Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

Kaspersky Internet Security 6.0.1.410

- - - - -
  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#1
^too_hot

^too_hot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 31.10.2006
Mi-am scimbat parearea radical in privinta programelor antivirus , Kaspersky Internet Security 6.0.1.410 este cea mai buna alegere de a te proteja impotriva virusilor antispyware si alte potentiale amenintari ale internetului.Am si eu 2 intreabari Kaspersky Internet Security 6.0.1.410 este ultima versiune? si ce parere aveti despre Kaspersky Internet Security 6.0.1.410?

Edited by ^too_hot, 18 November 2006 - 18:30.


#2
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003
nu, nu e ultima. si oricum nu e finala!

#3
lucianbara

lucianbara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 02.06.2006
Varianta finala va fi 6.0.1.411 ce va fi lansata oficial luni.

#4
^too_hot

^too_hot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 31.10.2006

View Postlucianbara, on Nov 18 2006, 21:03, said:

Varianta finala va fi 6.0.1.411 ce va fi lansata oficial luni.
Asa e a fost lansata luni si mi-am instalat-o Kaspersky Internet Security 6.0.1.411 so happy :D

#5
mihaituica

mihaituica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 15.09.2003
eu n-am reusit sa folosesc deloc utima versiune cea cu 411. singura care-mi merge este 303.  web anti-virus si mail antti-virus si anti-hacker nu se activeaza.... imi cere intr-una restart...

#6
^too_hot

^too_hot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 31.10.2006

View Postmihaituica, on Nov 28 2006, 23:28, said:

eu n-am reusit sa folosesc deloc utima versiune cea cu 411. singura care-mi merge este 303.  web anti-virus si mail antti-virus si anti-hacker nu se activeaza.... imi cere intr-una restart...
Ciudat nu imi dau seama de ce nu iti merge,iti cere restart dupa ce il inregistrezi? sau dupa ce l-ai instalat ?descarca dupa site-ul lor Kaspersky.com poate iti merge.Mie imi merge nu am nici  o treaba imi exipira dabia dupa un 1an suficient :D

#7
anonimulno01

anonimulno01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 682
  • Înscris: 04.09.2006

View Postmihaituica, on Nov 29 2006, 00:28, said:

eu n-am reusit sa folosesc deloc utima versiune cea cu 411. singura care-mi merge este 303.  web anti-virus si mail antti-virus si anti-hacker nu se activeaza.... imi cere intr-una restart...


poate ca daca ai incerca un key valid ar merge ;)

#8
^too_hot

^too_hot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 31.10.2006

View Postanonimulno01, on Dec 2 2006, 13:07, said:

poate ca daca ai incerca un key valid ar merge ;)
Pai si daka foloseste un key number gresit nu trebuie sa restartezi computerul folosesti antivirusul pe o perioada de evaluare de 30 de zile apoi expira asa e la Kaspersky ,eu cred ca la instalat gresit ori o fi kitul de instalare de vina. B)

Edited by ^too_hot, 07 December 2006 - 22:22.


#9
weedlover

weedlover

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.09.2006
si la mine a mers excelent !!! am fost foarte multumit ...pana ieri sau alaltaieri ...dupa ce ii dau update imi zice ca license key-u meu "was blacklisted" . Am incercat cu mai multe chei si la fel.... Tre sa mentionez ca nu am licenta cumparata :D  ,l-am luat de pe net !!! Stie cineva cum se rezolva problema asta ??? ...fara sa fiu nevoit sa im iau licenta :proud: ...pls pm me ! thanx

Edited by weedlover, 07 December 2006 - 23:23.


#10
Icelemon

Icelemon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 501
  • Înscris: 27.06.2006
nu se poate rezolva in nici un fel
este in desfasurare o mare campanie impotriva blatistilor
pana cand naiba sa mearga si cu furatul asta de soft !?
multi dintre noi s-au obisnuit cu gandul ca tre sa fii vreun fraier ca sa platesti licenta ...
succes cu trojenii :-D

#11
FadeToBlack

FadeToBlack

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,765
  • Înscris: 15.09.2005

View Postweedlover, on Dec 7 2006, 23:22, said:

si la mine a mers excelent !!! am fost foarte multumit ...pana ieri sau alaltaieri ...dupa ce ii dau update imi zice ca license key-u meu "was blacklisted" . Am incercat cu mai multe chei si la fel.... Tre sa mentionez ca nu am licenta cumparata :D  ,l-am luat de pe net !!! Stie cineva cum se rezolva problema asta ??? ...fara sa fiu nevoit sa im iau licenta :proud: ...pls pm me ! thanx

Patetica incercare.

#12
bobdan

bobdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 29.07.2004
incercati ultimele versiuni beta cu serial nr luate de la kaspersky (pana prin februarie)

#13
websitefinder

websitefinder

    pretendent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,402
  • Înscris: 15.06.2006

View Postweedlover, on Dec 7 2006, 23:22, said:

si la mine a mers excelent !!! am fost foarte multumit ...pana ieri sau alaltaieri ...dupa ce ii dau update imi zice ca license key-u meu "was blacklisted" . Am incercat cu mai multe chei si la fel.... Tre sa mentionez ca nu am licenta cumparata :D  ,l-am luat de pe net !!! Stie cineva cum se rezolva problema asta ??? ...fara sa fiu nevoit sa im iau licenta :proud: ...pls pm me ! thanx
Softpedia nu incurajaza pirateria!

#14
^too_hot

^too_hot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 31.10.2006

View PostIcelemon, on Dec 8 2006, 23:10, said:

nu se poate rezolva in nici un fel
este in desfasurare o mare campanie impotriva blatistilor
pana cand naiba sa mearga si cu furatul asta de soft !?
multi dintre noi s-au obisnuit cu gandul ca tre sa fii vreun fraier ca sa platesti licenta ...
succes cu trojenii :-D
Nu esti fraier ca sa platesti liceenta,trebuie sa ai bani daca nu sunt te descurici cum poti,de exemplu Norton Internet Security 2007 nu e bun de nimica din experienta mea cu el si iti cere 250 Ron(lei noi)ca sa il cumperi cu liceenta,pe cand Kaspersky Internet Security 6.0.1.411 e foarte bun si iti trebuie  35Ron(lei noi) ca sa il iei cu liceenta ;)

Edited by ^too_hot, 10 December 2006 - 15:34.


#15
^too_hot

^too_hot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 31.10.2006
La bani care se castiga in Romania nu prea iti permiti sa dai 250 de Ron pe un antivirus original eu nu imi permit , mai bine imi iau de imbrcat de banii aia ;) , cand or sa fie banii o sa il iau si original B)

Edited by ^too_hot, 11 December 2006 - 23:17.


#16
Smithsonian

Smithsonian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.04.2005
Eu am versiunea 303. M-am pricopsit cu un virus (virus.win32.saburex.a), am dat jos windowsul, am facut o instalare noua si am pus Kaspersky Internet security 6.0.0.303 cu trial key.E destul de bun, dar, acum cand intru pe dc++ nu pot downloada nimic (nici macar warez_spam nu pot sa iau) doar daca ma trec pe modul passive. Inainte aveam Kaspesky antivirus versiunea 5.0.388 si nu aveam aceasta problema. Am inteles ca kis-ul are incorporat un firewall, va rog imi spune si mie cineva cum sa configurez kis-ul ca sa ma pot conecta pe dc++ in mode active ?
Nu stiu daca am facut bine ca am postat aici, asa ca imi cer scuze de acest lucru.

#17
lucianbara

lucianbara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 02.06.2006

View PostSmithsonian, on Dec 13 2006, 18:46, said:

Eu am versiunea 303. M-am pricopsit cu un virus (virus.win32.saburex.a), am dat jos windowsul, am facut o instalare noua si am pus Kaspersky Internet security 6.0.0.303 cu trial key.E destul de bun, dar, acum cand intru pe dc++ nu pot downloada nimic (nici macar warez_spam nu pot sa iau) doar daca ma trec pe modul passive. Inainte aveam Kaspesky antivirus versiunea 5.0.388 si nu aveam aceasta problema. Am inteles ca kis-ul are incorporat un firewall, va rog imi spune si mie cineva cum sa configurez kis-ul ca sa ma pot conecta pe dc++ in mode active ?
Nu stiu daca am facut bine ca am postat aici, asa ca imi cer scuze de acest lucru.
salut
incearca sa dezactivezi stealth mode-ul pentru toate zonele (in tabul zones din setarile anti-hacker) si sa dai un reboot dupa.

#18
Smithsonian

Smithsonian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 07.04.2005
Am incercat si tot nu merge. Alte sugestii ? Poate fi din cauza ca eu am placa de retea surecom , iar cand am instalat windowsul, el mi-a recunoscut-o ca fiind asound ? Am dat update de driver si mi-am pus driverul placii mele, dar la KIS arata tot asound.Uitati o imagine:
Attached File  ScreenShot0001.JPG   141.15K   254 downloads

Edited by Smithsonian, 14 December 2006 - 20:35.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate