Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Aplicatii java romanesti gratuite

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Din cate am citit intr-o revista toate aplicatiile sunt gratuite, dar au o mica reclama astept pareri despre cum vi se par aceste aplicatii si cat de utile sunt.
http://www.mfun.ro/

#2
j2me

j2me

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.11.2006
Am downloadat eu aplicatiile si sunt chiar tari. reclamele nu m-au deranjat. mai scriu pe masura ce le folosesc (acum am luat ghid tv si news).

#3
sov

sov

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,347
  • Înscris: 26.02.2006

View Postj2me, on Nov 21 2006, 06:28, said:

Am downloadat eu aplicatiile si sunt chiar tari. reclamele nu m-au deranjat. mai scriu pe masura ce le folosesc (acum am luat ghid tv si news).
Daca te rog, nu poti sa pui aici una -doua aplicatii? :worthy:
Mersi anticipat.

#4
j2me

j2me

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.11.2006
As pune, dar nu am cum. de pe site primesti un link care merge doar o singura data ca sa iei aplicatia. o sa le scriu azi un mail, ca sa ii intreb daca se poate lua jar-ul cumva (ca doar sunt pe gratis, asa ca nu vad care ar fi problema  :D )

#5
sov

sov

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,347
  • Înscris: 26.02.2006

View Postj2me, on Nov 21 2006, 19:28, said:

As pune, dar nu am cum. de pe site primesti un link care merge doar o singura data ca sa iei aplicatia. o sa le scriu azi un mail, ca sa ii intreb daca se poate lua jar-ul cumva (ca doar sunt pe gratis, asa ca nu vad care ar fi problema  :D )
ok, mersi fain

#6
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
daca ai descarcat aplicatia in calc uploadeaz-o aici pe forum

#7
j2me

j2me

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.11.2006
Hai ca am aflat si raspunsul la intrebare. Aplicatiile trebuie instalate complet (adica si fisierul .jad si cel .jar). mai multe detalii sunt pe forumul mfun:

http://www.mfun.ro/f...topic.php?id=32

#8
giga

giga

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 11.04.2005
daca vreti sa salvati aplicatiile, copiati link-ul intru-un browser, salvati ce va cere cu extensia .jad, deschideti cu notepad-ul jad-ul si acolo gasiti link-ul la fisierul .jar,copy/paste in browser si puteti salva in calc. Pentru e mine f util sa am aplicatiile pe care le folosesc  mai des salvate pe calc pentru ca reinstalez destul de des symbian-ul, si daca stai sa cauti pe net care pe unde or fi te apuca plansul.
Sper ca nu am pricinuit nici un fel de probleme celor de la mfun cu aceste intructiuni.

Edited by giga, 28 December 2006 - 11:55.


#9
andytheone

andytheone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.02.2007

View Postgumball3000, on Nov 17 2006, 16:13, said:

Din cate am citit intr-o revista toate aplicatiile sunt gratuite, dar au o mica reclama astept pareri despre cum vi se par aceste aplicatii si cat de utile sunt.
http://www.mfun.ro/



sunt SUPER TAI si FFFF FOLOSITOARE!!!

am rupt aplicatia de news !!! :D

#10
spiridusu3192

spiridusu3192

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 13.06.2007
am luat si eu aplicatia cu fotbalul am instalato dar cand dau la etape sau scoruri live imi zice "Permiteti accesul la retea?" dau da dupa care da o eroare "Abonati-va mai intai la pachetul de date" am un nokia 6234 am activat internetul pe el spuentimi ce mai trebuie sa activez si cum va rog muuult

#11
spiderpc

spiderpc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 575
  • Înscris: 14.01.2007
trebuie sa activezi serviciul GPRS pe cartela sau nu ai setarile corect configurate pentru a permite aplicatiilor sa se conecteze la internet.

#12
GhostMaster

GhostMaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 15.05.2007
si dak nu ai internetu pe tel ??? eu is pe vodafone este cumva la ei sami pot baga internetu cu abonament si sa intru nelimitat ?

#13
spiderpc

spiderpc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 575
  • Înscris: 14.01.2007

View PostGhostMaster, on Sep 15 2007, 12:07, said:

si dak nu ai internetu pe tel ??? eu is pe vodafone este cumva la ei sami pot baga internetu cu abonament si sa intru nelimitat ?
la vodafone nu cred ca exista vreo optiune cu internet nelimitat pe telefon

#14
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006
Cateva aplicatii java romanesti si gratuite sunt aici

#15
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postphlak, on Nov 12 2007, 19:51, said:

Cateva aplicatii java romanesti si gratuite sunt aici
ATENTIE! la aplicatia Sim One de pe acel site ca are virus  Red browser

#16
Arakatos

Arakatos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 14.07.2005
mai gasiti si aici aplicatii gratis  ;)

#17
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006

View Poststlk, on Jul 16 2008, 13:02, said:

ATENTIE! la aplicatia Sim One de pe acel site ca are virus  Red browser
Nu e virus, e doar o alarma falsa. :) E din cauza compilatorului in care a fost programata. A propos, inca nu exista virusi ptr platofrme java mobile, ci doar unele aplicatii malitioase care oricum nu pot sa dauneze mobilului (se cere permisiunea utilizatorului ptr orice actiune)

#18
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postphlak, on Jul 21 2008, 14:39, said:

Nu e virus, e doar o alarma falsa. :) E din cauza compilatorului in care a fost programata. A propos, inca nu exista virusi ptr platofrme java mobile, ci doar unele aplicatii malitioase care oricum nu pot sa dauneze mobilului (se cere permisiunea utilizatorului ptr orice actiune)
IA UITA-TE AICI:http://news.softpedia.com/news/SMS-J2ME-RedBrowser-a-virusul-care-infecteaza-orice-telefon-capabil-de-aplicatii-Java-J2ME-ro-18969.shtml
E trojan,declarat virus :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate