Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Calciu, calciu si iar calciu...dar sa fie oare calciul?

- - - - -
  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#73
dianamioara

dianamioara

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.09.2009

View Postandrutzamea, on 15th October 2006, 11:29, said:

mai oameni buni...eu devin din ce in ce mai disperata...o fi ea lipsa de calciu o afectiune banala dar pe mine nu ma lasa sa traiesc....nu ma deranjeaza ca s ametita mai tot timpul, ca mi e rau de nu ma pot da jos din pat,ca ma doare capu de mi vine sa urlu, ca am niste nervi de nu stiu ce i cu mine(pe care evident ii dau zilnic sau cel putin la 2 zile pe bietul meu prieten), ca am stari depresive.....DAR MA OMOARA AMORTELILE ASTEA!!!!!!!!!sunt o persoana vesela din fire dar din cauza nenorocitelor de amorteli nici sa rad nu mai pot....poate doar sa afisez un zambet...stramb de la amorteala in coltul gurii.si apoi...si mancarea mi place...da nici p aia n o mai pot inghiti lesne....ca de...gatu i si el amortit.acum sa nu exagez...nu s mereu amortita...dar in majoritatea timpului DA.doctorii zic ca amortesc de la coloana mai nou...asta dupa ce vreun an am amortit din cauza lipsei de calciu?DA EU CE MA FAC? :worthy: AM AJUNS SA FAC HAZ DE NECAZ...MACAR DACA FACEM HAZ DE NECAZUL ALTUIA :D ...VA MULTUMESC ANTICIPAT

Te-ai gandit ca poate nu e numai calciu de vina? Poate de vina e si lipsa de magneziu? Am avut o perioada cu o nervozitate greu de suportat, problema rezolvata cu suplimente de maneziu.

Edited by antigen, 06 September 2009 - 23:02.
Fara reclama!


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate