Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Workshop Video

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
139 replies to this topic

#127
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007
dar o iesire la o bere nu se face? cei care suntem din bucuresti... sa ne vedem si noi la o bere, mai discutam, mai una, alta. discutii de genul acestora de pe forum..
ar fi o idee. daca vrea cineva... ce ziceti?

#128
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Din experienta, iesirile astea nu prea se concretizeaza. Mai ales ca este iarna si Bucurestiul foarte aglomerat.
Poate doar la vreun targ/expozitie, ceva, care sa faca mai utila deplasarea.

enjoy,
Mtz

Edited by Mtz, 18 December 2007 - 16:54.


#129
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Iata-ma si pe mine ajuns acasa. A fost o experienta cat se poate de interesanta si nu numai voi ati avut lucruri de invatat (in mod sigur acum unele chestii le-as face altfel). Una peste alta insa sper ca toata lumea a fost multumita si a considerat ca a meritat efortul

Eu am plecat dimineata pe autostrada si a trebuit sa ma intorc din cauza carosabilului incredibil de alunecos, dupa ce am vazut peste 20 de masini/camioane rasturnari, mai mult sau mai putin grave (ati vazut si voi la stiri). Prima data am crezut ca nu mai am cum sa ajung, insa multumita lui glido care m-a convins sa incerc varianta cu trenul, pana la urma sortii au tinut cu noi. Imi cer scuze pe aceasta cale celor care s-au trezit buimaciti de sirul rapid al evenimentelor cu gandiri si razgandiri cam bruste.

Mi-a facut placere sa va cunosc si va invit sa imi trimiteti pe PM mie sau lui glido orice eventuale impresii sugestii sau pareri despre workshop, de la cei care nu "indraznesc" sa le expuna in public. Ne intereseaza sa stim cat mai detaliat ce ati gandit despre eveniment, nu uitati si pentru noi a fost prima abatere...

In rest, va multumesc tuturor celor care au venit, atata pentru prezenta lor de acolo, cat si pentru aprecierile de aici.
Pana la un nou workshop (nu se stie cand, ce, cum unde, cine ...samd, insa orice este posibil) sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri!

Edited by GunX, 18 December 2007 - 17:31.


#130
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007

View PostMtz, on Dec 18 2007, 16:53, said:

Din experienta, iesirile astea nu prea se concretizeaza. Mai ales ca este iarna si Bucurestiul foarte aglomerat.
Poate doar la vreun targ/expozitie, ceva, care sa faca mai utila deplasarea.

enjoy,
Mtz
da, e iarna si ar merge foarte bine un vin fiert, nu bere.. si de ce nu se concretizeaza? pe foto exista astfel de iesiri... ar fi interesant. mai ales ca acum nu mai este sezon nbc, deci exista mai mult timp liber. si am zis aiurea mai devreme, nu cred ca ar fi indicat nici macar discutii gen forum sa aiba loc. un vin fiert, si ne cunoastem. cred ca mi-a venit ideea din cauza ca ma enerveaza f tare ca nu am putut ajunge la alba. ma gandeam ca si asta ar fi o modalitate de a ne cunoaste.

@gunx: sper sa fie cat mai curand... si ar fi super ok daca s-ar repeta tema care a avut loc la alba. dar presupun ca asta tine numai de eventualii doritori dintre cei care nu au fost la alba acum.

#131
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
pentru veteranii  primului workshop: v-am trimis (la unii) pe PM o poza de grup in care v-am rugat sa va semnati. sau nu le-ati primit ? hai ca vrem sa scoate albumul de famile ..... deci daca nu le-ati primit un PM repede

#132
nirosbog

nirosbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,800
  • Înscris: 22.10.2005
Oare sa vedem si ceva poze pe forum??? :naughty:

#133
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005

View Postnirosbog, on Dec 20 2007, 18:54, said:

Oare sa vedem si ceva poze pe forum??? :naughty:
ma tem ca nu.... din motive de confidentialiatate,.... avand in vedere ca pozele gen  withness protection  nu au farmec  :ninja: Pregatim o poza cu gadgeturiel participantilor dar domnul care a facut acele poze este in concediu si nu dau de el. Poate daca vreun participant are o poza cu camerele insirate ... ;)

Edited by glido, 20 December 2007 - 19:55.


#134
nilam0

nilam0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 06.09.2006
eu am...poate fi postata aici?

#135
Moldoveanul

Moldoveanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.02.2005
Eu nu am primit nika !

#136
WizzBizz

WizzBizz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 27.09.2005
Aliniati-va si minunati-va !  :D

Attached Files


Edited by WizzBizz, 21 December 2007 - 21:02.


#137
drimi

drimi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 27.11.2007
am vazut un xl2 pe acolo?  ^_^

#138
nilam0

nilam0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 06.09.2006
-

Attached Files


Edited by Mtz, 22 December 2007 - 00:37.


#139
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Avand in vedere anumite probleme de confidentialitate rog pe cei care mai doresc sa posteze poze de la workshop, sa mi le trimita mie prima data sa  nu ne trezim cu surprize.

In rest sa fiti cuminti, o sa vina Mosu  poate cun un nou workshop.....

Sarbatori fericite !

#140
Moldoveanul

Moldoveanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.02.2005
LA MULTI ANI !  :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate