Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Canon Mv750i

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
DEEP PURPLE

DEEP PURPLE

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.05.2004
Salutare,

mi-am cumparat de curand o camera Canon MV750i si am inregistrat cu ea o caseta MiniDV.Pana acum nimic neobisnuit... ;)
Surpriza a fost atunci cand prin cablu FireWire am dat jos pe calculator ce am tras: marimea fisierului era de 40MB in format AVI  iar eu inregistrasem 50 minute pe caseta MiniDV
In plus rezolutia era de 320x240
Intrebarea este: aceata camera de 700eur si cu 0.8Mb pixeli nu e in stare sa inregistreze format Mpeg ?
Recunosc ca sunt incepator la acest capitol si ca am invatat multe de pe acest forum dar chiar nu inteleg ce se intampla
Va multumesc pt ajutor

#2
narcis_epm

narcis_epm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 642
  • Înscris: 28.04.2004
Camere care sa inregistreze in mpeg nu cred ca exista.
Cu ce ai facut captura si ce fel de imagini contine avi-ul acela ? Ce lungime are avi-ul de asemenea ? 40 MB la 50 de minute si la 320x240 ... daca s-ar distinge ceva cred ca ar fi o minune.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate