Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Universitatea Titu Maiorescu

- - - - -
  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#19
nicuhunter

nicuhunter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.01.2011
Salut. Sunt anul 1 la drept la Maiorescu, si deja am 3 examene la care am lipsit din motyive de sanatate. Mai intereseaza pe cineva scutirea mea...sau trebuie sa vb cu profa sa ma reprogrameze pt examen. Am auzit k daca ai restante nu poti sa le dai acuma, deja la toamna, e adevarat?





Urmatorul post cu limbaj Irc se sterge iar tu vei primi un warn mititel.

Edited by Lucian_M, 18 January 2011 - 14:01.
Irc


#20
Moly13

Moly13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.02.2011
[font="Comic Sans MS"]Buna!...Sunt in clasa a XII a si imi doresc sa dau la psihologie ID la Titu Maiorescu, insa am vazut cateva comm can naspa pe aici si as vrea daca se poate sa ma lamureasca cineva care este la psihologie ID, pentru ca sunt foarte incurcata sincer.Imi place foarte mult psihologia dar la mine in oras este doar la fac. Spiru Haret si nu vreau, si de asta am fost sfatuita de psihologul liceului meu sa ma interesez de fac Titu Maiorescu din Bucuresti ID.   Daca cineva doreste sa ma ajuta astept mesaj cu un id ca sa vorbim mai detaliat pe mess. Multumesc mult! :)

#21
Viatrix

Viatrix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 07.05.2011
Este cineva inscris la Titu Maiorescu, la Contabilitate si Informatica de Gestiune?
Eu vreau sa ma inscriu la ID anu' asta.
Am sunat acolo si mi s-a spus ca taxa este de 500 euro si ca se da un "test" de "cultura generala"... Stie cineva ce e cu acest test? Ca as vrea sa ma pregatesc putin daca este cazul.

#22
vreau_la_mare

vreau_la_mare

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 11.09.2009
Buna. Sunt anul II la geografie meteo-hidro si intentionez ca ma inscriu in vara la maiorescu la medicina dentara. Are cineva idee daca este la fel de greu precum la stat si daca sunt pe undeva afisate testele de admitere? Ms mult.:)

#23
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Ce fel de doctor o sa ajungi tu facand o panarama de facultate particulara? Sau n-are importanta asta pentru tine?

#24
Florinam

Florinam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 30.03.2008
Buna ziua,
va rog frumos, daca puteti sa imi dati detalii despre testul de admitere de la aceasta facultate. Nu as vrea sa pierd banii pe care ii platesc pentru inscriere. Din ce domeniu sunt intrebarile?  Credeti ca pot fii respinsa din cauza lor, in eventualitatea ca nu stiu ce sa raspund?:)) Va multumesc anticipat. Succes!

#25
vreau_la_mare

vreau_la_mare

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 11.09.2009

View Postvreau_la_mare, on 14th June 2011, 12:40, said:

Buna. Sunt anul II la geografie meteo-hidro si intentionez ca ma inscriu in vara la maiorescu la medicina dentara. Are cineva idee daca este la fel de greu precum la stat si daca sunt pe undeva afisate testele de admitere? Ms mult. :)

Si tu ai vaga impresie ca nu-s tot profesorii aia? :)) Oricum platesc facultatea ca deja am facut una la buget asa ca nu vad care e problema ....+ ca daca invat am parte de aceeasi educatie ca la stat;)

#26
Florinam

Florinam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 30.03.2008
Se pare ca acest test de admitere este un subiect tabu, nimeni nu stie nimic despre acest subiect! :))

#27
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Da cineva la Drept ID sau este cineva student?
As dori niste pareri, plsapm.spam

#28
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Cand am fost azi sa imi bag dosarul, tanti de la secretariat mi-a zis ca pot plati prima transa de acum, ca am fost admis :lol:.
  Chiar nimeni pe aici?

#29
cristalangel

cristalangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.07.2011
kosty91 ce medie ai avut la bac ??
am fost si eu ieri ..m am inscris si acelasi lucru mi l-a zis si mie ..ca am media buna si ca intru .

#30
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
8.40
Ai dat la ID sau zi?

Edited by kosty91, 14 July 2011 - 18:03.


#31
Viatrix

Viatrix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 07.05.2011

View Postkosty91, on 8th July 2011, 16:47, said:

Cand am fost azi sa imi bag dosarul, tanti de la secretariat mi-a zis ca pot plati prima transa de acum, ca am fost admis :lol:.
  Chiar nimeni pe aici?
Cat e taxa? Unde te-ai inscris? La zi sau ID? :)

#32
cristalangel

cristalangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.07.2011
la zi m-am inscris si am avut 8.30 la bac..
tu tot la zi??
taxa de inscriere e 70 lei iar taxa de studiu este 500 de euro

tu ai mai depus dosar si la alta facultate::):)??
mie mi-a zis doamna de la secretariat sa nu mai depun dosar si la alta fac pt ca intru ,sa nu mai dau banii degeaba bla bla...si am crezut-o pe cuvant,ma gandesc ca nu ar fi avut nici un motiv sa ma minta...

#33
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007

View PostViatrix, on 14th July 2011, 19:06, said:

Cat e taxa? Unde te-ai inscris? La zi sau ID? :)

La ID.

Faine doamnele de la secretariat. :)

#34
cristalangel

cristalangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.07.2011
da...foarte ok doamnele ..nici nu ma asteptam

#35
cristalangel

cristalangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 14.07.2011
s`a mai inscris cineva la titu la drept?? :confuzzled:

#36
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
M-am uitat mai atent si vad ca la ID nu este acreditata, e doar autorizat provizoriu. N-am de gand sa mai scot bani in plus la licenta, asa ca ma duc la BioTerra.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate