Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Studio 60 on the Sunset Strip

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
Am inceput sa ma uit de cateva zila la el, dupa ce am vazut cateva episoade pe HBO. Mi se pare chiar OK serialul. Subiect interesant, umorul de situatie excelent al lui Mathew Perry, presonaje diverse si interesante.

Daca un serial nu are insule, disparuti, sange si balamuc nu mai are succes? Din cate am vazut eu, nu a mai avut audienta, asa ca a fost omorat dupa primul sezon.
E numai parerea mea, sau mi-am pierdut simtul critic?

Edited by danX, 04 July 2007 - 15:57.


#2
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001
Nu ti-ai pierdut simtul critic, e chiar un serial foarte bine scris. Din pacate, ca intotdeauna, doar audienta conteaza pentru producatori. Bine macar ca nu l-au scos in mijlocul sezonului.

#3
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
din ce mai uit la el din aia imi place mai tare. Am ajuns deja la episodul 9 si e din ce in ce mai interesant.
Pacat ca nu are continuare. O sa raman cu Grey's anatomy, macar asta sa mai aiba cateva sezoane. Ca de lost m-am cam saturat.

#4
kliviu

kliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 01.10.2005
Eu m-am saturat si de greys. In sezonul 3 s-au prostit rau - nu am mai auzit nici o melodie buna, subiecte aiurea, previzibil ca o telenovea, personaje deja plafonate. Ma rog, nu e subiectul principal acilea.
Sunset strip: pai cum sa prinda la americani un serial scris inteligent? Cred ca a fost si prost promovat, cred ca americanu idiot s-a suparat ca nu vedea si showul respectiv ci numai din culise... :lol:
In rest, sa lasam americanu sa se uite la reality showuri, ca acolo au niste audiente de te doare capul. De ce sa platesti scenaristi cind poti face un reality din asta muuuult mai privit de mase...

#5
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
good point. Cam acelasi subiect se si discuta in serialul asta.
Am vazut ca deja se fac petitiii pentru continuarea serialului. Incercam?

#6
kliviu

kliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 01.10.2005
Nu stiu ce sa zic. Se pare ca nici studioul in care filmau nu mai este disponibil - deci mici sanse sa fie preluat de alta retea de televiziune. Cred ca va trebui sa ne multumim cu concluzia (imprumutata de pe un forum american :D
Substance costs, reality’s cheap.

#7
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003

View Postkliviu, on Jul 9 2007, 11:48, said:

Nu stiu ce sa zic. Se pare ca nici studioul in care filmau nu mai este disponibil - deci mici sanse sa fie preluat de alta retea de televiziune. Cred ca va trebui sa ne multumim cu concluzia (imprumutata de pe un forum american :D
Substance costs, reality’s cheap.

Stiu, era o gluma. Anyway, aseara am ajuns la episodul 21 si parca nu m-as mai uita. Ma doare inima ca se termina si o sa ma uit la episoade in ritm de unul pe saptamana.
Buna vorba, asta cu substanta. Pacat de umorul fain a lui Mattew Perry.

#8
kliviu

kliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 01.10.2005
Ei, lasa ca omul nu se schimba. O sa-l gasim noi in alte proiecte, asta e.
M-a durut sufletul si pentru alte seriale incheiate inainte de vreme... Wonderfalls, Love monkey. Sigur mai erau si altele, nu mi le mai amintesc acum...
Sa asteptam serialul "American idiot"... cu muuuuuulte episoade :P  :rolleyes:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate