea mai dragutza, vesela si binedispusa....si asa trebuie sa fie o prezentatoare...nu incruntata....vreau sa ma enervez...dau pe antena si ascult toate prostiile de acolo de la stiri....

pe de alta parte cred ca protv-ul se informeaza de la cele mai bune agentzii media....la celelalte posturi am observat ff multe stiri eronate....de la scoruri gresite...la sume de transfer mult mai mici/mari decat sunt...sau chiar marcatori gresitzi....

si realitatea au stiri corecte...dar la ei este alta problema....de exemplu am fost nevoit sa stau intr-un loc mai izolat...unde nu aveau decat un satelit montat pe realitatea.....vreau sa zic ca ajunsesem ca stiu stirile pe de rost.....o stire este data 2 zile la rand din jumate in jumate de ora.....te tampeste......

so....raman fidel stirilor sportive de la protv

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate