Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

"supradoza" de Distonocalm !

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
daca a sunat doar la tine, de ce te-ai impacientat. ziceai ca e o gluma, si dormeai linistit :lol:

ce prietene ai si tu...vezi sa nu te trezesti cu ea taiata, cand intra in crize :D

#20
ssorinn

ssorinn

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 28
  • Înscris: 06.01.2007

View Postbogdanan, on Sep 26 2007, 13:05, said:

daca a sunat doar la tine, de ce te-ai impacientat. ziceai ca e o gluma, si dormeai linistit :lol:

ce prietene ai si tu...vezi sa nu te trezesti cu ea taiata, cand intra in crize :D
ti-e usor sa vorbesti atata timp cat nu cunosti problemele ei. iar daca tu esti mai "tare" de fel,asa, nu inseamna ca toate`s ca tine.

#21
darklordmesiah

darklordmesiah

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 121
  • Înscris: 21.07.2006
Da, vin prea tarziu cu un raspuns, dar daca se mai intreaba ceva ce poti pati de la 10 pastile de distonocalm ... ei bine ... nimic :) Apare, intr-adevar, o stare de somnolenta (pe care o depasesti), dar nimic altceva (ma rog, incetineala in miscari, putina ameteala, etc). Am luat eu azi 14 pastile (nu din bravada, dar pe ideea ca tot nu-si faceau efectul cele pe care le luasem deja) si n-am avut nici pe dracu. Ma rog, vorba e ca eu ii cerusem psihiatrei un calmant psihic, ea mi-a dat intai carbamazepine si pe urma distonocalm (ca n-am reactionat corect la prima medicatie). Ma rog, Idioata cu I mare. Trebuie sa imi fac rost cumva de Xanax ca sa stau potolit.

#22
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,769
  • Înscris: 25.11.2009
Da mareee idioata ar trebui sa dispara toti medicii astia incompetenti care nu dau din prima 14 distonocalme si sa fie xanaxul la liber sa ajunga pentru tot poporul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate