Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

idei de afaceri pentru studenti/tineri

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#37
Cristi Popescu

Cristi Popescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.04.2007
asta cu curatatul... trebuie sa prezinti incredere... ca nu vrea nimeni sa se trezeasca cu laptopuri sau mobile furate... de "curatatori"

#38
Dani Mois

Dani Mois

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 11.02.2007

View PostCristi Popescu, on Apr 14 2007, 15:20, said:

asta cu curatatul... trebuie sa prezinti incredere... ca nu vrea nimeni sa se trezeasca cu laptopuri sau mobile furate... de "curatatori"


Si aia putzinii care totusi prezinta incredere se angajeaza la curatat? Sau au deja locuri de munca foarte bine platite?

#39
Ady_17

Ady_17

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 05.02.2007
Daca iti doresti sa scapi de grijile financiare pe care le ai ,intra in sistemul mondomail si poti incepe si tu sa castigi peste 2000 euro lunar. Nu trebuie decat sa iti faci un cont in acest sistem si sa-l activezi platind taxa de 34 ron (10 euro) ,si sa incepi sa-ti dezvolti structura in acest sistem prin simpla recomandare a acestei oportunitati catre alte persoane.
Eu sunt in acest sistem de 7 luni si va pot spune cu certitudine ca INTR-ADEVAR SE POT CASTIGA SUME IMPRESIONANTE si ce este cu adevarat frumos ca toate persoanele din acest sistem se ajuta intre ele pentru ca au de castigat,---in ultima luna am luat 20,041 mil (si va pot arata extrasul de cont din banca care atesta acest lucru). Pentru mai multe detalii cautati-ma pe messenger/mail la [email protected] .

#40
Ady_17

Ady_17

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 05.02.2007
Daca iti doresti sa scapi de grijile financiare pe care le ai ,intra in sistemul mondomail si poti incepe si tu sa castigi peste 2000 euro lunar. Nu trebuie decat sa iti faci un cont in acest sistem si sa-l activezi platind taxa de 34 ron (10 euro) ,si sa incepi sa-ti dezvolti structura in acest sistem prin simpla recomandare a acestei oportunitati catre alte persoane.
Eu sunt in acest sistem de 7 luni si va pot spune cu certitudine ca INTR-ADEVAR SE POT CASTIGA SUME IMPRESIONANTE si ce este cu adevarat frumos ca toate persoanele din acest sistem se ajuta intre ele pentru ca au de castigat,---in ultima luna am luat 20,041 mil (si va pot arata extrasul de cont din banca care atesta acest lucru). Pentru mai multe detalii cautati-ma pe messenger/mail la [email protected] -scuze pt dublu post

Edited by Ady_17, 20 April 2007 - 23:36.


#41
GubyIQ

GubyIQ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 910
  • Înscris: 05.02.2007

View PostAdy_17, on Apr 21 2007, 00:34, said:

Daca iti doresti sa scapi de grijile financiare pe care le ai ,intra in sistemul mondomail si poti incepe si tu sa castigi peste 2000 euro lunar. Nu trebuie decat sa iti faci un cont in acest sistem si sa-l activezi platind taxa de 34 ron (10 euro) ,si sa incepi sa-ti dezvolti structura in acest sistem prin simpla recomandare a acestei oportunitati catre alte persoane.
Eu sunt in acest sistem de 7 luni si va pot spune cu certitudine ca INTR-ADEVAR SE POT CASTIGA SUME IMPRESIONANTE si ce este cu adevarat frumos ca toate persoanele din acest sistem se ajuta intre ele pentru ca au de castigat,---in ultima luna am luat 20,041 mil (si va pot arata extrasul de cont din banca care atesta acest lucru). Pentru mai multe detalii cautati-ma pe messenger/mail la [email protected] -scuze pt dublu post

esti un penibil :death:

#42
Daniel I.

Daniel I.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 21.03.2007
Ideea e ca daca cineva iti da vreo idee buna aici, pana o sa iei tu BAC-ul o sa fie deja pusa in practica, firma deja vanduta iar ala care a avut afacerea, deja aranjat pe viata!!! Asa ca nu te mai chinui

#43
fan_vodafone

fan_vodafone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 09.06.2006
http://www.rosms.ro/Servicii-SMS.php?ref=5137

incercati e pe bune
P.S.scuze daca e off-topic

#44
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
v-a amintiti de idea facuta de connex acum parca 4 ani? cand era un student "Dragos" si cu inca un coleg care au facut o splatorie de haine in caminul lor...
si se taie curentul:
"-Dragos!!!
-da da...."
pai acesta idee n-ar fi rea...

#45
alexchb

alexchb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 19.05.2007
in camin cel mai bine pt bani de buzunar e sa iti iei o masina de spalat. daca ai mai multisori bani iti tragi un xerox si gata. te-ai scos.

#46
Axell

Axell

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 09.12.2006
Va propun si eu o afacere, dar ca sa nu postez acelasi lucru de mai multe ori, va invit sa cititi topicul acesta, iar cei interesati sa-mi trimita PM.

#47
pisicutza

pisicutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 21.05.2006
Se vorbea aici de un magazin online de IT. Este o idee...dar nu este simplu. Trebuie sa ai mult timp la dispozitie (cam 10-12 ore/zi...cel putin...la inceput), trebuie sa cunosti anumite lucruri, pe care nu le vei afla asa oricum si nu in ultimul rand..trebuie sa ai nervi de otel. Partea buna la o astfel de afacere, este ca nu iti trebuie foarte multi bani. Daca ai unde sa-ti desfasori activitatea, nu cred ca-ti trebuie mai mult de 3000-5000 euro. De unde esti?

#48
torex

torex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 04.02.2007

View PostGubyIQ, on Apr 11 2007, 23:37, said:

eu sunt convins ca tu nici nu stii cu ce se mananca forex, ai auzit probabil pe cineva ca si-a dublat/triplat banii dintr`un cont DEMO, si crezi ca ai descoperit afacerea viitorului  :D
ai dreptate, ca sa castigi pe forex iti trebuie disciplina si perseverenta. avand in vedere ca o sa incepi cu sume mici, rezultatele se vor vedea peste mai mult timp. astea sunt povesti cu dublatul sume in x zile, etc. intotdeauna pe demo faci bani cu gramada, dar cand intri pe real, parca te ia ameteala :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate