Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Warcraft The Movie (2015)

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#19
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008
Nu sunt fan warcraft, dar din moemnt ce lucreaza atat de mult la el, e imposibil sa fie dezastru, asta daca nu esti genul de om pentru care cele mai bune filme sunt cele din anii '60. Chiar daca nu o sa aiba un story extrem de bun, o sa fie comepnsat cu efectele 3D

[ http://static.cinemarx.ro/poze/cache/t26/filme-poze/2009/04/Warcraft_1240405354_0_2011.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
eduard94

eduard94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.09.2010
Voi ati jugat warcraft si wow? chiar nu stiti ce storyline epic are? Filmu asta o sa marcheze istoria asa cum a facuto si lord of the rings

#21
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,257
  • Înscris: 06.01.2009
probabil o sa fie un film de referinta pentru toti nerzii/nerjii :lol:

#22
SweetMusic

SweetMusic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 18.08.2007

 eduard94, on 10th June 2011, 13:47, said:

Voi ati jugat warcraft si wow? chiar nu stiti ce storyline epic are? Filmu asta o sa marcheze istoria asa cum a facuto si lord of the rings
Mai degraba asa cum a fost Dragon Ball....filmul
Sa fim seriosi blizzard este una dintre cele mai mari companii din lume, daca erau interesati puteau sa scoata Warcraft 1,2 si 3 (movies) pana acuma. Bani au, minti stralucite au....eu cred ca nu ii intereseaza foarte tare.

#23
RasE

RasE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 06.10.2010
off: Ar fi tare sa faca un film dupa starcraft..storyline`ul nu e la fel de bun dar ar fi ceva..

on: Nu sunt fan warcraft dar totusi ma`si uita la film

#24
iloveshaorma

iloveshaorma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,198
  • Înscris: 22.04.2009
Dintre toate jocurile pe care le-am jucat vreodata si de care am auzit warcraftul are cel mai genial storyline de care am avut parte.
Si faptul ca este continuat in wow, unde aflii si de inceputurile lumii respective e si mai epic.

Cam greu totusi sa surprinda o poveste atat de uriasa cu o actiune care se desfasoara pe atatea planuri... doar daca nu fac o serie.. sau se bazeaza doar pe o actiune, caz in care scade mult din valoarea adevarata

#25
freekidro

freekidro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 22.09.2007
Filme după jocuri....

Ați auzit? în 2015 o să apară filmul Solitaire, după celebrul joc!

#26
kratima

kratima

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 13.07.2005

 tomycta, on 14th August 2007, 21:54, said:

Spuneti-mi ca sunt un nostalgic, eu as fi preferat un Starcraft The Movie :D

#27
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007

Quote

Universal Pictures has finally decided to unveil a first list of actors that will make their appearance in the upcoming Warcraft movie, a film based on the extremely popular Blizzard Entertainment's video game franchise.

Ben Foster from 'Six Feed Under' , '3:10 To Yuma' , 'The Messenger'.
Robin Thicke's wife Paula Patton,
Travis Fimmel
Toby Kebbell from 'RocknRolla'.
Dominic Cooper from 'Captain America:First Avenger' ; 'Abraham Lincoln: Vampire Hunter' ; 'The Devil's Double'.
Rob Kazinsky (who starred in a recent blockbuster title 'Pacific Rim').

They will be guided by experienced director Duncan Jones ('Moon', 'Source Code') and are expected to be seen in Cinemas all over the world on March 11, 2016.Warcraft is due to start filming in January 2014 and will focus Orcs and Humans, their initial meeting and characters, such as Durotan and Anduin Lothar.

Film bazat pe un joc sau nu...si eu eram convins ca va fi o porcarie , dar acum ca e confirmat faptul ca Duncan Jones va fi regizor , imi pun toate sperantele ca va fi un proiect reusit.Nici casting-ul nu arata rau !

Edited by Dany noob, 10 December 2013 - 14:57.


#28
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,497
  • Înscris: 13.10.2010
Si s-a amanat pana in 2015.

#29
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012
Ce zcieți?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/K_J8k43gUhY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:)

#30
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006

 Velaxa, on 27 septembrie 2015 - 00:13, said:

Ce zcieți?

Ma bucur ca si femeia de serviciu mai face cite un film in pauzele de mopping. :lol:

#31
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012

 Dihorul Razboinic, on 29 septembrie 2015 - 19:29, said:

Ma bucur ca si femeia de serviciu mai face cite un film in pauzele de mopping. Posted Image

La ce te referi?
Eu unul sper să nu strice filmul cu prostii adăugate de ei, story line-ul warcraftului este foarte fain până când începe WoW...

#32
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006

 Velaxa, on 05 octombrie 2015 - 21:35, said:


La ce te referi?
Eu unul sper să nu strice filmul cu prostii adăugate de ei, story line-ul warcraftului este foarte fain până când începe WoW...

Filmul respectiv putea fi facut folosind un cadru sau un film cu rezolutie mica si citeva efecte speciale pe computer, nimic sofisticat.

#33
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2Rxoz13Bthc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#34
daniel:)

daniel:)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.02.2007
Va suge!

#35
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012
Ce o să sugă, bani? Sau o va suge pentru că va fi slab? :lol:

#36
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
As vrea dupa starcraft un film dar nu ca prostia aia de starship troopers. Ceva in gen transformers sau star trek

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate