Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Info Pro si in Craiova

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
vodafone_ro

vodafone_ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,944
  • Înscris: 22.08.2005
de o saptamana Info Pro se aude si la Craiova pe 105.5 Fm

#2
badea_ghio

badea_ghio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 01.12.2005
eu il ascult pe 99.60 si 100.70, nu stiu de ce se aude pe astea doua frecvente :)

trebuie o antena destul de mare dar pot sa ascult si la tel mobil

Asta in Bucinisu Olt, la cativa KM de amarastii de jos, cu alte cuvinte la un cap d lume :)
mai bun ca horizontu bulgaresc sau oltenia craiova :coolspeak:

#3
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
InfoPro acoperă sudul țării :
InfoPro isi continua expansiunea. Din septembrie, programele postului de radio se vor auzi si in sud-vestul taii, pe 100,7 FM, iar in sudul Dobrogei, pe 93,9 FM. O data cu acoperirea celor doua zone, Radio InfoPro pune stapanire pe toata partea de sud a tarii, de la Drobeta pana la Vama Veche. In plus, Timișoara (91,3 FM), Craiova (105,5 FM) si Reșița (88,5 FM) vor intra in familia InfoPro, tot in luna septembrie.
Sursa : http://www.libertate...n...&sid=161408
----------------------
:coolspeak: Ascultare PLĂCUTĂ ! :peacefingers:

Edited by megafanro, 29 August 2006 - 16:46.


#4
rvic77

rvic77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,129
  • Înscris: 03.12.2004

View Postbadea_ghio, on Aug 28 2006, 20:43, said:

eu il ascult pe 99.60 si 100.70, nu stiu de ce se aude pe astea doua frecvente :)

trebuie o antena destul de mare dar pot sa ascult si la tel mobil
Se aude pe aceste frecvente pentru ca sunt emitatoare de mare putere amplasate la inaltime : 99.6 Costila  si 100.7 Novaci - vf. Cerbu.

#5
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Si la Deva trebuie sa se deschida o statie ..... Se vehicula luna august pentru inceperea emisiei ... si cum luna asta a trecut , chiar nu stiu cand o vor face ... probabil isi continua expansiunea in ordine geografica .... astfel ca pe la Deva va ajunge prin octombrie ... :D

#6
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

View Posta21alex, on Aug 30 2006, 10:04, said:

Si la Deva trebuie sa se deschida o statie ..... Se vehicula luna august pentru inceperea emisiei ... si cum luna asta a trecut , chiar nu stiu cand o vor face ... probabil isi continua expansiunea in ordine geografica .... astfel ca pe la Deva va ajunge prin octombrie ... :D


O să fie și în Deva în curând. Însă Lauder nu mai are bani și de aceea își vinde aproape jumătate din acțiunile deținute la C.M.E.. :) Răbdare! :photo:  :cheers:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate