Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Harta Romaniei pentru GPS, in 3D

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,657
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Sheba Distribution, reprezentantul in Romania al Garmin, a lansat cea de-a treia editie a Atlasului Digital al Romaniei, RO.A.D. 2006, pentru echipamentele GPS (navigare cu ajutorul satelitilor), care indica in premiera profilurile formelor de relief, alaturi de altitudinile acestora, pentru o navigare mai usoara. Noua versiune a fost corectata si actualizata cu 3.000 de puncte de interes (hoteluri, restaurante etc.) si da informatii la nivel de numar de strada pentru 154 de orase din tara noastra. In afara de diferentele de nivel, harta topografica va prezinta acoperirea cu vegetatie a zonelor si reteaua de cai ferate. Pretul hartii este in continuare de 713 RON (inclusiv TVA).

  Harta poate fi incarcata pe PC-uri, PDA-uri si echipamente Garmin dedicate si ocupa circa 139 MB. Variantele anterioare ale hartii pot fi actualizate online.

Sursa: ZF

#2
Ignition

Ignition

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,971
  • Înscris: 03.10.2005
Din pacate nu ofera versiune si pt. Symbian ca si IGo de altfel :(

#3
dannyb

dannyb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 13.10.2004
RO.A.D. 2005 v2.12



Acest updater este destinat DOAR celor care au cumparat/primit deja ROAD2006 de la v2.00 pana la v2.11.
Daca nu sunteti in aceasta situatie, dar aveti dreptul la un upgrade gratuit la harta ROAD2006 (doar daca ati cumparat deja un GPS Garmin + harta ROAD2005 Deluxe de la distribuitorii autorizati din Romania), atunci puteti solicita un CD cu ROAD2006 prin posta cu plata taxelor de transport la Dvs.
ROAD2006 se poate instala in paralel cu editii vechi ca ROAD2005 si/sau ROAD2005 Deluxe si necesita un cod de deblocare NOU pe care il veti obtine folosind aceeasi procedura (formular cerere cod deblocare pe mail sau pe fax) ca pana acum

Descarca RO.A.D. 2005 2.12

Am citat de pe site-ul oficial.
Cum eu am cumparat doar harta 2005 acum o luna inseamna ca mi-am luat tzeapa, corect ?
Acum trebuie sa cumpar si 2006 la pret intreg, nu am nici macar un discount ? E contrar politicii GARMIN... dar... traim in romania.

#4
bluehunt

bluehunt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 957
  • Înscris: 22.03.2004
am impresia ca daca ai o versiune mai veche ti se ofera discount.
cel mai sigur e sa dai un telefon sa intrebi

#5
dannyb

dannyb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 13.10.2004
e ok, au zis ca pt cele cumparate dupa iulie 2006 este gratis.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate