Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Pt. proiect - caut flasher / grafician / programmer

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
zooliat

zooliat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.04.2006
Salut, am de facut un site in flash + vers. html si am nevoie de un om/echipa disponibil(i) imediat. Pretentiile sunt destul de mari la look, pt ca este un site de imagine. In concluzie am nevoie de cineva care sa stie bine flash+actionscript, html, javascript/css, si chiar ajax. Experienta e necesara si portofoliul opbligatoriu. Trimiteti va rog un mail la my.clone (@) gmail pct. com cu portofoliu si modalitate de contact. Bugetul este flexibil, ceea ce ma intereseaza este calitatea.

Andrei
my.clone (@) gmail pct. com

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate