Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

drumul sovata - piatra neamt

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
decesicum

decesicum

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.06.2007
Stie cineva cum e drumul intre sovata si piatra neamt? (prin praid, cheile bicazului)

#2
bufu

bufu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 26.04.2006
f bun ..ireprosabil :P

#3
decesicum

decesicum

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.06.2007

View Postbufu, on Jun 20 2007, 20:08, said:

f bun ..ireprosabil :P

vorbesti serios? ca nu stiu ce sa cred din emoticonul de la urma. Intentionez s-ajung in piatra neamt (din timis) si nu stiu care ruta-i mai buna. Candva drumul prin toplita era dezastru, nu stiu cum o mai fi acum. Si vreau sa stiu si cum e asta, prin sovata.

#4
moki

moki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 15.01.2007
Drumul este intr-adevar foarte bun.Eu am fost ultima oara prin aprilie pe ruta dus-intors iasi-cluj.
Sunt doua exceptii:

1.Din Gheorghieni pana la Lacul Rosu nu e foarte bun,dar nici nu e rupt,se poate merge OK.
2.Inainte de Gheorghieni,exact pe culmea unui deal este o portiune de vreo 10m rupa,cred de la vreo viitura.

Oricum ar fi se merita sa mergi pe ruta asta.Prin Reghin-Toplita e jale mare.

#5
bufu

bufu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 26.04.2006
ocoleste reghin -toplita .....nu se merita e crima curata pt bucse si amortizoare e ff denivelat si multe gropane pe care daca sunt umplute cu apa si nu le ocolesti  :death: nu de putine ori am vazut oameni care isi schimbau rotiile dupa o singura groapa(mai ales cei cu jenti din aliaje :D

#6
decesicum

decesicum

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.06.2007
Va multumesc ptr raspunsuri!

#7
cosmin19_21

cosmin19_21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 25.04.2006
Sovata - Gheorgheni este super Ok, Gheorgheni - Bicaz este in mare parte acceptabil , iar Bicaz - Piatra Neamt est bun.

#8
decesicum

decesicum

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.06.2007
Am fost la Piatra Neamt in weekend si-ntr-adevar, cu mici exceptii, drumul e foarte bun (micile exceptii fiind Gheorghieni si Unirea)
Multumesc ptr raspunsuri.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate