Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Review Samsung 2232BW

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
remuzzzt

remuzzzt

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 94
  • Înscris: 05.03.2008
hello baieti......am si eu o intrebare despre o problema la care nu ma asteptyam asa ceva de la  el.Am si eu un minunat de 2232bw si am legat la el pc-u si ps3-u.
      problema e la ps3....am cumparat GTA4,si de vede cam nashpa de la inceput.Pana acuma nu am avut probleme cu celelatle jocuri,se vad perfect.Doar in GTA4 vede putin zimtat..ca si cum ar avea o rezolutie proasta.Am inteles ca e ceva din cauza anti-alising.


                Poate stiti ceva care ma poate ajuta.






    PSN : remuzzt

#56
dreammer54

dreammer54

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 26.11.2006
Salutare.
Ma gandesc sa-mi iau Samsung 2233BW, dar am cautat pe Internet si n-am gasit aproape nimic despre el, review-uri, teste, opinii ale cumparatorilor,nimic.
Puteti sa ma ajutati voi?
Ma intereseaza ce panou are, care este diferenta dintre 2232 si 2233, daca credeti ca merita.
Pentru utilizare obisnuita, in regim de home-user dar cu oarece pretentii. La filme pe calculator ma mai uit cateodata; fotografiile ma intereseaza sa se vada bine sau cat mai corect posibil; si uneori mai fac cate o editare video, dar in in regim de amator si doar pentru uz personal (amintiri de familie); jocurile nu ma intereseaza deloc.
Design: desi s-ar zice ca monitorul asta arata bine, nu imi cumpar monitor in functie de design, ci in functie de calitatea imaginii.
Daca puteti, rog sa ma ajutati cu o parere.
Va multumesc.

P.S.: in prezent am un monitor TFT LG L1952S la care vreau sa renunt pentru ca imi oboseste ochii foarte mult, uneori mi se pare ca mai sanatos/odihnitor era CRT-ul pe care-l aveam inainte (LG Flatron de 17"). Culmea e ca sunt destui care lauda TFT-urile LG, dar...asta e, fiecare cu parerea lui.

#57
alex_ai

alex_ai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 01.02.2007
vand un 2232 bw, impecabil, nici un pixel mort, cumparat de la emag. pret 600 ron, contact smart_ass3110 id sau 0766.675.005

#58
neicusor

neicusor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 10.09.2008
Am patit-o cu al meu monitor.
L-am ochit de vreo saptamana ca palpaia la deschiderea computerului, apoi functiona absolut normal, asa cum a facut-o fara repros mai mult de un an ... Ultima data insa nu s-a mai aprins, desi ledul de semnalizare a butonului power-ON era aprins. Am verificat eu cablurile ca de obicei - pt ca am mai gasit surprize pe acolo, dupa incursiunile diversilor bagaciosi 'de-ai casei' dar de data asta nu era nimic neobisnuit la cabluri.
Am aflat ca in ultima saptamana a fost aprins si stins in ritm intens de juniorul meu care e acum in vacanta si innebunit sa vada filmulete cu desene animate pe pc. Eu eram incredintat ca numai eu ma ating de computer: deschis , inchis etc si asta se intampla seara, dar am aflat ca pustiul meu a invatat 'procedura' de lucru si chiar stia sa faca toate manevrele in viteza si cand era vorba de aprins si cand era vb de stins computerul si monitorul ... ca sa nu-l surprind ca umbla la el.
Deci... ce sfaturi aveti ? cum procedez acum ? sa il mai testez singur ? ce anume sa ii fac / unde sa il duc la bibilit ? mai sunt sanse sa se faca bine ?

Edited by neicusor, 28 December 2009 - 15:18.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate