Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...
 Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...

NVIDIA Shield Programe Romania IP
 

pot folosi monitorul de la laptop ca si monitor pentru pc

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
b0g0

b0g0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 02.02.2005
Salut,

Am o dilema. Se poate folosi monitorul unui laptop ca si monitor pentru un desktop.

Eventual este vreun soft ceva care poate face treaba asta???

Eu am la laptop o intrare pentru cablul folosit de monitor asa ca am conectat cablul de la pc la laptop si am dat drumul si la pc si la laptop insa nu s-a intamplat nimic, laptop-ul s-a deschis normal, tot pe sistemul lui de operarare

plsss help

#2
Berti

Berti

    233SP09

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,068
  • Înscris: 02.03.2006
Tu ai citit instructiunile de utilizare inainte sa pui mana pe laptop? Banuiesc ca nu !!!!

Pentru cultura ta generala, mufa aia tip D-sub cu 15 pini este o iesire pentru monitor extern, acolo se conecteaza un monitor si NU un alt sistem de calcul!

O intrebare, asa pentru a-mi satisface curiozitatea personala:
Te cheama cumva Adrian Tudor?

#3
kiostel

kiostel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 13.02.2006
ca sa folosesti monitorul de la laptop ti-ar trebui un tv-tuner la laptop

#4
b0g0

b0g0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 02.02.2005

View PostBerti, on Sep 29 2006, 23:24, said:

Tu ai citit instructiunile de utilizare inainte sa pui mana pe laptop? Banuiesc ca nu !!!!

Pentru cultura ta generala, mufa aia tip D-sub cu 15 pini este o iesire pentru monitor extern, acolo se conecteaza un monitor si NU un alt sistem de calcul!

din pacate laptop-ul il am de ceva timp si cand l-am achizitionat nu am primit la el nici o intructiune de folosire.

stiu ca mufa aia e pentru iesire la un monitor insa vroiam sa incerc poate merge si invers, adik sa folosesc laptop-ul pe post de monitor. dupa cate am mai citit si pe net se pare ca nu se prea poate face treaba asta insa vroiam sa intreb si aici , sa fiu sigur.

oricum, multumesc pentru ajutor

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate