Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Vergeturi

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Pe fese ? Erai un fatass si acuma si slabit. Vergeturile apar si de la slabiri bruste sau ingrasari bruste sau la pubertate. Cateodata apar fara nici o explicatie daca esti femeie  :lol:

#38
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
De unde pana unde fatass?! :D Ca piele si os am fost toata viata, pana acum cateva luni cand am luat vreo 5 kg datorita antrenamentelor intrense de acasa :P Si am lucrat in principal partea superioara a corpului, din acest motiv sunt surprins ca am vergeturi in special pe picioare...
Pubertatea cred ca e cea mai buna explicatie, desi...

#39
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postallah2, on Aug 23 2007, 10:19, said:

De unde pana unde fatass?! :D Ca piele si os am fost toata viata, pana acum cateva luni cand am luat vreo 5 kg datorita antrenamentelor intrense de acasa :P Si am lucrat in principal partea superioara a corpului, din acest motiv sunt surprins ca am vergeturi in special pe picioare...
Pubertatea cred ca e cea mai buna explicatie, desi...
lucreaza si picioarele ! ai auzit de "armonie" ?  :peacefingers:

#40
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006

View Postciutacu, on Aug 23 2007, 08:38, said:

lucreaza si picioarele ! ai auzit de "armonie" ?  :peacefingers:

Ma citez: "am lucrat". Trecutul!  :P Deja picioarele mi-au intrat complet in programul meu de antrenament.

#41
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postallah2, on Aug 23 2007, 11:55, said:

Ma citez: "am lucrat". Trecutul!  :P Deja picioarele mi-au intrat complet in programul meu de antrenament.
asa repede ? pai dupa o saptamana banuiesc ca le-ai antrenat doar o data. pana intra COMPLET in programul de antrenament mai dureaza...

#42
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
Am vrut sa zic ca le-am rezervat o zi doar pentru ele :)

#43
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Eu intr-o zi am facut biceps si m-am fortat asa de tare ca am facut febra musculara la gambe (cand ridicam bara imi incordam picioarele)  :naughty:

Vad ca acuma nu-mi mai apar vergeturi, probabil am destule si nu mai au loc pe biceps. Mai am niste vergeturi pe love handles da nu stiu de ce .. probabil am slabit acolo

#44
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postkeeekeeess, on Aug 23 2007, 17:43, said:

Eu intr-o zi am facut biceps si m-am fortat asa de tare ca am facut febra musculara la gambe (cand ridicam bara imi incordam picioarele)  :naughty:

Vad ca acuma nu-mi mai apar vergeturi, probabil am destule si nu mai au loc pe biceps. Mai am niste vergeturi pe love handles da nu stiu de ce .. probabil am slabit acolo
poate era greutatea prea mare

#45
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Cum sa fie prea mare,da eu ma duc la sala sa fac cu greutati pe care nu le pot ridica ? Daca nu reusesc sa fac 12 repetari scot si pun greutati mai mici. Imi incordam picioarele pentru ca era greu sa ridic bara la piept (cum si trebuie sa fie) si pe moment n-am observat, numai cand am ajuns acasa am vazut ca am febra la picioare. Poate tu pui greutati peste cat poti ridica, eventual dupa fugi rapid la oglinda sa vezi progresu dupa 2 repetari pe care abia le faci :D

Edited by keeekeeess, 23 August 2007 - 21:09.


#46
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postkeeekeeess, on Aug 23 2007, 22:06, said:

Cum sa fie prea mare,da eu ma duc la sala sa fac cu greutati pe care nu le pot ridica ? Daca nu reusesc sa fac 12 repetari scot si pun greutati mai mici. Imi incordam picioarele pentru ca era greu sa ridic bara la piept (cum si trebuie sa fie) si pe moment n-am observat, numai cand am ajuns acasa am vazut ca am febra la picioare. Poate tu pui greutati peste cat poti ridica, eventual dupa fugi rapid la oglinda sa vezi progresu dupa 2 repetari pe care abia le faci :D
nu 2, ci 4-5, iar cand reusesti sa faci 6 repetari corecte, inseamna ca trebuie sa maresti greutatea, ca sa poti face doar 4 ! 12 e deja prea mult !

#47
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postciutacu, on Aug 23 2007, 22:34, said:

nu 2, ci 4-5, iar cand reusesti sa faci 6 repetari corecte, inseamna ca trebuie sa maresti greutatea, ca sa poti face doar 4 ! 12 sunt prea multe !


#48
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Ciutacu n-ai o treaba. Tu vorbesti din propria experienta cred .. si eu zic ca mergi la sala de 2 saptamani  :thumbup:

#49
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postkeeekeeess, on Aug 25 2007, 01:27, said:

Ciutacu n-ai o treaba. Tu vorbesti din propria experienta cred .. si eu zic ca mergi la sala de 2 saptamani  :thumbup:
zici ce vrei ! dar daca vrei sa cresti in masa si mai ales in forta trebuie sa faci repetari putine cu greutati mari !

Scuzati postul dublu de mai devreme !  -_-

Edited by ciutacu, 25 August 2007 - 09:10.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate