Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Cumparaturi cu masina la Lorrach /Weil am Rhein

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Stie cineva unde e Mall-ul ala faimos de la Lorrach , din Germania, de la granita cu Elvetia, la Basel? Adica cum se intra acolo, ce iesire de Autobahn, etc etc..ponturi, chestii, socoteli? Ca mereu am trecut ghiulea pe acolo si nu am remarcatr ca ar fi ceva deosebit..
sper sa nu ma mute Bebeluska :lol: la Travelling ca stiu si eu sa travellesc, ideea e cum intri de pe Autobahn acolo...la Mall.

Edited by MAK, 28 August 2007 - 20:49.


#2
anzo

anzo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 02.08.2006
M-ai facut curios. Am trecut si eu de citeva ori pe acolo dar nici n-am stiut ca-i un Mall vestit in zona. Unde este, in Germania? Sau Franta? Daca-i in Germania nu pot sa-mi dau seama unde se iese, dupa cum stiu prima iesire de pe autobahn e spre Moulhouse. Stiu un Carrefour in Moulhouse, dar nu cred ca asta te intereseaza.

#3
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

 anzo, on Aug 31 2007, 10:09, said:

M-ai facut curios. Am trecut si eu de citeva ori pe acolo dar nici n-am stiut ca-i un Mall vestit in zona. Unde este, in Germania? Sau Franta? Daca-i in Germania nu pot sa-mi dau seama unde se iese, dupa cum stiu prima iesire de pe autobahn e spre Moulhouse. Stiu un Carrefour in Moulhouse, dar nu cred ca asta te intereseaza.
Nu , nu e in Franta , cica e in Llorach sau Weil am RHEIN,,,,chiar la granita acolo cu Elvetia,,las ca vad peste 3 zile si o sa postez... B) daca l-oi gasi, desigur... :lol: o sa-l sun pe om sa vad ce si cum, poate -mi explica mai bine.

#4
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Stati linistiti ca nu e ceva nemaipomenit centrul comercial...tzeapa...am fost  la cel din Weil am Rhein, se cheama OUTLET CITY.
E un fel de Parndorf scump. :lol:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate