Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Paintball

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
Bubante

Bubante

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.06.2007

View Postradu.vasiliu, on Jun 9 2007, 07:59, said:

Super tare locatia din ghencea, nu am mai jucat counter de 1 an si dupa ce m-am intors de la noul teren, am dat fuga pe odc si am downloadat jocul  :naughty:
  Au si site si vad ca se tot lucreaza la el, www.paintball6.ro, iar spotul de promovare care acum se gaseste temporar pe youtube este demential, ramane sa vedem ce va mai aparea  :death:


Chiar am fost in wk asta. E misto. Pe bune! Misto raaaaaaaaaaaaaaaau !
Am fost 12 insi plus cateva fete pe capul nostru si a iesit superbine, mai ales ca se mai racorise. Tipii au deschis la orice ora, doar sa rezervi inainte dac vrei noaptea. Noi am luat de la ora 23 si n-am avut probleme nici cu caldura si nici cu nocturna. Au si 4 mese lungi cu bancute.... mai lipsea sa tragem si un gratar si era totul perfect .
Si le merge si siteul  :D

#20
paintland

paintland

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.08.2007
www.paintland.ro

07457187695

Teren paintball Timisoara

#21
tampesku

tampesku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 11.11.2006
azi miam luat un marker de paintball (am dat vreo 100 e ) si vroiam sa stiu daca mai are cineva de prin buc k sa facem ceva meciuri !!!!

#22
ralfy_tm

ralfy_tm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.08.2006
ceau, eu joc counter strike demult si m-am gandit sa il incerc si LIVE ,dar nu stiu unde gasesc club de Paintball in Timisoara ,ma puteti ajuta va rog?  ^_^


later edit: sorry,nu am vazut postu de mai sus

Edited by ralfy_tm, 11 January 2008 - 12:17.


#23
paintball

paintball

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.02.2008
crede-ma ca paintball-ul este sport extrem ........... atata timp cind trebuie sa porti echipament special , exista pericol destul de ridicat de accidentare ...e sport extrem . Scoate casca daca nu ma crezi  :naughty:         www.paintballromania.com

#24
BOYSAN

BOYSAN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 03.12.2007
Paintball si in Arad.Detinem singurul teren special amenajat din Arad, cu transee,poduri,cort,panouri...am muncit mult la el.Speram sa va placa.Mai avem si noi si alte locatii(padure,cladiri abandonate,etc)dar majoritate clientilor nostri prefera terenul amenajat.www.outdoorsports.ro

#25
csjani

csjani

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.05.2008
incercati terenul acoperit si iluminat de paintball de langa Brasov, aveti si poze aici e super fain am jucat si noaptea Teren de paintball acoperit

#26
stefan-bike

stefan-bike

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.06.2008
paintball in SIBIU...stie careva???? as vrea sa incerk...counter strike am jukt shi eu..shi vreau shi LIVE sa vad cum e!
deci cine stie de un teren d paintball in sibiu plzz spunetzimi!

#27
sonicpaintball

sonicpaintball

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.07.2008

View Poststefan-bike, on Jun 20 2008, 20:12, said:

paintball in SIBIU...stie careva???? as vrea sa incerk...counter strike am jukt shi eu..shi vreau shi LIVE sa vad cum e!
deci cine stie de un teren d paintball in sibiu plzz spunetzimi!
Salut,
din pacate in Sibiu nu stiu dar te astept in Gura Humorului, la noul teren PAINTBALL BUCOVINA!! Obstacole variate , 2000mp, markere Tippmann 98 ACT si Spyder MR1, masti thermale - distractie maxima.

#28
doio77

doio77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 18.02.2007
http://www.paintball...read.php?tid=32

#29
doio77

doio77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 18.02.2007
Din 09.11.2008 si langa Autostrada Soarelui in 2 locatii noi: 1) Buncar stilul Counter Strike si 2) Padure(gratare). Detalii la 0722220191 sau 0767277247

#30
doio77

doio77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 18.02.2007
Va astept odata cu incalzirea vremii la o partida de paintball. Preturile au ramas la fel, adica mici, doar satisfactia a ramas mare. Rezervari la 0722220191 sau 0767277247.

#31
dariab

dariab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.02.2009
[quote name='blasphy' date='Sep 5 2006, 11:33' post='1853052']
cum pot deveni operator painball?

#32
sheepboy

sheepboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.02.2009
Echipa "Paint killer's" cauta jucatori rookie pentru echia de speedball.
Detali la id-urile urmatoare: "[email protected]" si "[email protected]"

#33
doio77

doio77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 18.02.2007
http://areapaintball.cabanova.ro/ va astept!!!

#34
hipopotamtamtam

hipopotamtamtam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 28.05.2009
Va rog muuult ajutati-ma si votati-mi videoul http://www.myvideo.ro/watch/6444590 . Vreau sa castig!

#35
Splinterdott

Splinterdott

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 25.04.2009
Va salut pe toti.Am 16 ani si nu am jucat in viata mea vreau sa strang 10 prieteni sa joc la www.playground.ro
Preturile sunt cam piperate 40 ron pentru 200 de bile.Cam cate bile consumi intr-o runda 5 vs 5 de unul singur dar intr-un joc profesionist nu minigun???
Alta intrebare ar fi daca imi cumpar eu arma unde incarc sticla de co2 sau hpa (high pressure air)?

Edited by Splinterdott, 28 May 2009 - 11:48.


#36
nicku01

nicku01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 20.06.2009
In Timisoara

una dsintre cele mai bine dotate baze de paintball, (12 km de timisoara)

www.skypaintball.ro

Filmuletzul cu terenul

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NP7hLCgR6f4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate