Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Problema scrool mouse in Ilustrator etc

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
local_bpm

local_bpm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 01.11.2004
Salut,
Mi-am luat si eu Mac si am o problema destul de mare legata de de scrolling-ul prin select box-uri in sistem. In mod normal eu eram obisnuit sa selectez valoarea “default” dintr-un select si apoi cu scroll-ul de la mouse sa navighez printre optiunile select-ului ( astfel castigam mult mai mult timp). Problema cea mai mare nu este la celelalte aplicatii cat la Illustrator. De obicei eu selectam select box-ul cu fonturi si cu rotita mouse-ului ma plimbam printre fonturi ( optiunile select-ului) si vedeam cum arata un text cu diverse fonturi. Problema e ca acum trebuie la fiecare font sa stau sa apas sageata jos, sa selectez un font dupa care vad cum arata textul cu acel font si tot asa la fiecare font. Exista vreo solutie pentru asta?

#2
local_bpm

local_bpm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 01.11.2004
Poate nu am postat bine.Rog un moderator daca crede ca acest topic nu se incadreaza in arie sa il mute in partea de grafica a forum-ului.Problema repet este in Ilustrator instalat pe Mac.
Multam mult

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate