Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

teren sintetic

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006
salutare!

cum sunt fotbalist, vreau si eu sa ies cu prietenii la un sintetic, in afara antrenamentelor. am fost in crangasi, dar nu am fost asa satisfacut, se adunasera toti taranii sa comenteze ce faceam noi.
stiti alte terenuri prin bucuresti de inchiriat la un maxim de 80ron/ora (nu nocturna).

Va rog mult de tot!

Radu

Edited by RaduG, 12 March 2007 - 19:40.


#2
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Poti sa incerci la Robert Nita la veteranilor langa scoala 156. Preturile parca erau 70 ziua si 90 noaptea.

#3
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006
pe unde vine asta? :D

#4
cata11n

cata11n

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.07.2007
Salut, am citit post-ul tau si iti pot face o oferta!
Am un teren de fotbal(mini-fotbal) din ZGURA(deci NU SINTETIC) cu dimensiuni aproximative de 50 m x 85 m si il inchiriez cu tariful de 50 RON / ora. Vestiar, dusuri si banci pentru spectatori.
Terenul este localizat in Complexul Sportiv National Lia Manoliu.
Un fel de neajuns este ca inca nu am instalat nocturna dar treaba asta o sa o facem dupa ce il transformam in sintetic.

Clubul se numeste FC Viitorul si antreneaza copii cu varste intre 1990 - 2000 si avem si un teren de iarba cu dimensiuni standard de teren international...terenul este omologat...il inchiriem si pe acesta dar nu pot sa iti dau un pret decat la cerere deoarece trebuie sa vorbesc cu mai marii mei...oricum ma indoiesc ca vrei sa iti dai duhul pe un teren standard ;))

Ma poti contacta la 0723.230.938 sau 0767.016.726 sau pe messenger la ID cata11n @ yahoo .com!

Bafta!

#5
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postcata11n, on Jul 4 2007, 16:47, said:

Salut, am citit post-ul tau si iti pot face o oferta!
Am un teren de fotbal(mini-fotbal) din ZGURA(deci NU SINTETIC) cu dimensiuni aproximative de 50 m x 85 m si il inchiriez cu tariful de 50 RON / ora. Vestiar, dusuri si banci pentru spectatori.
Terenul este localizat in Complexul Sportiv National Lia Manoliu.
Un fel de neajuns este ca inca nu am instalat nocturna dar treaba asta o sa o facem dupa ce il transformam in sintetic.

Clubul se numeste FC Viitorul si antreneaza copii cu varste intre 1990 - 2000 si avem si un teren de iarba cu dimensiuni standard de teren international...terenul este omologat...il inchiriem si pe acesta dar nu pot sa iti dau un pret decat la cerere deoarece trebuie sa vorbesc cu mai marii mei...oricum ma indoiesc ca vrei sa iti dai duhul pe un teren standard ;))

Ma poti contacta la 0723.230.938 sau 0767.016.726 sau pe messenger la ID cata11n @ yahoo .com!

Bafta!

cumva pe patron il cheama costi? :huh:

#6
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
Eu joc ocazional pe un sintetic din incinta UPB. Este terenul pe care il poti vedea cand cobori de la apaca spre Grozavesti, pe partea stanga, undeva la ... 50-60m de drum (NU cel imediat de langa cladirea Vodafone).

Din pacate nu stiu cat costa ziua, o sa ma interesez. Mie imi place, e un soi de iarba artificiala umpluta cu bucatele mici de cauciuc. Destul de ok de cazut pe el ( :) ) si nu foarte daunator articulatiilor (nu e o suprafata DURA).

#7
danusz

danusz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 05.11.2007

View PostRaduG, on Mar 12 2007, 19:39, said:

salutare!

cum sunt fotbalist, vreau si eu sa ies cu prietenii la un sintetic, in afara antrenamentelor. am fost in crangasi, dar nu am fost asa satisfacut, se adunasera toti taranii sa comenteze ce faceam noi.
stiti alte terenuri prin bucuresti de inchiriat la un maxim de 80ron/ora (nu nocturna).

Va rog mult de tot!

Radu
mai este un teren sintetic in pantelimon chiar in curtea clubului CSS 2....preturi f bune 50 ron ziua si 70 ron in nocturna....puteti vizita pagina www.terenurisintetice.ro

#8
septigsm

septigsm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 15.05.2007
Cea mai simpla solutie pentru a gasi un teren sintetic , preturi si numere de contact : www.teren-artificial.ro

#9
septigsm

septigsm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 15.05.2007
123 sters

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate