Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Zvonuri despre un video iPod

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alex_rom007

alex_rom007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 20.06.2003
"Last month, the careers page of Apple's Web site advertised an opening for a video iPod developer. The listing has disappeared, but in this New York Times  interview, Jobs mentions that someone in the company's labs could be working on such a device". - ZDnet.

Ati auzit ceva despre asta ? Credeti ca s-ar vinde ? 'Consumeru' de rand l-ar cumpara ? E pregatita piata pt. asa ceva ?
Din cate am vazut eu ar fi doua probleme :
- E ilegal sa ripuiesti DVD-ul, chiar daca il detii sau il folosesti in scopuri personale - lege federala. (Digital Millennium Copyright Act)
- E scump un astfel de device...(cel mai ieftin pe care l-am vazut...si cu ceva pretentii in jur de 600$.). Bine, acum depinde si ce inteleg unii prin scump.

Si totusi se pare ca si Microsoft are planurile ei : "Earlier this month at CES, Microsoft strengthened this trend by announcing a new portable operating system customized for audio and video on the go. Five devices running that OS will be released in the second half of this year, and many similar products will join them, even if Apple doesn't make an entrance." - Zdnet

#2
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,909
  • Înscris: 24.06.2002
Nu am auzit nimic de vreun video iPod inca, insa mini iPod-urile colorate de 4 GB au invadat piata, mai ales ca sint si ceva mai accesibile~$ 249

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate