Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Vreau sa aduc haine din turcia

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
lucian707

lucian707

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 20.10.2006
VA ROG NU STERGETI TOPICUL
am vreo 5,6 prieteni care toti se duc prin turcia si aduc haine si am vazut ca este o afacere foarte profitabila merge bine de tot,de exemplu varul meu care a plecat pentru prima oara acum o saptamana cu 1000 de dolari si cand sa intors si a vandut tot si facut un calcul a iesit cu 62 de milioane,a castigat DUBLU  si restul prietenilor daca nu le mergea afacerea nu se mai duceau dupa haine dar ei tot se duc in fiecare luna!
     Acum problema este ca nu stiu unde sa merg,au spus ca au platit o suma de bani unei persoane care le-au spus locuri de unde sa cumpere ( cred ca se refera la calitate,reduceri,modele,firme ) ei nu au platit acea suma de bani aceleasi persoane...fiecare pe cine cunostea iar eu nu sunt dispus sa fac asta,deci stie cineva ce si cum,in ce oras cum e treaba?
    Oricum am un om care mi-a propus in ianuarie sa merg cu el sa aducem marfa si am refuzat ( imi este prieten bun ) el aduce marfa in valoare de 20.000 de euro dar are magazine unde sa le dea,o sa il sun maine sa vorbesc cu el dar parerile voastre sunt bine venite!

   Ce credeti despre treaba asta,o sa mearga??

#2
delomelanicon

delomelanicon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 10.04.2007
pai spune si tu ce fel de haine?aduci ceva serios,de firma?daca da bineinteles ca teoretic vei avea succes daca hainele tale sunt mai ieftine decat in reprezentata.dar sa te gandesti si unde o sa le dai,vorbeste cu cateva magazine...

#3
lucian707

lucian707

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 391
  • Înscris: 20.10.2006

 delomelanicon, on Apr 13 2007, 02:52, said:

pai spune si tu ce fel de haine?aduci ceva serios,de firma?daca da bineinteles ca teoretic vei avea succes daca hainele tale sunt mai ieftine decat in reprezentata.dar sa te gandesti si unde o sa le dai,vorbeste cu cateva magazine...
da sigur daca plec am de gand sa aduc numai haine bune de firma,nu din alea ieftine care le gasesti in piata sau magazine ambulante,sunt si eu aproape sigur ca voi aveea succes doarece toti prietenii mei care aduc au succes pentru ca le vand la un pret mai mic chiar cu 50% la mic fata de reprezentanta,dar ei nu le vand in magazine decat pe la prieteni si cunostinte si restu cartierului :)
   Dupa cum spuneam si mai sus daca plec,o sa plec cu un bun prieten care el ia marfa de 20.000 de euro si le da in magazine,are magazine unde le vinde ( magazinele nu sunt ale lui,a vorbit cu patronii si el le aduce marfa ) c-am asta o sa fac si eu sper!

#4
ynzahaos

ynzahaos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 12.02.2007
mama mea cumpara marfa de la turci si vinde in romania si iugoslavia, afacerea e foarte profitabila dar trebuie sa ai contractori care sa iti vanda marfa in angro in containere si sa ti-o livreze in romania. merge dar numai cu contractori.

#5
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Parca dupa revolutie mergea cu haine din Turcia, acum la cate toale sunt in Romania nu cred ca merge asa bine.   Mai repede dai o fuga in China, parerea mea

#6
dncrash

dncrash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 20.05.2004
din turcia ...i-auzi. stiu si eu ca romanii sunt prosti rau dar totusi ...acum cu intrarea in UE si cu atatia fitzosi care isi iau falsuri "de firma" cine crezi ca-ti mai ia tie hainele. aia care au o farama de creier nu o sa dea banii pe haine din turcia ca sa-i poarte o zi si sa se strice, iar aia prosti vor haine de proasta calitate dar macar sa scrie ceva "de bine" pe ei.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate