Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

MTB wannabe

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
DarkAngel_Andrew

DarkAngel_Andrew

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 25.06.2007
Am un mtb dhs,24",amortizor,suspensii si vreau sa  ma apuc de ridicari p o roata,sarituri...App mam ridicat acum vreo 2 zile cu ea si a inceput sa scartaie ghidonul,si un pic pedalele :cursing: ...daca mati putea ajuta v-as fi recunoscator...si poate dati si niste id sa comunicam mai bn:D

#2
acatoiu

acatoiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 30.01.2007

View PostDarkAngel_Andrew, on Aug 13 2007, 15:04, said:

Am un mtb dhs,24",amortizor,suspensii si vreau sa  ma apuc de ridicari p o roata,sarituri...App mam ridicat acum vreo 2 zile cu ea si a inceput sa scartaie ghidonul,si un pic pedalele :cursing: ...daca mati putea ajuta v-as fi recunoscator...si poate dati si niste id sa comunicam mai bn:D
am fisurat eu un cadru trek de cross la un drop de cam 1 m si tu vrei sa sari cu DHS-ul?  :lol:

#3
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Noi cu ce sa te ajutam?

#4
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.01.2006
pentru inceput ai putea sa-ti schimbi bike-ul ;)

#5
LoveSensation

LoveSensation

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 07.06.2008
Lasa-te de wheelie cu DHS :D. Eu fac wheelie cu un dhs de 26'' si am joc in furca. Mi s-a rupt ghidonul. S-a desprins arcul de la amortizor, am joc la pedale si scartaie TOT

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate