Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Radio 21

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006
A castigat cineva la RAdio 21?
Sunt curios ca eu si un prieten am trimis peste 100 sms si nimic deocamndata

#2
madradu

madradu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 26.07.2006
Ati castigat si voi experienta. :w00t:
Acum scrieti mult mai repede un sms.  :peacefingers:

#3
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Un amic , concetatean de-al meu a luat doar 100 euro ... :D
:coolspeak:

#4
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003
Castiga ei bani de pe SMS-urile fr*****  , bani cu care "platesc" copyright pentru jingleurile furate de la Guerrilla .

#5
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Nu o sa mai reiau discutia de pe forumul 21 , cine doreste poate intra acolo sa afle mai multe detalii despre aceasta presupusa pana la urma furaciune .....
Hai sa nu mai folosim jocurile de cuvinte , ca ele au fost inventate de gorile ..... :death:

Edited by a21alex, 30 October 2006 - 18:20.


#6
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,042
  • Înscris: 31.08.2006

 a21alex, on Oct 30 2006, 19:18, said:

Nu o sa mai reiau discutia de pe forumul 21 , cine doreste poate intra acolo sa afle mai multe detalii despre aceasta presupusa pana la urma furaciune .....
Hai sa nu mai folosim jocurile de cuvinte , ca ele au fost inventate de gorile ..... :death:


    Se prea poate sa ai dreptate si pana la proba contrarie sa zicem ca te cred. Am insa in jurul meu destui cunoscuti care s-au lasat amagiti de castigurile mari din fel si fel de concursuri de prin presa, radio sau tv si nu au luat absolut nimic. Bineinteles, vei zice ca la cate zeci de mii de participanti or fi e putin probail sa castige tocmai ei. Asa si e. Ce ne facem insa cand omul cunoscut de mine chiar castiga o masina superba, apare in ziarul unde a participat la concurs, il vad cu ochii mei fotografiat langa masina neagra si aud peste cateva zile ca aia nu i-au dat "obiectul" , ca a fost o greseala, bla , bla , bla....Nu mai stiu ce s-a intamplat , auzisem ca umbla omul sa-si afle dreptatea pe care probabil nu o va gasi niciodata.
    Ma uit cand apare cate un om pe micul ecran intr-un clip ce vrea sa transmita marea fericire a lui Ion Vasile  din comuna Otatarca din Dos care a castigat nspe mii de milioane de lei doar participand la acel concurs. Jucati si dumneavoastra si veti castiga...bla, bla, bla... Penibil...Absolut penibil....
    Din pacate inca mai sunt oameni si cu siguranta vor mai fii care sa creada in basme de adormit copii. Sa nu uitam si de megaconcursul de pacalit fraieri (imi pare rau ca le zic asa) din Gazeta Sporturilor. Desigur, ca sa para curat concursul se mai dau cu pipeta si ceva castiguri de doi bani raportate la megaprofiturile unor patroni verosi din lumea presei. Sa speram ca mamaliga romaneasca se va trezi , chiar daca mai tarziu, si va realiza facaturile care se pun la cale. Pe zi ce trece ne convingem ca Romania  nu-i decat o jungla din care scapa cine poate.
     Inchei aici desi despre subiectul concursurilor de doi bani din Romania s-ar putea scrie romane si nu de-alea istorice , ci de SF si politiste....

#7
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Continuati sa trimiteti sms-uri, pana la urma poate iese ceva...  :coolspeak:
Spre exemplu, unul care trimite un singur sms poate castiga si unul care trimite 100 de sms-uri nu. E o chestiune de noroc aici...

Edited by chatnoir401, 30 October 2006 - 20:02.


#8
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Dar si cel ce trimite o suta de SMS-uri ... are 100 de pozitii in lista de asteptare ........ ceea ce-l face mai predispus la castig fata de cel ce trimite unul singur avand astfel doar o pozitie in lista si numai norocul l-ar putea desemna castigator.

 fansat, on Oct 30 2006, 19:58, said:



Nu stiu cum e in alta parte si nici nu ma intereseaza cum e si normal !
Dar la 21 te asigur ca s-au pus in joc 50 000 de euro ... la bune ! Lucrul acesta poate fii dovedit prin acte si tot prin acte poate fii dovedita si lista castigatorilor ....
Ferice de cei ce au castigat cate un report de peste mie de euro ....... A fost odata un report de 1300 , ceea ce inseamna ca in 13 ore nimeni nu a raspuns cu ascult radio 21 .......

Edited by a21alex, 30 October 2006 - 20:09.


#9
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Imi aduc aminte de acest report, stiu ca am dat si eu vreo 10 sms-uri, insa nu ma asteptam sa castig...  Oricum trebuie sa ai si noroc ca sa castigi.

#10
ghyo

ghyo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 698
  • Înscris: 16.01.2005

 a21alex, on Oct 30 2006, 21:06, said:

Dar si cel ce trimite o suta de SMS-uri ... are 100 de pozitii in lista de asteptare ........ ceea ce-l face mai predispus la castig fata de cel ce trimite unul singur avand astfel doar o pozitie in lista si numai norocul l-ar putea desemna castigator.
Nu stiu cum e in alta parte si nici nu ma intereseaza cum e si normal !
Dar la 21 te asigur ca s-au pus in joc 50 000 de euro ... la bune ! Lucrul acesta poate fii dovedit prin acte si tot prin acte poate fii dovedita si lista castigatorilor ....
Ferice de cei ce au castigat cate un report de peste mie de euro ....... A fost odata un report de 1300 , ceea ce inseamna ca in 13 ore nimeni nu a raspuns cu ascult radio 21 .......

voi aveti voie sa castigati?  :naughty:

#11
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Categoric NU ! :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate