Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Facultatea de MANAGEMENT (Universitatea SPIRU HARET - BRASOV)

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
TheAlex

TheAlex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 06.01.2009
[font="Palatino Linotype"]

View Postlorrena_1984, on Jan 7 2009, 14:31, said:

salutare!eu sunt la id si nici macar nu imi pot creea cont ca sa vad data examenelor si tematica

Vai mersi !nu stiam ca te poti uita pe site .....mi-am creat cont si am si data examenelor acum ....sunt toate si cele de ID ! sa spunem ca m-ai ajutat si te ajut si eu :P
uite astea sunt datele la ID:
Bazele informaticii                       - 3 grupe incepand de la 11:00   -14 ianuarie
Bazele contabilitatii                      - 3 grupe incepand de la 11:00   -19 ianuarie
Matematica                                 - 3 grupe incepand de la 13:30   -08 februarie
limba straina                               - 3 grupe incepand de la 13:00   -23 februarie
Manag. general                           - 3 grupe incepand de la 14:00    -25 februarie
Microeconomie                            - 3 grupe incepand de la 13:00    -04 Martie
Dreptul afacerilor                        - 3 grupe incepand de la 14:00    -11Martie

Cyu!

Edit: sunt si toate cursurile pe toti ani :)) yuhuu!

Edited by TheAlex, 07 January 2009 - 18:15.


#20
raluk_bv

raluk_bv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.01.2009
Hello!!! pt cei de la management fr....v adau si eu un id de mess poate v apot ajuta cu ceva...sau pote ne ajutam reciproc....raluca_11rlk... :)

#21
raluk_bv

raluk_bv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.01.2009

View Postraluk_bv, on Jan 12 2009, 13:08, said:

Hello!!! pt cei de la management fr....v adau si eu un id de mess poate v apot ajuta cu ceva...sau pote ne ajutam reciproc....raluca_11rlk... :)

am uitat sa specific...management fr anul I...:D

#22
kidduX

kidduX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.03.2009
salut, sunt inca elev la liceu cls a 12a si as vrea sa dau in brasov la administratie publica si afaceri si am vazut asta mai mult la spiru haret, dar in broasvo nu am vazut in componenta ei si facultatea asta...kiar nu e sau ...:-/..

Edited by Lucian_M, 05 March 2009 - 19:27.


#23
kidduX

kidduX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.03.2009
poate sami zica si mie cnva pls...dak exista si fac de administratie publica si afaceri sau drept si administratie publica in bv...va rog mult

Edited by Lucian_M, 05 March 2009 - 19:27.
irc


#24
nelicka

nelicka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.09.2009

View Postraluk_bv, on 12th January 2009, 14:08, said:

Hello!!! pt cei de la management fr....v adau si eu un id de mess poate v apot ajuta cu ceva...sau pote ne ajutam reciproc....raluca_11rlk... :)
in ce an esti la facultate

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate