Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Diane 35

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Si cum se declina? (scuzati, duamna, de offtopic).

#56
anknic

anknic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,961
  • Înscris: 12.10.2004

View PostLoveDemon, on Jul 5 2007, 20:59, said:

Si cum se declina? (scuzati, duamna, de offtopic).

nu stiu, pentru ca nu s-a aflat intre preocuparile mele...adica pe romaneste: chiar nu m-a interesat!

...probabil cum se declina si site, sau probabil ca mai bine se declina competenta...

#57
motanica

motanica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.07.2007
Eu am luat diane 35 timp de 2 ani..intradevar m-au ajutat sa scap de acnee(nu in totalitate) insa m-am procopsit cu alte nebunii de la ele..acum am o reteta ptr acneea de orice tip,insa,inainte de a incepe tratamentul acesta pe care am sa il scriu imediat,este bine sa mergeti la cosmetica ptr un tratament facial,sa scoata toate cosurile, si apoi:
-cumparati un sapun de argila rosie cu care va spalati dimineatza si seara inainte de culcare
-apoi va dati cu zinerit solutie(in orice farmacie si costa in jur de 250 000 lei vechi) dupa ce v-ati spalat cu sapunul de argila.ATENTIE- solutia de zinerit se da numai pe zonele cu cosuri evitand zona ochilor si buzele
-si la urma aplicati skinoren crema(in orice farmacie si e vreo 200 000 lei vechi)
tratamentul acesta trebuie facut neaparat de 2 ori pe zi si in timp de 2 saptamani veti vedea primele rezultate
Daca apar pete rosii pe fata de la skinoren,nu intrerupeti tratamentul,doar renuntati sa va dati dimineata,deoarece petele apar de la caldura.

Edited by mianna, 17 July 2007 - 13:02.
nu mai scrie cu tz!


#58
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005
ok, dar haideti sa nu schimbam topicul in "tratamentul acneei", sunt vreo 3 de-astea deja.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate