Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Cluj - Arad

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
nano2k

nano2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 630
  • Înscris: 12.01.2007
Am de facut un drum de la Cluj la Arad.
Stiu ca ruta cea mai ok ar fi pe la Oradea, chiar daca pe harta ocolul e considerabil. Totusi, daca merita, as vrea sa schimb un pic drumul, sa merg prin munti:
Cluj - Campia Turzii - Campeni - Stei - Vascau - Chisineu Cris - Arad.
Vremea e frumoasa si privelistea ar fi pe masura.
Ce ziceti, merita traseul? Stiti cam care e starea drumurilor enumerate mai sus?
Mersi.

#2
dintimisoara

dintimisoara

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 01.08.2007
Da,ruta prin munti se merita cu varf si indesat....soselele asa si asa....ai grija ca melitzia sta in boscheti cu radarul,nu-i vezi la timp si daca nu ai detector o furi.Eu am furat-o cu tot cu detector...Drum bun!

#3
nano2k

nano2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 630
  • Înscris: 12.01.2007

View Postdintimisoara, on Sep 28 2007, 12:35, said:

Da,ruta prin munti se merita cu varf si indesat....soselele asa si asa....ai grija ca melitzia sta in boscheti cu radarul,nu-i vezi la timp si daca nu ai detector o furi.Eu am furat-o cu tot cu detector...Drum bun!


Mersi de info si de urare.
Ar mai fi o ruta pe la Deva, dar parca m-am saturat de drumuri nationale unde bagi si bagi in nestire si le cunosti deja pe dinafara.
Nu ca ar fi un lucru rau, n-am vrut sa zic asa ceva, dar, mai ales acuma cum se intomneaza, mor sa vad muntii si padurea in toate culorile...

#4
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Evitati Sibiu>Deva>Arad, drumul e in reconstructie si se circula cu viteza melcului fugarit de testoasa :lol:

#5
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Dar pe Brad - Deva - Arad e ok, prinzi doar un semafor la Ilia. :)

Brad - Campeni e decent. Pe la Arieseni, iarasi, e decent drumul. Ce masina ziceai ca ai? Ca sa stim pe unde te directionam. :lol:

#6
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,563
  • Înscris: 01.02.2007
Evita DEVA - ARAD pe Valea Muresului, foarte multe lucrari si vor sa o inchida pe o perioada mai indelungata, vezi aici:

#7
dintimisoara

dintimisoara

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 01.08.2007
Chiar asa...ce nemernicie cu inchiderea pe Deva Arad...bashca ca nu au anuntat pe nimeni,s-au trezit bietii soferi facand cate 5 ore intre Santuhalm si Deva....ca sa nu mai punem la socoteala politistii depasiti de situatie,cu ochii dati peste cap din cauza efortului si a neintelegerii...Oare a luat-o vreunul in goarna din cauza celor de la drumuri?Intreb si io...(ce rea sunt!) :drac:

Ei,nano2k...ai fost?Pe unde?Cum a fost drumul?

#8
nano2k

nano2k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 630
  • Înscris: 12.01.2007

View Postdintimisoara, on Oct 1 2007, 15:43, said:

Chiar asa...ce nemernicie cu inchiderea pe Deva Arad...bashca ca nu au anuntat pe nimeni,s-au trezit bietii soferi facand cate 5 ore intre Santuhalm si Deva....ca sa nu mai punem la socoteala politistii depasiti de situatie,cu ochii dati peste cap din cauza efortului si a neintelegerii...Oare a luat-o vreunul in goarna din cauza celor de la drumuri?Intreb si io...(ce rea sunt!) :drac:

Ei,nano2k...ai fost?Pe unde?Cum a fost drumul?


Salut
S-a contramandat plecarea mea, asa ca din pacate nu va pot oferi informatii utile.
Va multumesc tuturor pentru sfaturi. Daca am update-uri, va tin la curent.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate