Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

Adsense in Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
688 replies to this topic

#55
wallgames

wallgames

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 07.03.2006
nu

#56
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005

View Postwallgames, on Apr 25 2007, 10:40, said:

nu
azi fiind 25 ar trebuii sa trimita cecu ? si sa scrie ca a fost expediat...

#57
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

View Postacidhouse, on Apr 25 2007, 09:45, said:

azi fiind 25 ar trebuii sa trimita cecu ? si sa scrie ca a fost expediat...
Nu trebuie neaparat sa-l si trimita azi. Poate numai prin 26 - 27 aprilie o sa-l trimita.
Payment issued o sa scrie cand il trimite.

#58
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Super, mi s-a spus ca datele sunt incomplete. Ce ati completat la Adresa ?

#59
Raynor152

Raynor152

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 04.01.2007
Plata se face prin cec ... nu ? Cam cat dureaza sa iti vina acel cec in .ro ? Unde il poti incasa ? In general, ce mai trebuie sa faci ca sa poti sa primesti banii ?

#60
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

View PostRaynor152, on Apr 25 2007, 15:50, said:

Plata se face prin cec ... nu ? Cam cat dureaza sa iti vina acel cec in .ro ? Unde il poti incasa ? In general, ce mai trebuie sa faci ca sa poti sa primesti banii ?
Da, plata se face prin cec.
Cecul il trimite cam prin data de 24 - 26 iar in Romania ajunge prin data de 15. Apoi te duci la banca (din cate stiu BCR este cea mai buna) si acolo mai dureaza inca o luna pana iti da banii.

#61
Raynor152

Raynor152

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 04.01.2007
De ce dureaza totul atat de mult ?

#62
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005
pai...plicurile vin din irlanda...odata cecu venit te duci la banca il depui , banca ia legatura cu google ...google trimite banii destul de rpd dupa ce banca ia contactat...dar pe urma mai dureaza vro 10 zile pana ajung la banca si tot asa...

#63
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Am o intrebare, bannerul  mare adsense poate fi plasat in dreapta logo-ului site-ului ?

#64
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Cine imi poate zice mai multe despre Linkurile de la Google Adsense ? E un simplu link exchange sau esti platit pt clickuri pe linkuri? A incercat cineva?

#65
wallgames

wallgames

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 07.03.2006

View PostSoR!n, on Apr 26 2007, 22:20, said:

Cine imi poate zice mai multe despre Linkurile de la Google Adsense ? E un simplu link exchange sau esti platit pt clickuri pe linkuri? A incercat cineva?
:| mai citeste pe forum...cu atentie!!!

#66
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005
venit cec martie cu DHL

#67
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006
intrebare : cecul iti vine acasa adica in plic si ti-l zvarla postasul in casuta?sau e cu confirmare de primire? pt ca la mine ca incep sa 'zboare' plicurile  :D

#68
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

View Postel_bandito, on May 5 2007, 15:53, said:

intrebare : cecul iti vine acasa adica in plic si ti-l zvarla postasul in casuta?sau e cu confirmare de primire? pt ca la mine ca incep sa 'zboare' plicurile  :D
Da, cecul (plicul) iti vine direct in posta si nu ai nici o confirmare daca a ajuns sau nu.
Dar daca alegi sa iti trimita prin "secure delivery" atunci nu ti-l pune in posta ci vine direct un reprezentant care ti-l inmaneaza.

#69
lorin_miculescu

lorin_miculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 03.09.2006
Am si eu doua intrebari:
Am obtinut 143$, plata mi-a fost emisa pe data de 28 martie prin metoda standard. Am trimis mail si le-am spus ca nu am primit nimic, mi-au raspuns si mi-au zis ca procedura de retrimitere a cecului a fost initiata (asta a fost pe 2 mai). Intre timp, in contul meu, nici o schimbare. Cel care mi-a raspuns mi-a zis ca voi vedea banii din nou in cont, dar nu vad absolut nimic, o singura schimbare am vazut:  "-143$" s-a schimbat in "(143$)". Deci ce ziceti, mai primesc eu ceva? (am schimbat si pe metoda express)
A doua intrebare, mai silly, daca reprezentantul nu ma gaseste acasa? :)

P.S.: Daca nu primesc nimic voi renunta la Google si voi alege BidVertiser sau AdBrite. Ce ziceti?

#70
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005

View Postlorin_miculescu, on May 5 2007, 21:29, said:

Am si eu doua intrebari:
Am obtinut 143$, plata mi-a fost emisa pe data de 28 martie prin metoda standard. Am trimis mail si le-am spus ca nu am primit nimic, mi-au raspuns si mi-au zis ca procedura de retrimitere a cecului a fost initiata (asta a fost pe 2 mai). Intre timp, in contul meu, nici o schimbare. Cel care mi-a raspuns mi-a zis ca voi vedea banii din nou in cont, dar nu vad absolut nimic, o singura schimbare am vazut:  "-143$" s-a schimbat in "(143$)". Deci ce ziceti, mai primesc eu ceva? (am schimbat si pe metoda express)
A doua intrebare, mai silly, daca reprezentantul nu ma gaseste acasa? :)

P.S.: Daca nu primesc nimic voi renunta la Google si voi alege BidVertiser sau AdBrite. Ce ziceti?


nu renunta , regleaza problemele cu ei !!

#71
Matr3o

Matr3o

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 93
  • Înscris: 18.12.2006

View Postradetzy, on May 5 2007, 19:35, said:

Da, cecul (plicul) iti vine direct in posta si nu ai nici o confirmare daca a ajuns sau nu.
Dar daca alegi sa iti trimita prin "secure delivery" atunci nu ti-l pune in posta ci vine direct un reprezentant care ti-l inmaneaza.

deci dupa ce vine cecul ala ma duc cu el la banca si sper ca stiu aia ce sa faca cu el ca eu sunt mare n00b, si dupa astept iar o luna?

#72
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

View PostMatr3o, on May 6 2007, 01:56, said:

deci dupa ce vine cecul ala ma duc cu el la banca si sper ca stiu aia ce sa faca cu el ca eu sunt mare n00b, si dupa astept iar o luna?
Da, dupa ce iti vine cecul mergi la banca (in mod normal ei stiu ce sa faca cu el) si o sa iti spuna sa te intorici peste vreo luna dupa bani.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate