Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

PIERDUT/GASIT

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
arinai

arinai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.01.2012
Am gasit o catea aurie cu urechi ascutite si cu zgarda neagra cu model de labute colorate, foarte bine ingirjita in Tramvaiul 41 ( Ghencea ) in data de 19.01.2012 in jurul orei 21:45. Este foarte jucausa si stie comenzi precum da labuta si sezi!
Nu stia unde sa mearga si nu vroia sa coboare din tramvai, iar o luase soferul la suturi! Am luat-o cu mine insa nu o pot tine in casa dar i-am dat mancare si lapte!
Nu vreau nici o recompensa ci doar sa fie din nou in caminul sau
Trimiteti-mi mesaj pe acest forum daca sunteti stapanul sau daca doriti sa o luati!

#92
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
Am gasit ieri, 1.04.2012, in Bucuresti, zona intersectiei Petre Ispirescu- Margeanului (13 Septembrie) un caine husky (posibil metis?), mascul, ochi caprui, foarte jucaus si sociabil dar foarte slab. Mananca boabe pentru caini si pare sa fi avut stapan si sa se fi pierdut. Dupa aspect pare relativ tanar (1 an? nu ma pricep deloc la caini). Nu are zgarda/ lesa si nici un alt mijloc de identificare a proprietarului.
Daca il recunoaste cineva sau e cineva care sta in zona si care ar putea sa il gazduiasca temporar (pana apare stapanul lui sau pana ii gasesc altul) e rugat sa lase un mesaj.

Attached Files



#93
Denyy

Denyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.04.2012
AJUTOR!!!! Am pierdut motan siamez adult cu zgarda rosie!In zona orasului NADLAC judetul Arad!Daca il gasiti contactatima pe forum!

#94
Crisuletzia

Crisuletzia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.12.2012
Pierdut metis bichon, femela, culoare alba, raspunde la numele de Bella, in varsta de 13 ani, 8 kg, A disparut in zona Soseaua Chitila - Bucuresti, in seara de 25.12 2012. Daca aveti orice informatie contactati-ne la 0741301625 sau 0767162182

#95
bitiro

bitiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 07.03.2008
De cateva zile acest caine a aparut in zona unde locuiesc (Sibiu - Rusciorului).
Umbla dezorientat si nu lasa pe nimeni sa se apropie de el.
Avand zgarda banuiesc ca este pierdut.
Daca cineva il recunoaste/revendica amanunte pe PM.

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate