Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

CUM SE CONSTRUIESTE O SCAFA?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
zdf_sofpediaro

zdf_sofpediaro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.11.2006
Vreau sa maschez o teava. In plus as vrea sa-i adaug si niste spoturi. Niste desene m-ar ajuta grozav!

Nu stiu cum se zice scafa in engleza, asa ca m-am limitat la saiturile romanesti: nu am gasit nimica; nici macar la Rigips.

Multumesc frumos.

#2
joannes

joannes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,035
  • Înscris: 15.01.2005
man, daca zici ca ii doar de o teava, n-are rost sa te complici. dai bani pe materiale, folosesti doar 1/2 din ele, cu restul ramai plocon si tare mi-e ca nu stii cum se face -> rezultat dubios.
vorbeste cu un mester, te rezolva intr-o seara, te intelegi la pret, n-are cum sa-i ia pielea de pe tine, pt o mascare de teava. vine el cu rigipsu, chitu, banda, scule si tot ce trebe...

ce in reusesc sa inteleg, de ce cand vine vorba de rigips, romanu trebuie sa bage spoturi??? is total alandala, plus ca pentru spatii mici (a se citi apartament) spoturile sunt total futile. mai dragut ar fi vreo 2 aplice murale de bun gust, o veioza dragutza, o lampa torta etc.
s-a trecut de la candelabru direct la spoturi... radicala transformare.

ce-i drept, gusturile nu se discuta

#3
zdf_sofpediaro

zdf_sofpediaro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.11.2006
pai... n-as vrea sa ma complic, problema e ca am experiente tare neplacute cu "mesterii". spoturile imi plac pentru ca-mi place lumina multa. de ce-s futile... nu mi-e clar. mie mi se pare ca se potrivesc mai bine in spatii mici; daca s-ar putea le-as ingropa direct in beton.

#4
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

View Postzdf_sofpediaro, on Nov 14 2006, 18:47, said:

Vreau sa maschez o teava. In plus as vrea sa-i adaug si niste spoturi. Niste desene m-ar ajuta grozav!

Nu stiu cum se zice scafa in engleza, asa ca m-am limitat la saiturile romanesti: nu am gasit nimica; nici macar la Rigips.

Multumesc frumos.
Aici

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate