Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

'Rendez-vous' turistic :)

- - - - -
  • Please log in to reply
187 replies to this topic

#37
luana06

luana06

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 29.05.2007

 Imperator, on Jul 18 2007, 17:20, said:

Filipine sfarsitul lui decembrie... 3 saptamani (din care 2 saptamani cele cu Anul Nou si Craciunul).


Urmatoarea vacanta o vom face in Filipine. Sper sa ne impartasesti si noua impresiile si locatiile pe care o sa le vizitezi, dupa ce te intorci  :rolleyes:

#38
szylwew

szylwew

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.01.2007
Intr-un alt topic am ridicat celorlalti membrii ai forumului Softpedia o intrebare: Unde imi gasesc un partener de calatorie in caz ca am planuri diferite de cele ale prietenilor?. Cu ajutorul catorva membrii am gasit o site destul de ingenios pus la dispozitia celor ce isi cauta un partener sau grup de calatorie sau vacanta. Nu vreau sa sune sau sa fie catalogat acest mesaj ca reclama insa pe mine m-a prins si ma gandesc ca v-ar interesa si pe voi sa il vizitati.

#39
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
25-29 octombrie, 2 locuri libere, cu masina personala 1 noapte budapesta 3 viena.

#40
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007
Filipine 24 dec - 11 ian.
Include: Manila, Cebu, vizitarea Chocolate Hills, Anul Nou pe White Beach la Boracay (Probably the best beer in the world), treking printre orezarii supraetajate in muntii din Luzon (Banaue - Sagada).

#41
atingere

atingere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 26.05.2007
Chamonix-Mont Blanc, in Franta la schi, 12-19 ian 2008, 2000 km de Bucuresti cu auto.
Cu avion, pana la Lyon, apoi TGV pana aproape de Chamonix. se poate merge si Geneva-elvetia, apoi 80 km cu bus (50 E pers dus-intors).
Mi se pare interesanta statiunea, cabina pana la cota 3 800m alt, vedere asupra acoperisului europei-mont blanc, partie de 15 km lungime, tunel-muzeu sapat in ghetar... Alpi autentici.
2 locuri libere in apartament studio (250 EU/ 4 pers/ 7 nopti),
2 locuri in masina...daca nu, cu avionul, cam tot banii aia sunt, dar in loc de 2 zile se face numai una.

#42
altundeva

altundeva

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 196
  • Înscris: 25.10.2007
Daca se intimpla sa fie careva prin zona si sa vrea sa se rendez-vous-easca virgula cu mine la o bere sau trei, dati un semn. Locatia: Sai Gon, barul din coltul strazii.

#43
chrystyna

chrystyna

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 23.08.2006
Cine mai pleaca in Kaprun, la ski, 29.12.2007 - 05.01.2008?

#44
lecar

lecar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 07.11.2006
Pana la urma n-am mai gasit decat o camera libera in Kaprun in perioada asta, iar noi aveam nevoie de doua. Asa ca vom merge in Abtenau din 29 dec pana in 5 ian. Mai putine partii, insa sper sa fie fain si-acolo.

Edited by lecar, 10 December 2007 - 13:50.


#45
Moldoveanul

Moldoveanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.02.2005
Merge cineva la inceputul lunii MAI in Kusadasi si are trasnport ? Eu nu gasesc nicaieri trensport ! Suntem 2 persoane.

#46
adisy

adisy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 22.02.2008

 Qandulak, on Jun 20 2007, 13:53, said:

Buna

Sept - Octombrie:

Pakistan, India, Nepal, Tibet

Inca nu e stabilit itinerariul, dar daca este careva interesat, e adaptabil. P parte de calatorie se poate eventual face impreuna.

:-)

Am fost in India, doar nord, detalii...? Vreau si Nepal vreau si Tibet.

 adisy, on Mar 18 2008, 23:35, said:

Am fost in India, doar nord, detalii...? Vreau si Nepal vreau si Tibet.


M-am tampit, oboseala mare, n-am dormit de doua zile...

#47
atingere

atingere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 26.05.2007

 Moldoveanul, on Mar 15 2008, 09:42, said:

Merge cineva la inceputul lunii MAI in Kusadasi si are trasnport ? Eu nu gasesc nicaieri trensport ! Suntem 2 persoane.

Dar de ce plecati asa "devreme" nu se poate face baie nici in piscina, sa nu mai zic de mare. e adevarat, preturile sunt mult mai mici, dar baia, ce te faci fara ea?
Eu as vrea sa plec dupa 7 iunie, daca as gasi o familie, as lua masina, daca nu, iau avionul, exclud autocarul care e cel mai ieftin.

#48
balexe

balexe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 10.01.2007
A-propos, de 1 mai se poate face plaja si baie in piscina in Halkidiki? V-as ruga mult de tot sa imi spuneti, pt. ca am un buget limitat, vreo 5 zile libere si as vrea sa ma tolanesc la soare putin. Iar zona Halkidiki ar fi o destinatie numai buna.
A fost cineva acolo in perioada asta (1/5 mai)?

#49
Moldoveanul

Moldoveanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.02.2005

 balexe, on Mar 25 2008, 20:20, said:

A-propos, de 1 mai se poate face plaja si baie in piscina in Halkidiki? V-as ruga mult de tot sa imi spuneti, pt. ca am un buget limitat, vreo 5 zile libere si as vrea sa ma tolanesc la soare putin. Iar zona Halkidiki ar fi o destinatie numai buna.
A fost cineva acolo in perioada asta (1/5 mai)?

Merg eu anul asta prima data  :D ...chiar sunt curios sa vad ce vreme va fi. Marea e rece oricum din cate am inteles..dar mai stii...

#50
cleo222

cleo222

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,002
  • Înscris: 08.04.2007
18-25 iunie: Budapesta, Viena, Praga!!!  :D

#51
simelena

simelena

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.03.2007

 cleo222, on Apr 7 2008, 19:14, said:

18-25 iunie: Budapesta, Viena, Praga!!!  :D



Eu vreau sa merg  :D

#52
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

 cleo222, on Apr 7 2008, 20:14, said:

18-25 iunie: Budapesta, Viena, Praga!!!  :D


 simelena, on Apr 9 2008, 08:59, said:

Eu vreau sa merg  :D
si noi avem in plan asa ceva... numai ca mai in iulie...si ceva mai multe zile...vreo 10 in total.

#53
narbxxxela

narbxxxela

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 23.09.2007
probabil ca in grecia!

#54
jademona

jademona

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.04.2008
15 iulie, Belek, Papillon Zeugma:)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate