Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Spiru Haret - lamuriri?

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
altai

altai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 651
  • Înscris: 04.04.2007

View PostCrazy_Mouse, on 18th August 2010, 19:15, said:

Dupa toate scandalurile iscate in ultimul timp in jurul Universitatii Spiru Haret este o curata nebunie sa te mai inscrii la vreo facultate din cadrul acestei universitati, fie ea acreditata sau nu. Asta este parerea mea. Cu toate acestea cunosc destule persoane capabile, care au participat la concursuri gen titularizare sau admiterea in magistratura avand la baza o diploma de la Spiru si care au obtinut rezultate remarcabile, surclasand candidati care "au terminat la stat". Scandalul la Spiru a aparut datorita lacomiei fara margini a acestei asa-zise Universitati care dorea sa scoata 50.000 de absolventi pe an. Ca peste tot, problemele apar de la bani. Bineinteles ca nu sunt de acord cu ceea ce se intampla la Spiru Haret, dar consider ca nu trebuie blamati toti cei care au terminat acolo o facultate, deoarece nu este exclusiv vina lor pentru ca s-au inscris acolo, si Ministerul are o vina prin faptul ca ani de zile a tolerat aceasta situatie. Bineinteles ca vina cea mai mare este a Universitatii, care, in goana ei dupa bani, a cautat tot timpul sa mearga pe marginea legii si in final a cazut in prapastie.

cunosti tu persoane...

nu te gandesti ca au luat examenele alea ca au avut pile?
USH a fost facuta cu dedicatie pentru angajatii de la stat care aveau nevoie de o diploma pentru a le creste salariul
exemplu: plutonierul care face dreptu' ca sa-l faca ofiter
sau taticu mare director de regie care isi angajeaza plodu dobitoc
astia sunt bazatii

restu prosti care au cotizat in speranta ca doar doar s-o ivi ceva si pt ei...

cica absolvent de spiru intrat in magistratura
pe bune...
:roflmaofast:

Te rog ca de acum sa incepi propozitiile lu litere mari. Altfel postarile iti vor fi sterse. Valabil pentru toata lumea de pe aceasta arie.

Edited by Lucian_M, 18 August 2010 - 22:22.


#92
Crazy_Mouse

Crazy_Mouse

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 27.06.2010
---

Asta este parerea ta...eu ti-o respect dar nu inseamna ca trebuie sa fiu 100% de acord cu tine.

Edited by Lucian_M, 18 August 2010 - 22:20.
citarea inutila a mesajului anterior


#93
lelali

lelali

    Vrăjeală, multă vrăjeală!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,645
  • Înscris: 07.11.2009

View PostLucian_M, on 18th August 2010, 21:58, said:

Iar tie iti trebuie un sfat: incepe propozitiile cu litera mare (majuscula). Multumesc de intelegere.
Am copiat intentionat modul dezastruos in care si-a expus parerea. Credeam ca e evident.

Dar macar eu am o scuza, am terminat Spiru.

Edited by lelali, 19 August 2010 - 06:49.


#94
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Ok, nu-i problema. Ma bucur insa ca esti intelegatoare.
Spor maxim si o zi cat mai placuta!

#95
spaily

spaily

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 19.08.2009
Ce se mai aude referitor la eliberarea diplomelor de licenta celor care au sustinut examenul de licenta in 2008 si 2009 la formele de invatamant ID ale diferitelor facultati din cadrul USH?
  " Fostilor haretisti "iesiti din hibernare sa mai vorbim despre probleme serioase nerezolvate inca!
    Va salut pe toti :peacefingers:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate