Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...

Aplicatii stress test RAM

Asigurare auto hibrid
 

SpyMac - 1GB free email pt Mac users! Bye bye Google :)

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
alex_rom007

alex_rom007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 20.06.2003
"Spymac, a Web hosting company for Macintosh aficionados, is giving away e-mail accounts that come with 1 gigabyte of storage, mimicking a move search leader Google made last week. "
"Spymac is trying to promote new Web hosting and auction services by giving away copious amounts of e-mail storage. With roughly 47,000 members, the former Apple Macintosh gossip Web site is small potatoes, compared with Google and other free-mail providers. But Spymac's move to offer more storage is among the first signs that the market is moving toward parity and indicates the relatively low cost of such a move."

Sursa : SP News : http://news.softpedi...pril/7873.shtml

O alternativa la serviciul .MAC de la Apple (nu chiar, dar are si alte lucruri in plus - licitatii si altele). Merita de vazut : www.spymac.com

#2
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002
Ce pot sa zic decit cool :cool:
  Merge excelent cu clienti de mail gen Microsoft Entourage dar si cu webmail.
La 1GB storage si alte sute de MB free pt webhosting ce altceva ti-ai mai putea dori. :cool:
   Oricum, imi place ca le-a luat-o inainte celor de la Google care inca doar "testeaza" :D

Mac family always comes first:OK:

#3
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Use Search!!!
http://forum.softped...&threadid=24845

#4
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,908
  • Înscris: 24.06.2002
Bine faci Nozavi. Autocritica e excelenta. In caz ca nu ai observat, thread-ul legat de spymac a aparut aici prima  data si nu pe Web Hosting  :P
Aici discutam exclusiv  SpyMac pt Mac. In caz ca n-ai observat, aria aceasta e diferita de restul forumului. Tot ce tine de Mac se "maninca" si se analizeaza aici.

#5
alex_rom007

alex_rom007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 20.06.2003
L-ati mai accesat in ultimul timp ? Cati din voi aveti cont la ei ? Cum va merge ? Asa ..de curiozitate..pt ca mie imi face ceva figuri...cand merge, cand nu merge,cand imi apar lucruri pe care nu le cerusem (de ex. dau pe mail si imi intra in index etc)

P.S. :  [email protected]

#6
_nameless

_nameless

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 19.09.2002
well, tot ce pot spune e ca Gmail merge superb, desi inca nu are unele features...  :drac:

#7
Centris

Centris

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,527
  • Înscris: 19.05.2004
Am intrat is Spymac in prima saptamina de la lansare si a trebuit
sa astept circa doua saptamini pina cind totul a fost in regula.
Ocazional serverele lor fac mici probleme dar in rest e destul de  
reliabil pentru primul serviciu public de 1 Gb.

Nu am incercat inca emailul pop dar webdav si ftp nu mi-au creat niciodata probleme.

BTW Yahoo a trecut la 100 Mb spatiu de stocare si mesaje de max 10Mb

#8
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
degeaba tot mai tare e Gmailul...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate