Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

ATENTIE! Aici criticati sectiunea si comportamentul moderatorilor si al userilor

- - - - -
  • Please log in to reply
376 replies to this topic

#1
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004
Eu cred ca fata e speriata si nu e cazu sa facem pe desteptii. Sa se simta cine trebuie.

#2
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004
Eu cred ca fata e speriata. Nu cred ca e cazul sa facem pe desteptii. Cine trebuie sa se simta. Nu cred ca e topicul potrivit pentru "mici" rautati.

#3
berlinish

berlinish

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 06.09.2006

View Postillidan, on Sep 18 2006, 00:12, said:

Eu cred ca fata e speriata. Nu cred ca e cazul sa facem pe desteptii. Cine trebuie sa se simta. Nu cred ca e topicul potrivit pentru "mici" rautati.
fara suparare acum ...nu vezi ca de fapt asta se face aici ? mai mult ciondaneli , decat sa ne lamurim...cred ca la sectiunea asta de medic stuff , sa-si spuna parerea doar cei care stiu exact .sa dea un sfat corect si fix pe subiect , nu sa devieze...omu' e nelamurit de un lucru clar , iar unii vin si vorbesc pe langa subiect

#4
butterfly

butterfly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 08.05.2005
:hug:

sunt FOARTE speriata!

:samui:

#5
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004

View Postberlinish, on Sep 17 2006, 23:15, said:

fara suparare acum ...nu vezi ca de fapt asta se face aici ? mai mult ciondaneli , decat sa ne lamurim...cred ca la sectiunea asta de medic stuff , sa-si spuna parerea doar cei care stiu exact .sa dea un sfat corect si fix pe subiect , nu sa devieze...omu' e nelamurit de un lucru clar , iar unii vin si vorbesc pe langa subiect

Fata suparare iti spun si eu ca unii explica diferenta dintre apendice si apendicita si alte chestii. Mie m-i se pare sfidare, fata e speriata si tie iti arde de etimologia cuvintelor sau faze gen "de cate ori vrei sa iti raspund" nu ai rabdare nu te baga simplu plus alte chestii. Exact cum spui tu, nu stii nu spuni nimic da nu fa pe desteptu repet mai ales in situatii dinastea. Oricine ar putea fi in locul ei si nu cred ca i-ar mai arde de gramatica and shit.
Atat am avut de zis.
Sanatate pentru Butterfly, si eu zic sa te interesezi si sa te agiti pana gasesti un doctor care sa se ocupe serios de tine

p.s. si daca tot nu isi au sens chestiile astea discutate pe forum cum spunea cineva de ce s-a mai creat threadul?

Edited by illidan, 17 September 2006 - 23:24.


#6
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004
ei da comunismul este inca la putere in romania
de ce nu iti stergi mesajele tale off topic mianna?

#7
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005
Aici va puteti exprima opiniile despre sectiune si rolul ei, despre moderatori, despre userii care scriu aici incercand sa ajute sau profitand sa-si creasca numarul de posturi, si despre ce mai doriti.

Posturile care si-ar avea locul aici dar se vor regasi in alte topice vor fi sterse, si repetarea va duce incetisor spre suspend.

Cine are ceva de discutat cu mine si numai cu mine: http://forum.softped...p?showforum=130

#8
butterfly

butterfly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 08.05.2005
de ce au fost sterse posturile????

#9
berlinish

berlinish

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 06.09.2006

View Postillidan, on Sep 18 2006, 00:31, said:

ei da comunismul este inca la putere in romania
de ce nu iti stergi mesajele tale off topic mianna?
ee...pana si aici , pe taramul asta atat de mic al forumului si este valabila chestiunea asemanatoare din liceu /scoala : cine are catalogul in mana e stapan si asa ca nu comentati ca va ardeti :P
evident ca e treaba comunista

#10
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004

View Postmianna, on Sep 17 2006, 23:31, said:

Aici va puteti exprima opiniile despre sectiune si rolul ei, despre moderatori, despre userii care scriu aici incercand sa ajute sau profitand sa-si creasca numarul de posturi, si despre ce mai doriti.

Posturile care si-ar avea locul aici dar se vor regasi in alte topice vor fi sterse, si repetarea va duce incetisor spre suspend.

Cine are ceva de discutat cu mine si numai cu mine: http://forum.softped...p?showforum=130

ok, te-as ruga sa pui aici ce am scris eu adineauri si tu ai sters. As pune eu dar din pacate ai sters mesajele. Si vreau si justificare pentru ca le-ai sters

#11
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005
numai un sm poate pune posturile la loc. se va rezolva cel tarziu maine.

#12
berlinish

berlinish

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 06.09.2006
nu ma obosesc sa scriu ce am de zis , as avea multe de zis...nu are rost ''sa-mi pun in cap '' pe nimeni...mi-a fost de ajuns in liceu , cand nu eram de acord cu ceva sa-mi spun opinia...m-am schimbat : am bvazut ca tot mie imi fac rau

#13
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004
ok

Oricum eu nu am nici o treaba cu zona asta de forum
Am ajuns intamplator aici si voi mai ajunge tot atat de intamplator. Ideea e ca stiu ce rau poate sa se simta o persoana in momentele alea si pur si simplu e revoltator sa vezi pe cineva (fie el moderator) care i se adreseaza sfidator.
La fel cum am zis si in mesajul pe care l-ai sters eu am spus ce era de spus
Sanatate butterfly si incearca mai multi doctori pana gasesti unu potrivit in cel mai scurt timp

Edited by illidan, 17 September 2006 - 23:43.


#14
butterfly

butterfly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 08.05.2005
multumesc... precum am spus... nu am jignit pe absolut nimeni!

aveam nevoie de un sfat sau de o parere! dar vad ca mi s-au sters multe posturi si nu cred ca era nevoie!!!

precum am spus si acolo... daca va mai fi ceva nou in problema asta, voi spune!

#15
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005
raspuns:

@illidan:

- nu stiu ce e sfidator in "nu se scoate o boala". repet, am corectat o greseala pe care am auzit-o de prea multe ori.

- de la bun inceput ai asociat cuvantul "a speria" cu reply-urile mele; imi pare rau, dar intr-un nodul la san eu nu vorbesc de comprese cu ceai de musetel, ci de ecografie si mamografie.


a face legatura intre stergerea off topicului si o atitudine comunista mi se pare cel putin pueril. nu, asa cum am fost intrebata in pm, nu mi-e frica nici de bau-bau ( :P  ) nici de faptul ca pregatirea sau atitudinea mea sunt discutate pe acest forum. dar as prefera sa nu se intample asta chiar in fiecare topic de pe "medical stuff".

@butterfly

- ti s-au dat tot felul de sfaturi, in decurs de o saptamana. se pare ca tu asteptai doar urari de sanatate (le adaug acum pe ale mele daca inca n-am facut-o) si refuzai un dialog prin fraze de genul "eu nu cred ca am asta".  nu ti s-au sters chiar atat de multe posturi, ci doar doua: unul in care te declarai FOARTE  speriata (daca e asa intr-adevar sper ca citesti acest post dupa ce te-ai intors de la un medic) si altul in care intrebai de ce s-au sters posturile. explicatia ai gasit-o aici.


cu cine nu se osteneste sa discute n-am nici eu ce discuta.


repet, am acceptat sa moderez aceasta arie pentru a putea corecta orice afirmatie gresita care apare aici. si o voi face in continuare.

Edited by mianna, 18 September 2006 - 03:26.


#16
Digibrain.

Digibrain.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 28.06.2006
mianna: moderator necalificat!  :deadtongue: cu toate ca are 45-60 de ani...nu prea are ce cauta pe forum cu atitudinea aia copilaroasa..nu mai stau sa scriu ca-mi uzez tst degeaba :)

#17
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View PostDigibrain., on Sep 18 2006, 02:44, said:

mianna: moderator necalificat!  :deadtongue: cu toate ca are 45-60 de ani...nu prea are ce cauta pe forum cu atitudinea aia copilaroasa..nu mai stau sa scriu ca-mi uzez tst degeaba :)



da, dulcinule, tu macar ai scuza varstei  :P

un argument, ceva? sau cerem prea mult?

#18
starpom

starpom

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,953
  • Înscris: 06.09.2006

View Postberlinish, on Sep 18 2006, 00:41, said:

nu ma obosesc sa scriu ce am de zis , as avea multe de zis...nu are rost ''sa-mi pun in cap '' pe nimeni...mi-a fost de ajuns in liceu , cand nu eram de acord cu ceva sa-mi spun opinia...m-am schimbat : am bvazut ca tot mie imi fac rau

daca tu gandesti asa e foarte rau. uite daca toti vor gandi ca tine vom ajunge niste maimutoi si omenirea trebuia sa stea in copaci, sa manance paduchi si sa dea altor specii sa se dezvolte. omenirea a ajuns tare numai deaceea ca oamenii au avut tarie de caracter iar imprejurarile si traiul bun ne-au adus ca noi sa nu mai avem nici un idel sau scop in viata decat banii, banii, banii si iar banii.  :death: da incercati sa vedeti la altecava macar ceea ce a vrut luc besson in 5th element sa arate.

in ceea ce priveste stergerea de mesage cred ca e batae de joc de Oameni. multi stau ca nebunii si scriu un mesaj si dupa cateva minute nu se mai vede pe urma stai si te gandesti oare cea fost asta? oare sunt nebun? poate mi sa parut ca am scris raspunsul?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate