Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

calatorii de vacanta

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
maria1234

maria1234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2007
am fost in vara la o pastravarie in judetul sibiu.
puteti vedea poze aici:
http://www.autoconcr...n...3&Itemid=45

#2
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Postmaria1234, on Jan 19 2007, 07:21, said:

...
E reclama la site-ul respectiv sau la pensiunea aia? Barem daca dadeai si numarul de telefon, sa stim cum sa rezervam loc din timp.

#3
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,676
  • Înscris: 14.03.2006

View Postsanddy1964, on Jan 20 2007, 16:42, said:

E reclama la site-ul respectiv sau la pensiunea aia? Barem daca dadeai si numarul de telefon, sa stim cum sa rezervam loc din timp.
Reclama clar, are doar 2 posturi...
OFF: se poate o adresa de messenger pe PM-ul meu, domnule?

#4
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View PostMarius3k, on Jan 20 2007, 18:23, said:

OFF: se poate o adresa de messenger
De ce-ti trebuie messenger de la persoana respctiva? vrei sa te duci la pastravarie? Nu e prohibitie la pescuit?

#5
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004

View Postsanddy1964, on Jan 21 2007, 10:08, said:

De ce-ti trebuie messenger de la persoana respctiva? vrei sa te duci la pastravarie? Nu e prohibitie la pescuit?
Marius iti cerea tie un ID de mess. Pastravarii mai sunt si la Azuga si la Pucioasa. Se pot cumpara pastravi, nu se pescuieste, dar la intoarcerea acasa, va puteti lauda, ca asa-i la pescari, ca i-ati pescuit voi.

#6
eb2e2

eb2e2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 16.05.2003

View Postmacrina, on Jan 21 2007, 18:06, said:

Marius iti cerea tie un ID de mess. Pastravarii mai sunt si la Azuga si la Pucioasa. Se pot cumpara pastravi, nu se pescuieste, dar la intoarcerea acasa, va puteti lauda, ca asa-i la pescari, ca i-ati pescuit voi.
Pastravarii sunt multe in tara....depinde de zona in care va intereseaza  :notangel:

Edited by eb2e2, 21 January 2007 - 19:58.


#7
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004

View Posteb2e2, on Jan 21 2007, 19:48, said:

Patravarii sunt multe in tara....depinde de zona in care va intereseaza  :notangel:
Cu siguranta. Eu ma refeream la cele pe care le cunosc. Nu ma omor dupa pescuit, dar imi plac pastravii. Hai ca o luam pe carari off topic.

#8
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Postmacrina, on Jan 21 2007, 20:50, said:

Cu siguranta. Eu ma refeream la cele pe care le cunosc. Nu ma omor dupa pescuit, dar imi plac pastravii. Hai ca o luam pe carari off topic.
Corect/sa trecem la topic. Eu am fost azi in excursie la Lehliu, pe Autostrada si am venit si inapoi f repede.A fost foarte frumos.Viteza maxima 120km/h.

Nu-mi plac pastravii.

Edited by sanddy1964, 21 January 2007 - 20:14.


#9
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004

View Postsanddy1964, on Jan 21 2007, 20:13, said:

Nu-mi plac pastravii.
Nici nu intentionam sa invit pe cineva la masa. Plec eu in excursie la Bucuresti saptamana asta. Ce poate sa dea mai multa adrenalina unui provincial? Plec de aici, ca numai pe dinafara sunt. Venisem doar pentru pastravi.

#10
neludok

neludok

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 12.03.2006
preturile la pastravaria aia sunt exagerat de mari dar asa e pe langa sibiul emancipat de azi!  

asa ca prefer pastravaria Azuga sau Pucioasa unde dai pe pastrav exact cat si face!  

De aia pe 80 roni cat costa masa aia de pastravi pt.doar 2 persoane o singura data, la "renumita" pastravarie albota de langa sibiu, dincoace (Azuga) iei o galeata de pastravi (min.4 kile) din care mananci si o saptamana!  :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate