Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras
 Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC
 Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...
 Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...
 

Universitatea Titu Maiorescu

- - - - -
  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#55
sadycus

sadycus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 01.09.2005
E cineva anul I la Informatica ID pe aici?

#56
balinsche

balinsche

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 09.01.2012
Buna, cu 6.48 am sansa sa intru la drept? si ce presupune acum examenul de admitere. ms fain :)

#57
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,594
  • Înscris: 30.07.2003
N-avem glob de cristal in privinta sanselor ! Iar daca nici atita dorinta sa vezi pe site-ul facultatii ce se cere... amin.

#58
AlexandruCH

AlexandruCH

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 14.03.2013
Salut..Vreau sa aflu pretul caminelor care apartin de Titu Maiorescu.
Anul aceste imi depun dosar acolo, pentru profil de contabilitate, in afara de pretul caminelor, cunosc aproape totul.Daca m-ati putea ajuta.

Multumesc anticipat!

#59
vexatul1987

vexatul1987

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 13.02.2013

 balinsche, on 08 iulie 2013 - 16:55, said:

Buna, cu 6.48 am sansa sa intru la drept? si ce presupune acum examenul de admitere. ms fain Posted Image

de ce nu? ultima oara cand verificasem au luat bacul ....55% din cei care au fost lasati sa-l dea

#60
nuir48

nuir48

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.07.2013
Pt.cei care au dat licenta la drept UTM iulie 2013 , as dori sa stiu care au fost subiectele, dau licenta in septembrie si as vrea sa vad ce s-a dat. La stat se publica grilele dupa fiecare examen de licenta. Am luat si cartea de teste grila editata anul acesta de UTM. Stie cineva daca s-au dat subiecte din acea carte? Multumesc


#61
rigabela

rigabela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.04.2010

 nuir48, on 14 iulie 2013 - 11:58, said:

Pt.cei care au dat licenta la drept UTM iulie 2013 , as dori sa stiu care au fost subiectele, dau licenta in septembrie si as vrea sa vad ce s-a dat. La stat se publica grilele dupa fiecare examen de licenta. Am luat si cartea de teste grila editata anul acesta de UTM. Stie cineva daca s-au dat subiecte din acea carte? Multumesc
Si eu sunt interesata, dau si eu licenta tot in septembrie, De unde esti?

Edited by rigabela, 19 July 2013 - 21:38.


#62
nuir48

nuir48

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.07.2013
Sunt din Brăila

As dori sa tinem legatura, dat fiind faptul ca dam licenta in septembrie si ne preocupa aceleasi lucruri.Nu stiu cum as putea sa aflu subiectele, cu siguranta la secretariat se stiu, dar nu cred ca le vor face publice. La fac.de drept de la stat se publica dupa fiecare sesiune, inclusiv baremul de corectare. Le-am scos din 2003 până în iunie 2013. Nu înțeleg de ce atâta mister cât timp licența s-a dat.

#63
rigabela

rigabela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.04.2010

 nuir48, on 21 iulie 2013 - 22:02, said:

Sunt din Brăila

As dori sa tinem legatura, dat fiind faptul ca dam licenta in septembrie si ne preocupa aceleasi lucruri.Nu stiu cum as putea sa aflu subiectele, cu siguranta la secretariat se stiu, dar nu cred ca le vor face publice. La fac.de drept de la stat se publica dupa fiecare sesiune, inclusiv baremul de corectare. Le-am scos din 2003 până în iunie 2013. Nu înțeleg de ce atâta mister cât timp licența s-a dat.

Le-am vazut si eu pe cele de la facultatea de drept de stat. Am cumparat si eu cartea de grile scoasa de cei de la UTM, dar cred ca din ea se dau subiectele. Adresa mea de messenger este gabi_pupazan, asa putem comunica mai usor. Ai terminat la UTM?

#64
nuir48

nuir48

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.07.2013
Da, am terminat în 1999. Din 2001 sunt grefier la Judecătoria Brăila. Adresa mea de mail este [email protected]

Intru acum pe mail

#65
am-draci

am-draci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 12.12.2007
cineva care a terminat anul 1.2.3 la informatica ?

#66
MerryD

MerryD

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.02.2014
Buna seara, am o intrebare pentru cei care sunt la Titu Maiorescu. Eu sunt anul I la drept la aceasta facultate si tocmai  am avut prima sesiune dupa care am constat ca la drept civil mi s-a pierdut lucrarea si apar restanta,de parca nu am fost prezenta la examen. Am incercat sa vorbesc cu doamnele secretare si mi-au spus ceva de genu "nu ne cauta tu, te sunam noi", de asemenea mi-au spus ca profesoara respectiva e plecata din tara si ca nu am cum sa ma intalnesc cu ea. Eu nu vreau sa ajung in restante cu examenul asta avand in vedere ca la restul examenelor nu am nicio nota sub 9. S-a mai intamplat si in trecut asa ceva? Ar trebui sa fac ceva anume, o cerere sau ceva asemanator?

#67
Viperonee

Viperonee

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.08.2016
Universitatea Titu Maiorescu este o facultate buna insa eu am avut ghinionul de a da de niste doamne secretare foarte deranjate care mi-au raspuns in nas spunandu-mi ca sunt nervoase si nu au timp sa explice nimic nimanui.

#68
acky017

acky017

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.08.2016
Eu am sunat astazi la secretariat si mi-au vorbit frumos ... O sa ajung acasa pe 15 septembrie pentru a ma inscrie dar o mica intrebare .. pentru acel chestionar va trebui sa mai vin odata acasa ?! sau il voi sustine cand ma voi inscrie ?! multumesc

#69
GanZa

GanZa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 29.09.2016
La terminarea facultatii, pe diploma de licenta e trecut "inginer it"? Sau ce?

La facultatea de informatica fac referire.  Multumesc

#70
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,594
  • Înscris: 30.07.2003
Ingineria nu-i la informatica ci la politehnici.

#71
GanZa

GanZa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 29.09.2016
Ok... Deci la utm ce e?

#72
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,594
  • Înscris: 30.07.2003
Va scrie licentiat in domeniul studiat.

Gruparea o ai aici: https://www.edu.ro/s...i_2016_2017.pdf

Edited by neagu_laurentiu, 30 September 2016 - 15:04.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate