Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

S(tr)esiune !!

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#19
Ina

Ina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 06.01.2004

Quote

Originally posted by vladi
"....nu mai vreau sesiuneee..." pai.... aveti 2 optiuni...  
1. beti muuulta bere (testat - merge...)
2. renuntati la facultate  (am testat-o si pe asta... chiar merge... )



referitor la nr.2 tind sa iti dau dreptate!am ajuns la stralucita concluzie ca eu pic examene pt ca....nu invat!   :drac:   pai logic,cine invata,normal ca trece...in majoritatea cazurilor..
Asadar..daca nu invat..de ce mai merg la facultate?pt diploma? si asa nu prea se tine cont de diploma..de ce nu invatam ?! Hm! Cine are chef de invatat?  
in concluzie.....sustin optiunea 2
dar normal ca nu o sa renunt la facultate!  :D
doar ti-am dat dreptate,atat!   :OK:

#20
root

root

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 832
  • Înscris: 06.05.2002

Quote

Originally posted by Baiko
Pe la noi circula o vorba:"primii 4 ani sunt mai grei pana treci in 3"


Pune "7" in loc de "4" si vei fi mai aproape de realitate... :drac:

#21
MarianP

MarianP

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 04.02.2004
Deocamdata una pe sesiunea asta si foarte mari sanse sa mai adun una la urmatorul examen (mama lui de Heroes) ...

#22
itiberiu

itiberiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 01.11.2003
eu naspa reu reuuu :( sunt in 5 si asta presupune sa-mi cam iau tot..... iar la restante stau bine bine.... adica multe tare :D

#23
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
eu maine mai am la management, pana acu le-am laut pe toate. am avut 6 examene.

#24
itiberiu

itiberiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 01.11.2003
Apropos: nu-i asa ca TV-ul devine f. interesant in sesiune? Sau factura de telefon (in cazul dial-up) devine critica in perioada asta?
Ce sa mai zic de cluburi? simti in fiecare seara ca daca mai iesi si tu din casa mori :Alcoholic .....si alte chesti dastea care au prea mare legatura cu sesiunea :P

PS. numai eu simt asta?  :cool:

#25
Pest

Pest

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 10.11.2002
URASC matematica !!!!!! normal, restantza la mate :D sh*t happens sometimes.
In rest le-am luat pe toate, sper ca si azi (adica peste cateva ore cand se va face 8 : 00 AM) sa iau si ultimul examen.
Bafta celor care inca mai dau examene!!

@itiberiu: Nu numai tie ti se par alte chestii interesante (TV....) in timpul stresiunii, cred ca la toti ni se pare asta :) ... si mai ales acum ca e timpul frumos afara ....

#26
yankey

yankey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 11.05.2003
Eu am ramas surprins cat de interesant este Solitare-ul in perioada sesiunii. Stiti voi... unu singur... si tot se inmultesc

#27
Ina

Ina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 06.01.2004
De curiozitate...o  mica si  f inocenta intrebare! :drac:
Voi dati bani ca sa treceti vreun examen?
in afara de plata re-re-...-re-reurilor si de protocolul cu suc & ceva de-ale gurii . Pe romaneste: au primit MITA   sau nu?
la mine o tipa care era varza la mate a fost singura care a luat o nota de 9 .inspiratie brusca? toti stateam si ne minunam,pt ca in rest s-au dat note de 5-7,nici un opt macar. si mai ales aia care aveau habar de ceva au luat note mici..

PS: in legatura cu protocolul, ultima data a intarziat profu cu aproape 1 ora,am crezut ca nu mai vine, si am mancat noi tot  :D  :D  :D  stiti ce bun a fost? si apoi a venit profu..  :D

#28
itiberiu

itiberiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 01.11.2003
da eu am spaguit cate ceva, dar nesemnificativ, fata de cate am dat pana acum:D si noi am patit faza cu mancatul din "protocol".
Poimaine am ex:( restanta de 3 ani:D, si in mod sigur in seara asta Club A.:)

#29
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003
Hehe se pare ca doar eu am scapat bine de sesiune. Le-am luat pe toate si mai am 2 pe care nu le voi pica :)
Nu mai scrieti atat de DCE si CID (Circuite integrate numerice) ca nu am suportat materiile alea, ingrozitoare. Au fost printre putinele la care am memorat ca nu intelegeam nimic. Puteam sa reproduc toate cursurile dar nu stiam sa explic nici cea mai simpla schema, nu ca acum as stii :drac:
La alte facultati merge treaba cu mita....la noi nu.... e foarte greu si asta daca ai cunostinte ;)

#30
MagicB

MagicB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 27.07.2002
Pana acu luate toate examenele (Automatica si Calculatoare - Poli Timisoara)... si culmea chiar cu 9... dar se pare ca al meu noroc o sa se termine in curand... marti am CI (circuite integrate) si nu am habar nimic la materia aia... am citit de 2 ori cursul... nu "s-a prins" nimic de mine... si nici nu is sanse sa se "prinda" maine... si ce e mai rau... nici nu am idee cam ce ar fii "important" din toata chestia aia... :( deh pana la urma o restanta pe sesiune cred ca e bine....

#31
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
Am scapat si eu de toate examenele...sa vedem in vara :drac:

#32
craiuVerde

craiuVerde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 07.08.2003
apropo de shpaga... cat se cam da ca sa iei 10 la sport in conditiile in care nu ai prezente... am vazut-o pe profa de vreo 2 ori cand am schimbat cate o vorba-doua. e tanara, dragutza dar destul de a dreq... cam cat sa-i dau?

#33
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,937
  • Înscris: 17.10.2003
Pai vreo 2...3 numere.

#34
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
:naughty:

;great;

#35
vladi

vladi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 11.09.2003
Inana ... nu am zis sa te lasi de facultate, doamne fereste... dar, totusi, daca u iti place, de ce o faci? :)

#36
aproapeom

aproapeom

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 14.12.2003
la mine e 5-1 pentru examene promovate, la ultimul, pe care l`am picat, nici nu m`am mai dus ca n`avea rost

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate